Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna ta 89

Jak wygląda wizyta u psychiatry opiszcie bo się stresuję

Polecane posty

Gość gość
Cieszę się, że mogłam choć troszkę pomóc. Trzymam kciuki, żeby i dla Ciebie wkrótce zaświeciło słońce. Ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna ta 89
mam tylko nadzieję, że trafię na empatycznego lekarza, bo z doświadczenia wiem, że nawet te 100zł za wizytę nie wystarczy;] a czy psychiatra może zlecić badanie np. tomografię czy dać skierowanie na badanie krwi/moczu? bo nie chcę żeby tak od razu faszerował mnie lekami tylko dokładnie zbadał :O Może lepiej wybrać się do neurologa? W ogóle jaka jest różnica między nimi - neurolog/psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna ta 89
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żurawina_w_ słoiku
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uii
Jestem zadowolona z terapii u dr Sowińskiego. W wieku 40 lat byłam wypalona zawodowo. Nic mi się nie chciało. Psychiatra postawił mnie na nogi. Wydajne terapie moim zdaniem. Nie naciąga na dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach ma wielkie oczy. Sama chodziłam do http://cmp.krakow.pl/ po śmierci bliskiej osoby i bardzo mi pomogli wrócić do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób boi i wstydzi się iść do psychiatry a to duży błąd. To naprawdę lekarz jak każdy inny i nie przychodzą do niego tylko ‘wariaci’. Mi samej pomógł wyjść z bardzo ciężej depresji w której miałam nawet myśli samobójcze (jak sobie teraz o tym przypomnę to aż przechodzą ciarki). Najważniejsze to żeby wybrać bardzo dobrego i uczciwego specjalistę. Ja u siebie w Bydgoszczy przychodziłam do Centrum Medycznego Awimed www.awimed.pl. Wizyta u psychiatry może uratować życie więc nie patrzcie na innych tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u psychiatry nie była dla mnie niczym strasznym mimo że nie wiedziałem czego się spodziewać. Może to kwestia samego lekarza a może placówki? Ciężko powiedzieć, ja byłem w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni - http://www.czpgdynia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie ma się co bać wizyty u psychiatry. To przecież lekarz i jest od tego aby nam pomóc. Ja trafiłam na bardzo dobrego psychiatrę w klinice psychomedic.pl w Warszawie, polecam. https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Oni nie odrozniaja zdrowej osoby od chorej. Zabijaja ludzi lekami w imie ich zdrowia. Trzeba byc p*******m zeby chodzic do zbrodniarzy po pomoc.Czesto sa chorzy psychicznie i chca leczyc ludzi. Dlaczego ich nie kontroluja i nie wykluczaja z zawodu.To bandziory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaDr
Jeśli trafimy do dobrego specjalisty, to na pewno nam pomoże. Dla mnie tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa mają świetnych lekarzy i nie trzeba czekać w jakich długich kolejkach. Jest takich kliniki obecnie 6 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapyta co Ci najbardziej przeszkadza i coś poradzi , psychoterapię lub psychoterapię z jakimś lekiem , jak u psychologa na pewno warto iść jeśli masz powód i może ta wizyta Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatrzy niechętnie przepisują leki , musza mieć mocny argument żeby przepisać , głupoty ludzie gadają że wciskają leki zresztą pójdziesz to zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×