Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozterki zycia codziennego

Polecane posty

Gość gość

witajcie tkwilam ostatnio w toksycznym zwiazku z ktorego udalo mi sie wyrwac mimo wszystko tesknie za swoim ex nie wiem czy kiedys przestane o nim myslec i uloze sobie zycie z kims innym boje sie tez ze nie zaufam juz zadnemu mezczyznie i ze bede sama :( jest tu ktos kto ma podobnie jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz typowy syndrom osoby będącej w toksycznym związku. Twoje aktualne uczucia są efektem prania mózgu jakiego doznałaś w relacji z tym człowiekiem. Daj sobie czas. Zajmij się sobą, realnymi sprawami, dbaj o siebie. Dobrze, że od niego odeszłaś. Dzięki temu masz szansę na lepsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on uwaza ze ze nic zlego nie robil a zwyczajnie mnie szantazowal , manipulowal i on jeszcze chce do mnie wrocic po tym co mi zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz dzieje się w ośrodku Straży Pożarnej niedaleko Rajgrodu, kurs podnoszący kwalifikacje płetwonurków. Chłopaki po nurkowaniu zjedli obiad i postanowili skoczyć po alkohol na wieczorne ognisko. Ubrali się w mundury, wsiedli w służbowy wóz i pojechali. Jadą przez las. Zatrzymuje ich leśniczy, zakaz wjazdu i takie tam. Oni mu tłumaczą, proszą. Nic z tego, dostali mandat. Na drugi dzień lądują na "dywaniku" u komendanta. Pada pytanie. - Nie mogliście się z nim jakoś dogadać? - No przecież go pół godziny prosiliśmy: "K***a, ch**u, nie pisz!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×