Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zadbana właścicielka i capiący pies

Polecane posty

Gość gość

ludzie ale jak, w moim bloku mieszka dziewczyna z wielkim psem ale nie wiem jaka rasa, nieraz mijam ją na klatce, dworze wierzcie że ten pies strasznie śmierdzi to jakby jakas stara baba nie podmywałająca się co najmniej rok, nawet na dworze ciągnie się za nim smród, a ta dziewczyna normalna, zadbana, masakra jakaś czasami mam ochotę jej powiedziec by umyła tego psa bo przejsc sie nie da:( zastanaiwam się jka ona moze mieszkać z tym psem w kawalerce:( w moim bloku są tylko kawalerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię to obchodzi? i czemu piszesz o tym w dziale erotycznym? czyżbyś miał fantazje erotyczne na temat tych dwojga? a może trójkąt z nimi planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexfan
Autorko gustujesz w psach czy ich właścicielach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pies jest stary albo chory? kapiel psom nie pomaga, przeciewnie jest szkodliwa, bo niszczy naturalna obronna flore.Ty tez bedzis zcapic na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz płaczę ze śmiechu, może dlatego że temat osiągnął szczyt debilizmu a może dlatego że przecież wystarczy powiedzieć właścicielce psa, że jej pupilek śmierdzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wystarczy powiedzieć właścicielce psa, że jej pupilek śmierdzi." uważaj, bo być może ty też śmierdzisz, tylko tego nie czujesz a ludzie wokół ciebie mają na tyle taktu że się nie czepiają. pies może śmierdzieć z powodu jakiejś choroby, albo od złego odżywiania (psy które jedzą słabej jakości karmę strasznie śmierdzą). ale tak serio to g***o cię to obchodzi to jej pies i jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym capił i o tym nie wiedział, wolałbym, żeby ktoś zwrócił mi uwagę. To chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×