Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oliwka dla dzieci Jonsons baby

Polecane posty

Gość gość

Witam, kupiłam sobie oliwkę jak w tytule, smaruje się nią od 3 dni przeciwko roztępom, bo jestem w ciąży i mam po tym uczulenie,,tzn swędzi mnie skóra i mam zaczerwienioną, tylko w tych miescach gdzie smarowałam, czyli piersi i brzuch...to oliwka w żelu... Jak ja potem takie kosmetyki mam dziecku dawać, jeśli sama dostaje uczuleń od tego..jakiej firmie zaufać ? Wydaje mi się, że niwea baby jest najlepsza, jak myślicie mamy ? Jakie macie doświadczenia z kosmetykami dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup zwykla oliwke bambino :) ja jej uzywalam w ciazy i uzywam teraz :) ja takze mam uczulenie na oliwke johnson. Moj synek takze uzywa kosmetykow bambino bo nie uczulaja. A jesli chodzi o proszek dla dzieci to uwazaj na lovele bo takze uczula. Ja uzywam dzidziusia i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J&J jest najbardziej uczulajaca firma. Ja dla dzieckaprawie nie uzywam kosmetykow.tylko mydelko i szampon bambino. Zreszta oliwka dla takiego niemowlaka jezt za ciezka. Zatyka pory,jak trzeba nawilzac to lepiej naturalnymi olejami,np.z migdalow. Oliwka hippa ma naturalny sklad. Czytaj etykiety.im mniej chemii,najlepiej bez larabenow tym lepiej. Ale bambino o ile pamietam parabeny zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam BabyDream z Rossmana i podobno ma właśnie skład bez syfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewelinaaaaa
no bywa, ja jej używam od lat i bardzo mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te drogeryjne oliwki sa naladowane chemia. kup sobie oliwe z oliwek, a nie "oliwke" i tym sie smaruj, a dam sobie reke uciac, ze zadnego uczulenia nie dostaniesz, a skutecznosc bedzie 100x lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza bambino u mnie jonsons się nie sprawdziła 2 razy bo dzieci były uczulone. Dopiero po roczku były te kosmetyki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ze to zbieg okoliczności nie jesteś pierwsza osoba która mowi zema po tym uczulenie male maluszki tez maja po tym.... najlepsza ta z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J&J uczula- to fakt Ale... na cholere Ci w ogóle oliwka? Dziecko tłuste, ani pocałowac, tłuste obrzydliwe włosy... naprawdę to jest niekomfortowe. A do tego zniszczone pożółknięte ubranka i pościel, których NICZYM nie da się odprać! Masz teraz pełno balsamów, oilatumy do kąpieli. Poza tym oliwka zdrowa wcale nie jest dla dziecka. Ja np. uzywam mydła w kostce i balsamu do ciałą hipp :) Dziecko millutkie i mięciutkie w dotyku no i pachnie takim prawdziwym dzidziusiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sama parafina, tak samo jak Bambino czy Nivea. Więc albo zatykają Ci się pory od parafiny albo masz reakcję uczuleniową na dodaną kompozycję zapachową. Spróbuj HiPP (olej słonecznikowy, z migdałów, witamina E i zapach) ewentualnie oliwkę BabyDream z Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×