Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze. Zapis ktg prawidłowy bez skurczy. Cudownie jest przez pol godz słuchać bicie serduszka naszego skarbka. Dzis 34tc+1 i Michałek waży 2kg300g:) i jak doczekam 37tc to juz ciąża jest donoszona i moge rodzic jak mnie zbierze pan doktor powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - super! teraz tylko odliczac dni :) juz masz wszystko skompletowane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki bylam u pana doktora zbadal mnie na fotelu i mialam usg ciaza jest napewno jest w macicy nie jest jakas pozamacina , a z obliczen pana doktora wyliczyl mi ze to ciaza wczesna 3 tydzien i na to wskazuje tez beta ktora zrobilam mam przyjechac za 3 tygodnie na usg to bedzie wtedy (6 tydzien) juz powinno byc widac, mam sie zachowywac jak kobieta w ciazy nie dzwigac, nie brac zadnych lekarstw i byc dobrej mysli, nic nie pozistaje mi nic innego jak czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatko to super tylko zastanawia mnie to jak ci to pan dr liczył bo mi tygodnie ciąży liczył od pierwszego dnia miesiączki.... to który dzien cyklu jestes skoro to 3 tydzień dopiero? Moze kazdy lekarz liczy inaczej nie wiem.... merci zostało mi łóżeczko skręciç i wyprać wxzystkie ciuszki i inne i wyprasować i już mam chyba wszystko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To ja serduszko zobaczyłam w 6 tyg od pierwszego dnia cyklu czyli w 4 tygodniu od poczęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - beatka ma taki sam dzien cyklu jak ja, mi z kalkulatora wychodzi dzis 5 tydzien 4 dzien :) czyli leci 6 , to beatce liczyl od owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - to juz jestes przygotowana :) tylko torbe do szpitala spakowac, chyba je juz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Cześć dziewczyny gratuluję i cieszę się waszym szczęściem:)) Edka teraz to faktycznie tylko odliczać dni:)). Ja mam w czwartek test obciążenia glukozą od wczoraj nie jem słodyczy i piję tylko wodę mam nadzieję, że wynik będzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Na początku bolały mnie piersi bardziej po bokach i trochę brzuch pobolewał i okropnie kuły jajniki jak kichnęłam to czasami ból był naprawdę ostry ale krótki.W ogóle nie wymiotowałam czasami tylko miałam mdłości, a teraz już 24tc i tylko bolą mnie sutki i czasami mam zgagę także nie mam na co narzekać:) Na początku miałam często ochotę na ogórki małosolne, a teraz bardziej na słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a ja mam ochotę na słone chrupki bekonowe non stop bym mogła jeść na śniadanie obiad kolacje piersi nie czuje ale sutki mi stoją cały czas a tak to spać mi się chce zmęczona jestem ale dlatego ze mam ciezka prace mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak pan doktor to liczyl :P rozpisal sobie dzien ostatniej miesiaczki potem mniej wecej dlugosc cykli i powiedzial ze jak mam powyzej 30 dc a tak ogolnie to owulacja okolo 18 a nawet poniej to chyba od owulacji mniej wiecej wyliczyl, mowil ze beta tez wkazuje na koniec 3 mam nadzieje ze wszystko ok z tymi tygodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sobie przypominam odejmowal to faze co trwa 14 dni wiec od owulacji to policzyl Jak bo bylam uniego w 25 dc to ciazy jeszcze nie bylo widac , nic w macicy byla torbiel na jajniku ta okolo 33 mm a teraz torbiel juz zniknela nie ma jej:) Nie dostalam luteiny wlasnie , powiedzial ze nie ma potrzeby takiej to nie wiem czy to dobrze czy zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede teraz na wizycie to jeszcze z ta luteina porozmawiam z panem doktorem, a na razie nie ebde sie denerwowala sprobuje spokojnie czekac do wizyty, najwazniejsze ze juz bylo widac tworzacy sie pecherzyk na usg bo pokazywal mi ze jest ciaza napewno w macicy to dla mnie najwazniejsze , nic mi nie pozostaje jak czekac juz teraz nic nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie z tymi tygodniami ciazy zawierzam panu doktorowi , gdyby bylo cos nie tak mysle zeby mi powiedzial , a on byl spokojny kazal byc dobrej mysli i zachowywac sie jak kobieta w ciazy :) powiedzial ze jest wszystko wporzadku ze beta zgadza sie do tego co a usg. W sumie to mi tez jest ciezko powiedziec kiedy zaszlam ( jedynie wiem ze to miesiac lipiec):) bo na wyjezdzie we wloszech byly przytulaski i po powrocie bo byl ladny sluz, a cykle mam niestety nie regularne bo w czerwcu i maju okres byl a juz w marcu i kwietniu nie i cykle rozne bo raz 28 raz 31 raz 33 . Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - nie przejmuj sie tym, ze nie dal luteiny, przeciez nie kazdej kobiecie w ciazy ja daja :) jak nie masz plamien ani nic to stwierdzil ze nie trzeba, a moze jesli badalas progesteron to stwierdzil ze jest ok. teraz odpoczywaj duzo i jak najmniej nerwow :) mi np. ostatnio powiedzial lekarz ze jak tylko zajde to mam brac luteine, dla bezpieczenstwa zeby znowu nie poronic, i biore jak tylko test zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci masz racje nie bede sie przejmowala, powiedzial zeby byc dobrej mysli to bede, w pracy nie dzwigam lezakow ani dzieci nie biore na rece, jeszcze 2 dni i bede miala urlop, w sobote idziemy na wesele ale jedziemy autem wiec gdybym sie zle czula wrocimy do domu wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja dziś jestem zła jak osa mój szef to debil wszystko mnie boli bo się tak dużo napracowalam. Eh... Dziewczyny źle obliczylam tygodnie i brakuje mi jednego nopakowania luteina do wyjazdu do polski. Zta prosba to wszystkich proszę was o pomoc jedno opakowanie luteiny zapłacenia oczywiście i jak będę w Polsce to odesle. :-( bardzo ważne to jest kochane moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia a moze byc Duphaston? To prawie jak luteina. Ja jutro będę u lekarza to poproszę o opakowanie więcej i mogę Ci wysłać bez problemu :) Napisz mi e-maila z adresem to w sobotę rano Ci wyślę :) Napisz tylko czy odpowiada Ci Duphaston :) Jutro też zapytam się o ten Twój Menopur tj. czy zamiast Gonalu moze być on i dam Ci znać czy masz go trzymac dla mnie czy opylić komuś innemu :) Bo Tobie już napewno nie będzie potrzebny :) masz już swój mamy cud :) Tylko przypomnij mi jaka to byla dawka i czy to jest w penie czy pojedynczo. Jutro tak naprawdę dowiem się wszystkiego, zinerpretuje mi wyniki i w ogóle poznamy się :) Bo jak na razie znam ją tylko z telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - duphaston i luteina to to samo, tylko cena je rozni :) jutro moze uda mi sie u lekarza wziac recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×