Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo lubie wpisy Moorland

Polecane posty

Nie zakompleksiona nastolatka. Lewackie bele-co któremu wydaje się, że pozjadało wszystkie rozumy. U nas w pracy mieliśmy takiego jednego. Po kiepskich humanistycznych studiach. Robił na produkcji, to samo, co studenci lub ludzie bez wykształcenia. Dostał lekki awans (tymczasowy). Od razu mu odj****o. To jest ten sam tym myślenia. Ma ładny sposób mówienia. Powie parę farmazonów. I myśli, że ktoś ma ją za autorytet. To jest taki typ bmw (bierny, mierny, ale wierny). Typ urobionego przez lewacką propagandę pseudointelektualisty. Śmieszą mnie tacy ludzie, bo tylko poprzez prawdę i ciężką pracę można do czegoś dojść. A to jest typ darmozjada (typ mentalny oczywiście, bo nie wiem c na codzień robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor - trolle sa potrzebni na Forum.Dodaja pikanterii do dyskusji , pobudzaja do jasniejszego sprecyzowania swej wypowiedzi.Kazdy jest tu potrzebny . Tyle , by zachowac kulture i takt .Sa tematy gdzie nalezy zachowac wyjatkowy takt i umiar .Bo problem jest bardzo delikatnej natury i misterii psychicznej . A to juz jest sztuka wielka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swyft nik cie prosil o takie opinie tym bardziej nikogo one nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Swyft-lekko oceniać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swyft - jaki miałeś nick wcześniej? Bo nie bardzo cię kojarzę, a mam wrażenie, że zaraz mi biografię napiszesz, skoro już na analizę psychologiczną się porwałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wolne niezależne forum. Nikt mnie nie musiał prosić. Po prostu odpowiedziałem na sugestię romantyka, że to zakompleksiona nastolatka. Napisałem, jak ja to widzę, bo uważam, że ten typ ludzi jest szkodliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w firmie dostałem awans (3miechy na wakacje) i też się zmieniłem, popedzalem pracowników swoich kumpli i opierdzielałem jak coś źle zrobili. Po pracy szliśmy na piwko. To jest dobre, bo w pracy mamy pracować a nie żyć. Żyjemy po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland nie musisz mnie kojarzyć. Ja też nie muszę cię kojarzyć. Mam intuicję wyczuloną do perfekcji. Ale lewaka od razu wyczuję. A ty mi pachniesz lewactwem na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zazdroszczę jej facetowi. Jest gruby, taka spaśniona świnia z niego, ma seks bez zobowiązań. W*****a i idzie do swojego pokoju, nie musi chodzić na oboadki do jej rodziców, nie musi się żenić, nic nie musi, po prostu sobie r***a. To jest k***a życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dkw inaczej pisze,wiecej bledow ogolnie z tamtych wpisow wieje typowe prostactwo i widac braki w edukacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swyft to ten zjeb althegast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przylazl prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"11.11.13 [zgłoś do usunięcia] Piotr B Lubię BSA i się z nim zgadzam, kto by tak nie chciał ;p" Oczywiście zakładam, że nikt tego moorlandu nie widział. Bo gdyby zobaczył, reakcje mogłyby być różne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie jest mowa o urodzie pokaz ty swoja paszcze cwaniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też mnie nie widziałeś ;) już samo to, że stwierdziłeś u mnie czarne kręcone włosy (jestem blondynką) dużo mowi, panie instynktowny. No nic, zmykam, zdrówka wszystkim. a bsa nawet nie skomentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swyft-Nawet jak by ci się nie podobała, to i tak możesz r****ć ją w wszystkie dziury, ona brała tabletki dla swojego misia, potem jak jej zaszkodziły, to dla misa sobie coś tam w cipce porobiła, jakieś protezy wstawiła czy coś tam, aby jej misu mógł ją walić bez gumki. Jak widać, to lewaczki mają ten plus, że dla misa zrobią wszystko i pozwolą mu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynką? Sama pisałaś, że masz brązowe włosy, które ci "płowieją" na wiosnę. To ty chyba jakiś rosomakiem, albo gronostajem jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA to się kiedyś spiralka nazywało (nie wiem jak teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez takich kretynow jak wyzej, nawet nie chce sie wchodzic na te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr B-Sama o ty pisała. Lewaczki mają to do siebie, że nawet nie czują tego, że robią z siebie szmaty. Myślą że są z******te, nowoczesne itp, a tak naprawdę są właśnie szmatami i nawet tego nie czują...Niestety tak wygląda lewacki świat, że na g***o się mówi perfumeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
no , mnie rowniez wydaje sie sympatyczna osobka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im back. Bsa znowu zmysla, a dkw nie umie czytac (jasne szatynki plowieja do blondu). Czyli po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA jesteś obrzydliwy, brrrr :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płowieją to gronostaje. I to na zimę. Nie ma z kim tu dyskutować. Wracam do swoich układów trójfazowych, bo mam przepytkę w środę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego idiota.pisalam kiedys, ze mam implant, najpierw myslal, ze biustu, teraz ze spirala mu sie pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×