Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

picie sody

Polecane posty

Gość gość
To wezme z mila checia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzyb lubi słodkie czyli miód, zjadając miód zjada jednocześnie sodę, a soda go zabija, bo jest zasadowa, a grzyb żyje w środowisku kwaśnym, a zasadowe srodowisko go zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to normalne,a grzyby,plesnie powoduja raka,wiec pijac sode zabijamy grzyby a organizm cofa guzy od i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam, czy mogę pić wodę z odrobiną sody codziennie ? Nie doprowadzi to do rozstrojenia żołądka, albo innych organów wewnętrznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d śledź swoich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-dobrodziej (dba o nas!!, żebyśmy sobie krzywdy nie zrobili :P) wkleja ten artykuł-ostrzeżenie na każdym forum... szkoda tylko, że go nie przeczytał ze zrozumieniem... a może też ze słownikiem polsko-angielskim... bo wówczas by zrozumiał, o czym on jest... Wkleję poniżej moją odpowiedź z innego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł wklejony wyżej nie jest o sodzie (w rozumieniu proszku zasadowego)... jak chyba sądził gość, który go wrzucił... i nie dotyczy on szkodliwości tej sody, która jest np. w metodach Nieumywakina... Angielskie słowo "soda" tłumaczy się też jako "napój gazowany" (typu cola, sprite, te nazwy są stosowane wymiennie z nazwą soda)... i tychże napojów, słodzonych niewiarygodną ilością cukru, z chemią, typu cola -- ten artykuł dotyczy. Dziwi mnie to, że co jakiś czas wrzucane są artykuły (linki) o szkodliwości takiej czy innej metody naturalnej... o jej ogromnym zagrożeniu dla zdrowia... prawie, że życia !! Ciekawa jestem, komu tak na tym zależy?? Przecież nikt nikogo nie namawia do ich stosowania... nie zmusza, nie ciągnie siłą np. do używania proszku zasadowego... My też robimy to na własną odpowiedzialność i nie potrzebujemy dobrych rad. A jednak ci nasi obrońcy, obrońcy naszego zdrowia, tak wciąż się o nas niepokoją i nam podsuwają artykuły, baaa, czasem nawet sami je piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pić, ale nie więcej niż 2 x dziennie po 1/2 łyżeczki na 1/2 szklanki wody i nie codziennie, tylko czasami, jak się przesadzi z jedzeniem. Pomaga na zgagę i mdłości. Jest dużo zdrowsza niż środki na zgagę sprzedawane w aptece, bo w przeciwieństwie do nich nie zawiera aluminium, a sodę one też mają w swoim składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia pila sode z octem, szczegolnie latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam szklankę wody z łyżeczką sody 2xdziennie przez 3 tyg. i czułam się świetnie! Jem bardzo dużo słodyczy,więc pewnie byłam zakwaszona i zaczęły mi się robić mega-wypryski! Po tych 3 tygodniach wypryski zniknęły,miałam więcej energii,język nie był obłożony białym nalotem. Boicie się czegoś naturalnego,a nie boicie się chemii z aptek?:P Naprawdę ignorancja obecnych czasów powala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pani co pisala ze ma grzybice sprawdzcie ziolo graviola i borax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunal
Zgaga to niedokwaszenie żołądka , dlatego nie można przyjmować sody w tym przypadku. Zgagę usuwamy kapustą kiszoną, octem jabłkowym lub kroplami żołądkowymi. Sodę nie można przyjmować po jedzeniu , ponieważ odkwaszasz żołądek i niszczysz całkowicie proces trawienny, to generalnie prowadzi do raka żołądka w dłuższym czasie. Sodę należy brać 1 godzinę przed jedzeniem po tym dokwasić żołądek przerwa 0,5 godziny i dopiero jemy. Sodę po jedzeniu możemy przyjąć gdy zrobimy przerwę minimum 2,5 godziny. Sodę przy raku bierzemy 3 razy dziennie po 1 łyżeczce przez miesiąc później przerwa co najmniej miesiąc. W innych przypadkach sodę przyjmujemy przez 10 dni i przerwa. Zapamiętajcie to raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaś
Hej Kunal:) Czy "zgaga" to na pewno niedokwaśność?? Ja słyszałem ( i czytałem), że to raczej skutek nadkwaśności, a zgaga jest skutkiem przedostawania sie kwaśnej treści żołądka do przełyku - i to własnie pali jako zgaga.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piła sodę moja kuzynka jak zjadła coś ciężkiego i zmarła na raka trzustki i wątroby pewne źe po sodzie z octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda

Nikt nie pisze, że soda musi być ,,gaszona'', czyli łyżeczkę sody zalewamy wrzątkiem, do polowy szklanki, mieszamy dolweamy wode zimną i dodajemy np. ocet jabłkowy lub sok z cytryny.Pijemy na czczo 30 min. przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sande

A po cholerę ocet?Przecież to trucizna!

Sama soda,na czubek łyżeczki do szklanki z wrzącą wodą. Pijemy w czasie jedzenia!

I to raz na dwa tygodnie,nie częściej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×