Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania1111

Mona Lisa Touch

Polecane posty

Gość gość
Ja również polecam La Nika w Gdańsku i Panią dr Zakrzewską. Jestem po trzech ciążach, po dwóch chciałam zdecydować się na zabieg, ale wahałam się. Potem zaszłam w trzecią i po urodzeniu Małej stwierdziłam, że wykonam plastykę. Dziewczyny, nie ma czego się wstydzić :) wybierzcie odpowiednią klinikę, idźcie na konsultacje i pomóżcie same sobie :) Mona Lisa Gdańsk http://la-nika.pl/mona-lisa-touch-nieinwazyjna-ginekologia-estetyczna/. Jeśli ktoś jest z Trójmiasta, serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O więcej miejsc się znalazło. Cieszy mnie to, że wkraczają nowe podmioty do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbiblue
Mona Lisa Touch to laser, a słyszałyście o HIFU, czyli skoncentrowanych ultradźwiękach? Tutaj na przykład jest dokładnie opisane jak to działa http://www.e-ginekologia.pl/index.php/sprzet/1746-hifu-nowa-era-w-ginekologii-plastycznej.html Sama technologia jest znana, ale w ginekologii estetycznej to nowość. Podobno efekty są znacznie mocniejsze, a sam zabieg bardziej komfortowy i mniej bolesny niż laser. Zastanawiam się nad tym zbiegiem, tym bardziej, że mieszkam w Krakowie, gdzie mieści się Intima Clinic, która jest w takie urządzenie wyposażona. Ginekolog mi to poleca, ale chciałbym usłyszeć, jakieś opinie. Może ktoś tutaj już to stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecię urodziłam 5 lat temu i dyskomfort który odczuwałam po porodzie to był dramat, nie chodzi tu tylko o sam seks, tylko na co dzień ! po 2 latach zaczęłam się przyzwyczajać, choć wciąż doprowadzało mnie to czasem do łez. W maju tego roku urodziłam drugie dziecko i gdy byłam w ciąży od razu postanowiłam że po tym porodzie robię jakiś zabieg i pod koniec czerwca miałam laser mona lisa w Gyncentrum. Pani doktorowa ;-) zalecała mi powtórzenie zabiegu za miesiąc, ale tysiące nie lecą niestety z nieba więc póki co jestem tylko po tym jednym i szczerze polecam. Wprawdzie wejście do pochwy jest takie jak było, ale w środku faktycznie jest ciaśniej, a dzięki temu komfort życia codziennego, a także satysfakcja z seksu podniosła się o jakieś 70%, a to na prawdę dużo! ja na pewno jeszcze z zabiegu skorzystam za jakiś czas, choćby dla samego zdrowia. Aaaaa zabieg nie jest tak całkiem bezbolesny, jest taki średnio przyjemny, ale nie trwa długo, więc da się wytrzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka robiła sobie zabieg laserowy w Gdańsku. Miała dwa zabiegi i jest bardzo zadowolona z rezultatów. Podczas zabiegu nic nie boli a sam zabieg jest krótki. Korzystała z usług tej kliniki: http://epi-gdansk.pl/ginekolog-gdansk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra robiła zabieg z klinice Elite Wawa i jest bardzo zadowolona. Jednak to spory komfort i dla ciała i też kobiety znacznie lepiej się czują psychicznie. Wiadomo, że takie dolegliwości potrafią wejść na psychikę. Warto rozważyć w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam ten zabieg i nic.... jest jeszcze gorzej niż było.Czuje się beznadziejnie.Czy lekarz mógł zrobić coś źle?Nie wiem co mam myśleć ?czy te wszystkie zadowolone osoby są fikcyjne.Wydalam dużo pieniędzy i nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi usuwano nadzerke I cos tam jeszcze. Troche bolalo podbrzusze. Potem 5 dni jadlam ibuprom.co 3 lata usuwaja mi nadzerke w ten sposob. Do tego laser frakcyjny.sam zabieg taki sobie. Potem mnie troche pieklo. Provag I lactovaginal.nie wiem na ile to jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powazniejsze przypadki - nic nie jest skuteczne, typowe wyplukiwanie z kasy, raz skorzystasz w gabinecie, potem znow cie wkrecaja, sam zabieg to jest chyba 15-20 minut z przygotowaniem, ja mam gdzies, wole zamrazanie lub wypalanie, bol jest podobny, z bezbolesnoscia zabiegui to ozywiscie klamswo, po racze boli i raczej bierzesz tabletki przeciwbolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpele rozbolal pecherz i krwawilo jej z pecherza i cewki, miala zapalenia pecherza i mam nadal, dodam, ze dosc dawno temu urodzila dziecko i przeszla jakies 3 rozne laserowe zabieg, konczy urofuraginum lub antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam mona lisa na nadzerke, nie rodzilam, nie wiem, czy nie za wczesnie wkrecaja w mona lisa, super zabieg, jesli jest nowy sprzet podaja znieczulenie zaczynaja od wprowadzenia kamery i aparaciku i pstrykaja laserem w kazda strone boli przy przesuwaniu sprzetu potem uderzenie w podbrzusze i goraco ciagnie, czuc wnetrznosci wstaniesz nogi sie uginaja brac leki przeciwbolowe ja po Mona lisa i tak mialam wypalanie dla mnie bol taki sam tydzien nie jest zbyt dobrze, czuc wszystkie ruchy potem czulam pecherz, wiec wp******ilam wszystkie leki: ibuprom, urofuraginum i skonczylam po tygodnia na monural nie brac nic kwasnego i ostrego, jesc male porcj****awelniane majtki i brak obcislych strojow potem po miesiacu zaczelam cos czuc, aplikowalam mega ilosci provag i lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olalabym bo to zabieg pic jesli chodzi o pecherz. Moze na nadzerke. Nie wiem. Ginekologia estetyczna laserowa to jest naciaganke za duza kase. Kolejna miejsca w to wchodza. Pojawia sie nowe lasery I tysiace do placenia. Potem laserowe wyciecie, szycie pochwy, pojscie pod noz. U mnie przy nadzerce fotokoagulacje zrobili. Te zabiegi to jest positive attitude I bedzie z***biscie. Ja sie nie daje juz nabrac. Duzo skutkow ubocznych. Pieczenie pochwy, suchosc, bole podbrzusza, krwawienia, problemy z pecherzem, nadwrazliwosc miejsc. Mozna przesadzic z zabiegami. Laserem we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam sucha pochwe przez trzy trzygodnie po zabiegu a potem przez 3 miesiace mialam problemy z pecherzem. Rozczarowal mnie ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nowego. Po serii zabiegow raczej efekt marny. Srodki przeciwbolowe, problem z siadaniem. Potem bol wewnatrz. Juz.nie rodzacym to zalecac zaczeli. Te lasery ti js znam juz od 20 lat. Tak mnie pecherz bolal..to sie musi zluszczyc, obkurczyc. Wyszukujcie po przynajmniej dwoch ciazach I przed menopauza do zabiegow. Co za lobby laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam u ginekologa to takie podstawione osoby non stop zachwalałay zabieg, pewnie trzeba kilku serii i cudów nie ma, reklama laserowych zabiegów jest dość idiotyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę szans na poprawę po 3 serii. Nie wiem, czy u mnie tak to przebiega. Czuję się okropnie. Czuje bol, gdy oddaje mocz, gdy siadam. Nie moge nosic obcislych ubran. O olejku kokosowym poczytalam na angielskich forach. To juz chyba desperacja. Dalam sie namowic mlodej gienkolozce . Co ja najlepszego zrobilam?Chyba wszystko mi sie zluszcza i regeneruuje. Zalecono mi na zmiany nadzerkowe. Tak mi to usunieto, ze ja sie obawiam, ze w ciaże nie zajde. Jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, a wiekszosc konczy na wypalaniu lub wymrazaniu po laserowym, znowu przy wizycie kontrolnej chcial mnie lekarz namowic. Czysty zysk, a sprzet trzeba splacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietety też maiłam ten zabieg mam problem z nietrzymaniem moczu, efektów zero kobiety nie dajcie się naciągąć jak czytam że to pomogło to wydaje mi się to serio ze piszą to osoby wykonujące zabiegi albo kobiety które miały mega szczęście. ja miałam dwa zabiegi efektów zero null nic!!! nie polecam nie ma żadnej różnicy to jest po prostu naciąganie!! lepiej te pieniadze wydać na coś innego na kulki gejszy które mogą pomóc na operacje w prywatnej klinice. ja też myślałam że na mnie to zadziała itp. ale zobaczcie sami umowę którą podpisujecie ze może się nie udać że może nie być efektów czemu dają nam to do podpisania zebyśmy my kobiety nie mogły nic z tym zrobić niestety. to jest na zasadzie są dwa uda może się uda może nie uda! dla mnie to ściema! szczkoda że nie byłam mądrzejsza wcześniej i nie chciałam innych słuchać bo napewno źle coś tamtej zrobili bo się nie zna, niestety ja byłam głupia wy nie bądźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow sie Mona Lisa odradza. Wierzcie mi ten zabieg jest nieskuteczny.lasery sluza naciaganiu na kase.lekarz praktycznie nic nie robi, wklada to narzedzie, przestawia na komputerze. Odbyl krotkie szkolenie. Jest ekspertem od lasera. Kilka minut... tak czuje ze kobiety za bardzo zawierzyly nowoczesnym gabinetom oraz klinikom. Plastyka warg sromowych, pomniejszanie pochwy laserem... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona Lista Touch to rewitalizacja pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posuwano z cenników klinik nazwy a to Mona lisa Touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiony laser tydzien temu,bede jeszcze powtarzala za miesiac. Nie wspolzylam jeszcze wiec nie wiem czy pomoglo ale juz wydaje mi sie ze jest ciasniej. Zabieg bezbolesny chociaz cos tam sie czuje dyskomfort ale nie nazwalabym tego bolem.trwa 5 min i z tego co mi dr powiedzial sa rozne programy:na nietrzymanie moczu,na luznosc itd. Zobaczymy jak to bedzie po 2gim zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie zabierac na loty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś odczuwalna ból w pęcherz i uczucie parcia po mona lisie? Czy to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczuwałam i miaam okropne zapalenie pecherza, nie moglam z kibla zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z postów wynika, ze juz nie współżyjącym oferują. Tymczasem taki laser - kilka regulacji i obracasz główką. Jak był mocniej podkręcony to wywołuje oparzenia, pieczenie. gdy piecze kilka dni, to iść na zamrażenie.Jak przegną to możesz sikać moczem rozszczepionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na nadżerkę zabieg laserowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonywałam Mona Lisa Touch w kilku gabinetach. Kontynuowałam tylko dlatego, że musiałam dokończyć, bo miałam okropne bole i krwawienia. ja wykonywalam w niemczech już potem, bo w Polsce juz bylam spalona w wielu gabinetach. Nie polecam ropoczynac. Sprzet byl nowy, gabinet ok, potem na skutek krwawien - miesiac jadlam Microgynon (ktorego nie polecam jako antykoncepcje). Kazdy nowoczesniejszy gabinet to wkreca, Chodzili za mna z folderami seksi blond laski, lata to samolotem, w hotelach byly juz ulotki. Nie wiem... Splucza was z kasy. Nie mam dzieci, Nie wiem, czy wplywa na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×