Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydz ciazy a ja dalej wymiotuje i przytylam poltora kg czy to normalne

Polecane posty

Gość gość

Lekarz mowi ze skoro wszysttkie badania sa ok to sie nie matrwic. Znajoma na tym samym etapie ciazy ma plus 6 kg. A wymioty mam od 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 5 tyg zacelam chlustac po 15 razy na dobe ...2 tyg nie bylo mojego gina i bylam u internisty i wszyscy mi mowili ze nic nie mozna brac na wymioty po 2 tyg moja gin jak mnie obaczyla to okulary sciagnela z wrazenia...okazalo sie e mozna jednak cos przepisac jestem w 15 tyg wymiotuje dalej rano bo po tych porannych ok13 biore tabletki i spokoj....schudlam 8 kg jeszcze nic nie odzyskalam ....wrecz co wazenie to mniej o o k 0,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 30 tygodniu, nie wymiotowałam nawet we wczesnej ciąży, ale mam ciągle mdłości od samego początku. Nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty, po prostu mnie odrzuca. Wmuszam w siebie jakieś niewielkie ilości jedzenia, ale waga w ogóle nie rośnie, a nogi i dupa mi zupełnie wychudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co urodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymiotowałam cała ciąże do 39 tyg, przynajmniej raz w tyg mialam "przytulanie z kibelkiem" śmiać mi się chce jak mnie pocieszali ze do 12 tyg przejdzie hehhe przytyłam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam synka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze mozna tabletki brac.Sama biore bo mdłości by mnie wykonczyly.Nie rozumie jak można się tak znęcac nad kobietą w ciąży i nic jej nie przepisac, tylko pozwolić jej się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×