Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w co zainwestowac pieniadze by zarobic ale nie stracic

Polecane posty

Gość gość
Złote i srebrne monety kupuję korzystając z usług Mennicy, której ofertę internetową znajdziesz na stronie pod adresem www.mennica24.pl . Adres sprawdzony, Mennica rzetelna więc śmiało możesz zapoznać się z jej ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/ Znacie może dokładnie ten schemat działania? Jak go widzicie? Czy warto w to wejść? Nigdy jeszcze nie inwestowaliśmy w obligacje prywatne. Tutaj czytamy opis modelu po raz enty i wygląda to na pewniaka. Ale czy jednak aby na pewno jest to pewniakiem? Czemu ktoś odpala inwestycję dając aż takie zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzondou
Od kiedy komentarz jest SPAMem? (Treść uznana za SPAM) ;) Już dawno zrezygnowałem z lokat bankowych, to jest totalna pomyłka, nie powinno być to nawet proponowane, bo faktycznie zamiast na tym zarabiać, choćby nawet drobny grosz to wychodzimy na tym do tyłu. Tym bardziej że lokaty terminowe nie są dla ubogich. Żyć będziemy z odsetek jak wpłacimy minimum 10 000 000 zł, wtedy faktycznie nawet przy niskim oprocentowaniu, coś tam uszczkniemy, ale nadal nie wiele. Wyciąłem wszystko, bo SPAM :( Ocenzurowałem trochę, może teraz przejdzie. Boisz się ryzykować? To po co wstajesz z łóżka, przecież możesz źle stanąć i nogę skręcić :( Kolejne cięcia Chcesz więcej, proszę o mejla na mam33@wp.pl Co mam w tym komentarzu nie napisać żeby przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChcialbymPomoc
Jesli to aktuale to chetnie pomoge. sam wlasnie dzisiaj zaczalem inwestowac malo ze wzgledu ze nie mam zaplecza finansowego zbyt duzego. najlepsze jest to ze wystarczy ci tylko okolo 5-10 minut dziennie i pieniazki same sie mnoza tylko trzeba systematycznie dzien w dzien poswiecac te 5-10 minut aby osiagnac swoj cel. ja wlasnie zainwestowalem pieniazki okolo godzinki temu i juz widze jak pieniazki wplywaja na moje konto ;) jesli nie wiezysz albo chcesz sie tego podjac dowiedziec czegos wiecej i jestes gotowy na inwestycje to odezwij sie do mnie. PS. wszystko ci wytlumacze jak to wyglada sam podejmiesz decyzje i co najwazniejsze sam mozesz decydowac ile chcesz zainwestowac. jesli jestes zainteresowany albo niedowierzasz serio pisz do mnie smialo mysle ze to jest bardzo proste i nie ma w tym chaczykow. z reszta napiszesz pogadamy. Mysle ze jak napiszesz Twoje zycie sie odmieni. Milego dnia pozdrawiam Patryk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up ja mam 143tys jaki to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
wukola123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
napisz do mnie meila albo podaj swojego wukola123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
barany bujcie sie zaufac dalej. jak masz np 120 000 zl na inwestycje alba ci leza te pieniaze to napisz. Nie musisz inwestowac wszystkiego tylko ile chcesz. Wplac 200 zl zobacz jak to dziala chcesz to zainwesuj 2000 zl zobaczysz ze to juz fajnie chodzi. bd chcial wplacisz 20 000 zl a te 100 000 sobie trzymaj w skarpecie czy gdzie tam sobie chcesz. Zobaczysz sobie jak szybko pomnozysz ten pieniadz. a dalej to juz mozesz sobie robic z tymi pieniedzmi co bedziesz chcial. Wiesz polega to na tym ze zainwestowane pieniadze ciagle mnozysz az dojdziesz do takiego stopnia ze bd mogl spokojnie sobie z tego zyc. Jeden warunek. WYMAGANE ! sumiennie poswiecasz 5-10 minut dziennie ! Zalezy ile inwestujesz im wiecej tym szybciej dotrzesz do swojego celu. Poprostu pieniadz rodzi pieniadz jak to mowia. Z reszta kazdy ma swoj rozum. Ja tylko zapraszam do wspolpracy. pozdrawiam Patryk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspers
XTB - macie ich system xstation, a tam wszystkie narzędzia niezbędne do działania. I dalej to już kwestia wykorzystania pojawiających się możliwości. Ryzyka? Zawsze inwestycje będą związane z ryzykiem, a ograniczacie je właśnie dzięki rozwojowi, poznawaniu narzędzi i rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bezpieczna i pewna inwestycja to diamenty. Mart Diamonds to firma, która to umożliwia. Nie ma się w sumie nad czym zastanawiać bo pieniądze z tego są i to nie małe, jeszcze zależy ile inwestujemy, ale jeśli mowa o tych droższych kamieniach to nie trzeba długo czekać na zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmen

O widzę, że ktoś już wpadł na to, żeby to napisać, ale też się dołączę. W moim przypadku dobrym i korzystnym rozwiązaniem również okazało się inwestowanie w diamenty. To pewny zysk. Firma Mart Diamonds to specjaliści w tym temacie także warto o tym poczytać coś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Mart Diamonds to firma, którą można śmiało polecać. Jeśli w grę wchodzą pieniądze, tak jak tu, a na dodatek zysk jest pewny dzięki specjalnemu doradztwu to czemu nie spróbować? Co prawda nie działa to natychmiastowo, ale czekanie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem sprzedawcę na mennica24.pl. Można u nich składać zamówienia online tak jak w sklepie internetowym, ale można też przez maila czy telefon (pierwsze zakupy robiłem właśnie telefonicznie, bo jednak wolałem mieć bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, możliwość doradzenia się itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×