Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania1111

Mona Lisa Touch

Polecane posty

Gość anna

Uroginekolodzy ostrzegają przed laserami! Przeczytajcie i nie dajcie się nabrać hienom żerującym na cudzej krzywdzie!

http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Uroginekolodzy-uwaga-na-lasery-w-leczeniu-NTM,146258,14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Jestem po  3 mona lisa touch. Mam zapalenie pęcherza od nieml miesiąca. Jak to ma pomagać jak mi szkodzi. W gabinecie urologicznym dostałam monural. Piję już chyba 5. Nic mi nie pomaga.Odradzam. Już mi brak sił do życia. Dałam się namówić lekarce, która na raty kupiła to cudo.. Nowoczesny laser. Pacjentki zadowolone, a ja myślę, że po prostu amabasadorki marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka forever

Moja ginekolozka niemal co 3 wizytę wkręca w laser dosłownie każdej kobiecie. Od nadżerki, po  pół roku po ciąży, panie w okresie menopauzy. Dni w miesiącu Mona Lisa Touch.

Dziewczyny trzeba dosłownie wyrwać kasę jak macie założone ze starych wjazdów. Sabotować zabieg.

Niektórym przedstawicielom oferowano dodatkowo 1000 zł za pianie zachwytów. To jest pic. Nadżerki trzeba wymrażać oraz zastosować skoncentrowaną na danym punkcie wypalankę. Do picu zabiegowego będziecie miały założone. Z NFZ przewalają sprzęt do prywatnych gabinetów. Zwężanie pochwy jakimiś seksi laskami promowali. Tylko operacyjnie można coś pomniejszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka forever

Niestety co się okazuje. Część kasy z zabiegu finansuje 

raty sprzętu

spłat raty z USG

pchanie sprzedazy koncernu (lekarze sami wykupują część recept na pigułki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie znosze mona lisa touch opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Jak moja mama poszla po prosty lek I po mona lisa touch. To odmowioni.jej zabiegu. Od recept miala byc.  Od wyzarcia recept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

uwazajcie na stary laser, pic pod przepalenie, nie wiem, nowe głowice mona lisa, stare, przekrecaja te lasery na maksa, do przeciwdziałania mona lisa touch, kobety miejcie swoj rozum, nie chodzcie, z obrotami gabinetowymi w Polsce tylko czołowy gabinet w kraju bedzie to w stanie wymieniac, nie robcie tych zabiegow, kolezance rozwalili pochwe na pol roku, jak przeszla pieczatka mona lisa. 20 zabiegow wpisano. Nie korzystac z wizyt lekarakich i sprzetu uzyczonego w DE. Ma do pokrywania 100 tysiecy na 3 gabinety  z powodu gabinetow poznanskich i zieleniogorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Bol podbrzusza,.sikanie po przepalonych. Dziala. Dzialaja nic te sprzety. Nie macie wizji przepalonych sprzetow. Mona lisa touch naciag lotniczy. Nie bierzcie. 30 zabiegiw. Sikac sie po tym chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Moja gin nie oplacila laserow. Tylko splata laserowni. Przepisuja mi ciaze surogatcze. Nie wiem co mam robic. Pieczatka skrajnej laseryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×