Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dorcia zmobilizowałaś mnie i policzyłam,to dopiero 24dc. Nie w ten cykl nie wierzę, chyba ,że miałam później owulację :P Po powrocie ze szpitala troszkę się przytulaliśmy z mężem. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Mercitku, super :) ciesze się bardzo, mam nadzieję, że jutrzejszy test to potwierdzi... :D Nie będę też ukrywać, że poczułam delikatne ukłucie zazdrości... tak bardzo chciałabym zobaczyć i ja dwie kreski.... a ja tymczasem czuje brzuch jak na okres... oczywiście mam cały czas nadzieję, ale to by było zbyt piękne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to jak minęło 14 dni to chyba możemy ci gratulowac :-) super... Idź na bete. Edka ale masz fajnie super uczucie na pewno Dominika i tak ma być. Ja jestem dzień przed toba juz okres wywołuje, sakatynka uda nam się wierze w to. Ja właśnie wrocilam z wycieczki z moim mężem i było hmm..... Bardzo przyjemnie jeśli wiecie o co chodzi. Poczulam się jak nastolatka nalecialo nas w drodze hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raporcik z rana, są 2 kreseczki, testowa jasniejsza od kontrolnej, ale pojawila sie od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci :) wspaniale :) moje przeczucie się nie pomyliło :D Czyli już wiemy, co oznacza ból piersi od pach, skoro i edka i merci to miały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
cześć dziewczyny, Merci Gratulację :), mam nadzieję, że wkrótce co Ciebie dołączę, w końcu ile można czekać skoro wcześniej nic nie wskazywało na to, że coś jest nie tak. Niestety dziewczyny zasmucę Was z tym bólem piersi od pach, u mnie jest w każdym cyklu, więc nie ma co się nim sugerować. Jeśli wszystko przyjdzie planowo, to w przyszłym tygodniu zaczynam pierwszy cykl z clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar to powodzenia z clo :) A ja właśnie się umówiłam do lekarza na 18 marca. Mam nadzieję , że dowiem się czegoś konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci oby to byl dzidzius trzymam kciuki! Uwazaj na siebie nie pracuj duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszcze sie nie ciesze, za bardzo sie boje :) co chwile latam do toalety sprawdzić czy wszystko ok. Kupilam kolejne 2 testy :D jutro na betę pojade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci kochana, po co robić kolejne testy jak jutro idziesz na betę :) Będziesz miała jutro wynik? Czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze pójdę na betę po południu, rano nie mogę choćby nie wiem co :( najwyzej w sobotę z rana. Testy kupilam bo nie dowierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci rob testy jak ma cie to uspokoic to zrob. Ja juz po zobaczeniu fasolki na usg powtorzylam test mimo ze mialam czarno na bialym na usg zrobilam test i mnie to uspokoilo takze jesli sie denerwujesz to rob bete i test sikany wiem co przezywasz bo mialam to samo robilam 2 razy bete i zesikalam chyba z 5 testow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To jest taki niepokoj dziewczyny obawa bo jak wyszedl mi negatywny to zawsze czulam zal i rozpacz niesprawiedliwosc ale jak wyszla beta to czulam niepewnosc czy aby napewno to ciaza, czulam radość jednoczesnie pomieszaną ze strachem co bedzie jesli sie okaze ze to jednak nie dzidzius lub go strace wiec to jest takie niewiadome uczucie czlowiek sie boi cieszyć! Musisz byc spokojna i cierpliwa merci a wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - ciesze sie ze mnie rozumiesz, sama to przechodzilas :) ja nie dowierzam i boje sie cieszyc, naprawde :) szczegolnie ze mam wyjatkowo duzo sluzu i czuje sie wilgotno i co chwile az mnie poty oblewaja z mysla ze moze @ przyszla, wiec latam do toalety co chwile :) piersi przestaly mnie bolec :) cierpliwie staram sie czekac na bete, zrobie wszystko zeby mi sie udalo zrobic ja jutro, chociaz pewnie do poniedzialku bede musiala czekac na wynik :) tak marzylam, zeby dostac prezencik na dzien kobiet ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Który to dzień cyklu? Jesli chodzi o sluz to tez go mialam duzo to normalne bo wejscie do macicy zamyka sie czopem sluzowym juz w piczatkowej ciazy i bedziesz miec go duzo potem bo on ma chronic przed infekcjami w pochwie ja mam duzo sluzu do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to na pewno to. :-) super prezent tu w Anglii nie ma dnia kobiet ale za to 9 lub 10 jest dzień mamy wiec widzisz super. Mi jest strasznie smutno dziś bo miałam bardzo realistyczny sen. Śniło mi się ze mam dziecko malutkie ktoś się nim opiekuje i jak wchodze z mężem do domu to leży zimny na łóżku tylko w pampersie szybko przytulilam go do piersi a maz przykryl nas kocem. I jak juz się rozgorzał to szukał cyca obudzilam się i szukalam go ręka nie mogłam uwierzyć ze to tylko sen :-( przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - trzeba zawsze miec nadzieje, zawsze to powtarzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To by byl okolo 13dzien od owulacji i zaplodnienia skoro 18dc owulacja. To mi w 13 dniu od domniemanego zaplodnienia w 26dc a mialam okolo 13 lub 14dc owulke beta wyszla 44 i na tescie jasniutenka druga kreska. 28dc juz druga kreska byla bardziej widoczna ale tez blada. Wiec merci moze to bardzo wczesna ciaza to jeszcze na usg nie bedzie widac. Mi w 19 dniu od owulacji dopiero bylo widac fasolke na usg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze to nie pozostalosci po pregnylu? bo od zastrzyku minelo 15 dni, chyba nie pownno go juz byc w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorocia - czekac tyle ile trzeba bedzie, najgorsze co zrobic to sie poddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci czytalamwlasnie ze dziewczyna robila od 5 dnia testy po pregnylu by wiedzuec kiedy hcg zniknie i w 5 i 6 dniu po zastrzyku miala 2 blada kreske a 7 od zastrzyku miala negatywny juz. Potem powtorzyla test 13 dni od zadtrzyku i miala blada druga kreske i to juz byl dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - dobre wiesci :) lekarz cos mi mowil chyba o 10 dniach ze sie moze utrzymywac .... oby to nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ale ty jestes 14 dni od zastrzyku wiec sie nie martw. W zeszlym cyklu ile po zastrzyku robilas test? Z tego co pamietam nie bylo sladu 2 kreski wiec mysle ze to jednak dzidzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×