Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo lubie wpisy Moorland

Polecane posty

Gość gość
wez moor nie dyskutuj w ogole z tym glabem prymitywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również bardzo lubię ją czytać🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr - nic co pisze bsa nie jest prawda. Facet uwzial sie zeby mi ublizac po prostu I wymysla. Nigdy nie pisalam o szczegolach mojego zycia seksualnego, ale ten zboczeniec wie lepiej no mieszka pod moim lozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Ok, kilka pytań. Czy masz faceta z którym mieszkasz od paru lat i nie macie ślubu. Czy brałaś tabletki antykoncpcyjne a potem jakieś implany wstawiałaś. Czy twój facet jest gruby. Czy wiczory i popołudnia lubisz spędzać na kafeterii niż z swoim facetem(chyba że jest kilka moorlandów). Co w tym jest nieprawdziwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie kretynie, bsa to nie twoje zycie, tym bardziej erotyczne i gowno ci do tego x w ogole tzreba miec nasrane we lbie by obcej osobie zadawac takie pytania i to na forum publicznym x wypad na erotyczny zboczencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bralam tabletek dla faceta, nie "roocham sie" tylko kocham/uprawiam seks z moim partnerem, a spac chodze po 2 w nocy, wiec duzo czasu jeszcze zostaje po tym jak zwijam sie z kafe. Zadowolony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piotr - nic co pisze bsa nie jest prawda. Facet uwzial sie zeby mi ublizac po prostu I wymysla. Nigdy nie pisalam o szczegolach mojego zycia seksualnego, ale ten zboczeniec wie lepiej no mieszka pod moim lozkiem." Jak byle kto się kreuje na gwiazdę to potem są konsekwencje. Trzeba było mieć zdrowy dystans do siebie, a nie pretendować na alfę i omegę, jeszcze tam, gdzie nikt się ciebie o opinię nie prosi. Słowem, niezależnie, czy BSA pisze prawdę, czy nie, sama jesteś sobie winna. Słowem, chyba jest to też tobie trochę na rękę. Bo co ci połechce ego jak nie kafeteria. A do tego potrzebny jest sztuczny tłok na kafe, więc...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego dodam, że możesz pisać o sobie, co chcesz, bo z bajkopisarstwa i tak nikt ciebie nie rozliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy do starego ukladu, nie wdaje sie w dyskusje z ksieciem perskim. Piotr - cos taki smutny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor widzę ,że zazdrosne na Twoja popularność sępy szybko się zleciały z kolejna dawką prawd objawionych na temat Moorland. Fajny masz antyfanclub - nawet cv za iebie napiszą jak bedziesz nowej oracy szukać :D Athel dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie po kiego c***a nicka zmieniłeś? Przecież prostak zawsze prostakiem będzie niezależnie od tego jakie wdzianko przybierz. Możesz 4 razy dziennie nicka zmieniać a i tak każdy będzie wiedział,że właśnie pisze z tym "wielce zakochanym" od 8 lat w perłowej k***wnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelolelo
Jestescie beznadziejni, naprawde. Moorland, nie przejmuj sie nimi, bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja zazdroszczę jej facetowi." Przecież wiemy, że się w niej i we mnie podkochujesz:classic_cool: ­ A ja by nie wypaść z roli powiem, że jej nie lubię, o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, to mila dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa - a ja Cię lubię, o :P Pavlo - jasne, że napiszą, moje misie niezastąpione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×