Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dzięki Merci. Byłam zmuszona teraz wziasc luteine polska na wywołanie i zapomniałam czy bralam 5 dni czy 7 ale jak tak to ja czekam na @ od dzis. Dzis 28 dzien wiec w poniedzialek juz powinnam miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, z okazji naszego swieta zycze wszystkim spelnienia marzeń :) wiadomo jakich ... :) bylam na pobraniu krwi, ale wynik niestety w poniedzialek dopiero :( no trudno, wytrzymam :) dobrze, ze przez internet moge sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci robilas w diagnostyce? Pytam bo ja tez moge przez internet spawdzac u nich i przez internet są tego samego dnia co się robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzes
Hej. Ja biore 5mies CLO i Duphaston teraz od dwoch mies mam Clo po 2tabl od 3-7 dc. Staram sie o dziecko prawie dwa lata i nic. Teraz po pol roku mam miec laparoskopie ale nic wiecej nie wiem a tak sie zalatwilam ze mam zapalenie pluc wiec w tym mies napewno nici z pracy nad malenstwem. Kurcze coraz bardziej mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, tak, w diagnostyce, mozna w tym samym dniu sprawdzic ale nie w soboty :( tak wiec czekam cierpliwie do poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marzes wśród nas. Ja będę brała 4 cykl tez 2 tabletki juz. Wszystkiego najlepszego :-). Co dostalyscie ja bukiet tulipanów ptasie mleczko i super torebkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta:) a Ja dzis dodatkowo imieniki obchodze:) Dzisiaj moj 15 dc ow wczoraj czuje moje jajniki, no i staranka zmezem caly czas sa, och chcialabym juz wtorek zeby wiedziec ze juz wizyta, tak bym chciala zeby doktor nam pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja to juz od dawna wiem ze to ciąża u ciebie :-). Beatko życzę ci wszystkiego najlepszego w dniu kobiet i imienin żeby ci się poszczescilo w końcu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - a ja sie boje o tym myslec, naprawde :) mam jakos tak duzo sluzu ze co chwile mysle ze to @ przyszla :( straszne uczucie :) umowilam sie do gina na 18.03, we wtorek bete powtorze i potem znowu za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dzieki dziewczynki za zyczenia wierze ze sie spelnia predzej czy pozniej zawsze mimo wszystko moje marzenia sie spelnialy Kurcze a mnie cos chyba przeziebienie łapie ciagle kicham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :) Merci to mamy w ten sam dzień wizytę u lekarza, tylko ja w innej sprawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dziewczynki, wstalam rano i mam sluz brazowy, wodnisty, i go duzo, mam nadzieje, ze nie bedzie z tego @, wzielam szybko luteine :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci zdarza sie taki śluz bo sie zagniezdza. Zadzwon do swojego lekarza on cie uspokoi. Ja dzis wstalam i mam dużo bardzo dużo różowego śluzu pierwszy raz mam taki i mnie brzuch boli @ nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - poczytalam troche i faktycznie moze sie tak dziac :) ale i tak sie boje :) nie moge sie doczekac jutrzejszej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci rozumiem cie doskonale tez wlasnie czytałam i zdarza sie to. Tak ze zobaczysz jutro bete jak bedzie wysoka to dobrze. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu zawsze czekam na cos a potem jak to przychodzi to sie denerwuje, tak jak w tym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×