Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Beatka za dużo myślisz o tym daj na luz twoje myśli skupiają się tylko na tym szkodzisz sobie i malenstwu a jak ma być nie tak to i chociaż byś na głowie stawała to nic nie zrobisz.. Moja kolezanka w ogóle nie miała objawów ciąży oprócz braku miesiączki weź trochę sie wyluzuj poogladaj wózki na allegro jak Merci. I weź pod uwagę to NIE PLAMISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to duża ta beta jeśli chodzi o Twój tydzień? bo ja się na tym nie znam , robiłam tylko raz betę :P Może jakieś bliźniaki się szykują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka ja tez bym się ddenerwowala mowie ci ale to szybko zlecialo. Dominika ;-) co u ciebie?? Pochwal sie nowymi zakupami na emailu naszym. Merci co nic dziś nie piszesz??? Sakatynka wracaj juz!!! Uniś a u ciebie dobrze??? I reszta dziewczyn tez oki??? Ja byłam u lekarza mojego od wszystkiego musiałam powiedzieć o ciąży mam wizytę z położna na 11 listopada pierwsza i tak do końca ciąży. I dostalam teczkę z różnymi ksizeczkami ulotkami i wnioskami o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dorcia ma rację :) piję winko po ciężkim dniu, Wasze zdrowie i Waszych fasolek dziewczynki :) i za szczęśliwy poród Edki :) @ nadal nie mam, jak nie dostanę jej szybko to albo zwariuję z nerwów albo pęknę z przejedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - beta duza, az w szoku bylam jak zobaczylam, ale miesci sie w normie jak na 6/7 tydzien :) blizniaki raczej nie, bo jeden pecherzyk byl, chociaz hmm dwa zarodki moga byc? ale by bylo hihi mam nadzieje, ze tym razem beta nie za duza i bedzie ok :) ciagle czyms sie martwic trzeba, niestety :) edka - jejku, jak malo czasu zostalo, denerwujesz sie? :) maz bedzie przy porodzie? dorcia - a malo pisze bo caly dzien cos robilam, zabralam sie za sprzatanie w szafkach, poki urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zwykły płaszczyk puchowy :) Musi być prawdziwy puch bo ja jestem zmarzluch straszny :(Mierzyłam go w tamtym sezonie w sklepie ale pół tysia to za dużo, a wylicytowałam za 150 zł :classic_cool: I wczoraj kupiłam następny ale już taki bardziej elegancki :P mąż mnie chyba z chałupy wygoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Malutki jest ułożony głowkowo juz wiec jak dobrze pojdzie to mam wskazania do naturalnego ale wiecie jak to roznie bywa nie wiadomo. Jeszcze sie nie boje ale powoli mysle o tym. Mąż raczej bedzie ale mowił ze nie wie czy da rade i jak cos to wyjdzie:) w sumie jak ma zemdlec to wole sie o niego nie martwic hehe zreszta nie wiem jak on zniesie to ze mnie boli a on nie moze nic poradzic :) ale pojdzie ze mną a co z tego wyjdzie zobaczymy. :) no ja juz odliczam juz bym chciala go tulic i widziec do kogo podobny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Malutki jest ułożony głowkowo juz wiec jak dobrze pojdzie to mam wskazania do naturalnego ale wiecie jak to roznie bywa nie wiadomo. Jeszcze sie nie boje ale powoli mysle o tym. Mąż raczej bedzie ale mowił ze nie wie czy da rade i jak cos to wyjdzie:) w sumie jak ma zemdlec to wole sie o niego nie martwic hehe zreszta nie wiem jak on zniesie to ze mnie boli a on nie moze nic poradzic :) ale pojdzie ze mną a co z tego wyjdzie zobaczymy. :) no ja juz odliczam juz bym chciala go tulic i widziec do kogo podobny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci duza to raczej dobrze i lepiej większą niż mała, :-P będzie dobrze nie martw się i ty. Ja juz wierze ze u mnie będzie wszystko dobrze ;-) mam 95% szans. Edka mój to samo będzie do czasu :-P heh faceci. Dominika pochwal się. I jakie wino pilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - jeszcze troche i bedziesz tulic Maluszka :) trzymam kciuki za szybki i latwy porod :) dorcia - no wysoka, jutro mam zrobic znowu badanie i az sie boje :D mam nadzieje tylko, ze to dobrze ze taka duza a nie znowu jakies problemy :/ jeszcze poltora tygodnia i wizyta, dowiem sie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia przestań, wy sobie tam zdjęcia testów, usg wysyłacie a ja będę płaszcze wysyłać hehe , chyba nie bardzo tak ;] Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika daj spokój juz. Tobie tez się uda i tez się pochwalisz nam testem zobaczysz ;-) ten czarny jest piękny lubię eleganckie rzeczy i kocham kolor czarny ;-) Merci piisalam to beatce i napisze tobie przestać w ciąż o tym myśleć jak ma być cos nie tak to i tak będzie chociaż byś na głowie stawała a takim zamartwianiem się aż za bardzo to szkodzisz fasolce. Beta jest idealna nie marudz. Zrelaksuj się. Ja juz wierze ze umnie będzie wszystko oki i mam 95% :-) i przede wszystkim NIE PLAMISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kochane to jest nirmalne ze sie denerwujecie! Ja dopuki nie czulam ruchow to ciagle sie martwilam i wyczekiwalam kolejnego usg czy wszystko dobrze i odliczalam dni do kolejnej wizyty! Balam sie ze serduszko mu stanie albo cos nawet probowalam podsluchiwac sluchawkami od cisnieniomierza!:) ale dopiero gdy zaczal mi dawac kopniaczki czulam ze on tam jest ze zyje i ze wszystko ok jest:) cala ciaze mam jakies fobie i napewno wy tez bedziecie miec to normalne ze tak sie martwimy o tak dlugo wyczekiwane nasze skarby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - wiem ze to normalne i zawsze bedziemy sie denerwowac nawet jak dzieci beda juz dorosle, taka rola matki :))) dorcia - no wlasnie, tez sie denerwowalas, a nie przezylas tego co ja, bo ja sie denerwuje teraz jeszcze bardziej niz poprzednio, i latwo jest powiedziec: nie marudz, nie plamisz itd, akurat plamic mozna nawet w zdrowej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Merci masz racje ale poprostu chce was pocieszyć. Żebyście sie aż tak bardzo nie martwiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Merci ma racje chyba nie da sietak calkiem nie martwic juzgdy pojawia sie 2 kreseczka na tescie zaczynamy sie martwic czy wszystko bedzie dobrze...:) Ja wierze ze bedzie i staram sie mimo wszystko tak pozytywnie myslec... Dzis bylam z siostra w pepco i widzialam cudne ubranka zabawki ale to narazie musi poczekac ide sie zdrzemnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Moje drogie Panie wierzę że każda z Was będzie miała zdrową fasolkę :) Bierzcie przykład z Dorci ;) podoba mi się jej podejście i wiara w to że będzie dobrze ;) A co u mnie.... Hmnn... Czuję się jak honorowy dawca krwi :) Ostatnio średnio 2 razy w tygodniu mam pobieraną krew. Jutro też idziemy z moim kochanym mężem na badania niezbędne do HSG i IUI. Koszt jutro 300zl :( no ale cóż. W przyszłym miesiącu Sonohsg (strasznie się boję). Dominika co do moich wynikow to insulina jest bardzo ladna i na czczo i po posiłku, ale zostaje przy nowych nawykach żywieniowych ;) Miesiąc mam odstawione leki na prolaktynę i już bardzo mi urosła tj. norma do 23 a ja mam już 28 :( Powrót do Paralodelu. Wcześniej pisałam Wam że miałam badania na bakterię i wyniki też są negatywne, więc jeden problem z głowy. Stosunek LH do FSH 0,75, więc nie najgorzej. W tym m-cu miałam odstawione wszystkie leki (od wczoraj biorę leki na prolaktynę) i bardzo często boli mnie głowa lub plecy (dół). Myslicie że jest to powiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - jezeli to bylo jednorazowe, brzuch Cie nie boli to pewnie nic groznego, mi lekarz mowil, ze plamienia, brudzenia moga wystepowac w ciazy i niekoniecznie zwiastuja cos zlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia napewno nic zlego tez czytalam ze wystepuja w ciazy, najwzniejsze ze krwi nie ma... Mnie dzis caly dzien bola piersi i ogolnie samopoczucie okropne , meczyla mnie zgaga jakby takie mdlosci , nawet dzis mialam jenorazowa biegunke po plackach ziemniaczanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Witaj Merci, u mnie dzisiaj śpiąco pomóżcie mi dziewczynki, te które brały tabletki anty. Jest taka sprawa, że do tej pory nie dostałam @ a jutro zaczynam nowe opakowanie. Czy jest szansa , że okres w ogóle przyjdzie? czy nie mam się czym martwić , że teraz nie przyszedł? Nie mam pojęcia o co chodzi a nie mam doświadczenia z tabletkami takiego typu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Mnie dzis troche brzuch boli bez plamien. Ale wczoraj ten glut jak myślicie? Jest 7 tydzień szybko rośnie. Nie mam kogo sie poradzić bo moja doktor jest na urlopie znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×