Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

picie sody

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze że słowo "natręt" pasuje do sytuacji ja stwarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 Dokładnie,pili i pić będą.Umierali i umierać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale picie to jest zycie,człowiek nie wielbład pic musi,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe komu zalezy podtruwali sie soda a potem leczyli za ciezkie pieniadze?hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciekawsze jest to,ze kto wydaje ciezkie pieniadze na lakarzy i ich wymysły a pozniej leczyc sie soda trzeba,hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że temat który poruszyłam bardzo niektórych bulwersuje. Sama podjęlam decyzję i piję sodę. podam tylko efekty. Dziś czwarty dzień, piję rano 1 łyzeczkę rozpuszczoną w wodzie. Odstawiłam słodycze, chleb, mięso. Z nabiału pozostawiłam kefir.. Rano obudziłam się bez kataru, niesmaku w ustach, z różowiutkim językiem. piję jeszcze jutro i odstawiam na kilka dni. Zobaczymy co dalej. Energia mnie roznosi, nie czuje zmęczenia, senności tak jak to bywało.Mam nadzieję, że pomoże i pozbędę się grzybka, no jego nadmiaru oczywiście, bo trochę to każdy podobno ma. Oczywiście nikogo nie zachęcam. Założyłam ten temat, by dowiedzieć się jak dawkować sodę, nie po to, by propagować jej spożywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wstałam bez kataru zdrowiutka usmiechnieta...i sody nie piłam!Nie ma to jak pozytywne nastawienie!Wiara czyni cuda! Pozdrawiam cieplutko 2013-11-13 22:11:51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak ktos jest zrowiutki to i wstanie zrowiutki,ale gorzej jak ktos jest chory a wstaje zdrowiutki po sodzie,Nie ma czego tu porównywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wiara to podstawa przy takim leczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to i wiara uczyniła, dlaczego jednak nie miałem tej wiary spożywając leki z apteki, powinna być jeszcze większa, no bo poniosłam koszty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poniesione koszty to tylko zysk dla firm farmaceutycznych,wiec nie ma to nic do rzeczy ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 2013-11-13 22:36:49 cos z toba nie tak.Po iloma nickami jeszcze piszesz? "miałem" a potem "poniosłam" Wiadomo juz teraz kto temat lansuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 [zgłoś do usunięcia] gościu,powiedz w takim razie co jesz??? jestem zainteresowana tym tematem.Bo sode moge pic ale nie bardzo wiedziałabym co mam jesc.Wiem ze grzyby nie lubia wędlin,serów,mięs i tak by mozna wymieniac nooo i jeszcze jak chleba nie wolno....to co wolno??? by mozna funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zainteresowany lansowaniem? ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Gosc 2013-11-13 22:36:49 cos z toba nie tak.Po iloma nickami jeszcze piszesz? "miałem" a potem "poniosłam" Wiadomo juz teraz kto temat lansuje.... No włąsnie poniosłam,miałem,czyli dwie osoby kobieta i mezczyzna pisza,ale to małowazne,wazne co pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto co tu lansuje??i czym jest zainteresowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie którym woda sodowa uderzyła do głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w zyciu wielu ludziom uderza woda sodowa do głowy i to jest naturalne,mieli trudne dziecinstwo,lub jakies inne powody,zwiazane z poczuciem nizszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra uciekam , bo choć to mój temat to źle się tu czuję. Może popełniłam błąd, że pisałam bez nicka. a i jeszcze jedno. Na mojej klawiaturze a jest obok e i dlatego raz wyszło w rodzaju męskim, raz w żeńskim, no ale to już nie jest ważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam post z godz 22.43 i chce sie dowiedziec od osoby ktora leczy grzyba sodą w temacie jej diety.Co je by wyleczyc grzyba???Czy dostanę odpowiedz czy to po prostu tylko reklama sody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cos Ty a po co reklamowac sode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:59 od czterech dni jem warzywa, piję kefir nie mam pomysłu co jeszcze mogę jeść nie jestem specjalistą od grzybkow, szukałam tu pomocy, ale jakoś jej nie dostalam wiele osób wypowiadało się tu w moim imieniu i zamieszanie sie zrobilo nie pomogę , bo sama błądzę i znikam, bo zaraz ktoś mnie będzie tu ośmieszał;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znikaj kto nas soda na forach atakował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj,cztery dni jesc warzywa i popijac kefirem i pić sodę??? mozna dostac biegunki bo organizm dostanie szoku .Sadzisz ze ta dieta pozwoli ci sie pozbyc grzyba?ale nie pomyślałas ze inne narzady na tym ucierpią.To chore leczenie!!!.Zastanów się!.Nie mam nic przeciwko sodzie,byc moze pomaga na cos tam ale wiem tez ze swietnie wybiela białe ciuchy,tłuste plamy na sztucznych tkaninach , usuwa zeschnięte przypalone resztki w garnku badz na patelni,usuwa nieprzyjemny zapach w lodówce noo i swietnie myje sie nia okna,lśnią. Jesli w tym co wymieniłam się sprawdza to powiedz mi co ona potrafi zrobić z błoną słuzowa żoładka czyt jelit. Pozdrawiam Cie i zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coca cola służy do pozbywania się rdzy i co pewnie nikt jej z tego powodu nie pije ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie skutecznosc taka sama jak soda ale coca cola smaczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coca cola to jest odrdzewiacz do śrób wiec nie pije sie tego,co Ty pleciesz???borygo tez pijesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napiszcie wszystkim ,że coca cola to nie środek spożywczy, wtedy zgodzę się z tym, że soda, to nie jest środek spożywczy. Wiadomo, że nikt nie pije sody dla przyjemności, tylko by zniwelować problemy z jelitami. Colę piją dzieci i nikt nie wrzeszczy na rodziców z tego powodu - a powinni wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzeszcza wszyscy na dzieci,jak kupuja coca cole,a co dopiero hajby miały ja pic,a sode oczywiście pijemy jak mamy potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodajecie warzywko z paczki, kostki rosołowe i inne polepszacze smaku? Poczytajcie co w nich jest, w wielu właśnie soda. ale jest pewne -ale - wtedy soda nic a nic nie pomaga na zdrowie! Wtedy to dopiero sobie szkodzimy i swoim jelitom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×