Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głupie żony

Polecane posty

Gość gość

Oglądam właśnie Perfekcyjną... i mąż mówi do kamery o swojej leniwej żonie: Musi się nauczyć sprzątać, bo musi dojrzeć do dziecka, żeby wiedziała jak je umyć, nakarmić i posprzątać w domu. Nie spełnia obowiązków żony i nie sprząta i nie gotuje. A ta głupia mówi: chcę sprzątać i gotować żeby mój mąż był ze mnie dumny. Tylko ja widzę to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądaj glupich programow, normalni ludzie sprzatają, zeby bylo czysto a nie zeby ktos byl z nich dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązki żony? a on to nie może postprzątac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można mieć taki burdel w domu, straszne brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to że jak oni mogą uważać ze sprzątanie i gotowanie to obowiązek żony? przecież powinno być pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze swojemu mężowi mówiłam: jak ja jestem w pracy (mam nienormow czas pracy) to Ty sprzątasz w domu, jak TY jesteś w pracy, to wtedy ja ogarniam chałupę...On nie mógł tego pojąć, a przecież to oczywiste w związku, prawda? Nie mógł tego skumać, rozwiedliśmy się, mieszkam sama i mam czyściutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mamusie wychowują tak synów wmawiając im że jak się ożenią to żona zadba o dom i jego brzuch...wmawiają im że muszą się ożenić żeby mieć darmową sprzątaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, że sprzata ten kto ma czas a nie tylko kobieta, chyba ze ona siedzi w domu a on pracuje od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, pol na pol a co kobieta to wol do pracy!?! sam niech zapieprza do pracy, a po sprzata i gotuje i przewija pieluche sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkeaa
a ja sprzątałam kiedys ale mój jest takim brudasem ,znosi wszystko do domu , rzuca wszędzie gdzie popadnie, skarpety w sypialni , naczyn nie wynosi do zlewu tylko w salonie wszystko zostawia..i powiem Wam ze ja przez to stałam się jakas dziwna .. tez czasem nie daję rady popsprzątac tego .. snuję się po mieszkaniu i po prostu nie daję rady .. i syf jest czasami tydzien .. bo jak mam zabrac się za sprzatanie zaraz wymyslam sobie tysiące rzeczy do zrobienia poza domem i po prostu uciekam z niego ... wiem ze to zle ..ale jak wyjezdza na kilka dni , chocby na dwa , to dostaję takiego "powera", że wszystko wysprzątam , okna wymyje , w szafach porządki zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Dobra baby, mówicie że XXI wiek, równouprawnienie, facet też powinien ale co w takim razie WY chcecie wnieść do związku? Bo ja to znam aż za dobrze, jak trzeba czynsz opłacić to zaraz, że przecież jestem facetem i to ja powinienem płacić :) Przykre jest to, że znam bardzo wiele związków gdzie poza strzelaniem focha i daniem d..y od święta baba nic nie wnosi. Mam takiego kumpla w pracy - on płaci a jego żona w domu siedzi i dzwoni do niego po 10 razy - jak on nie odbierze to foch :) Ale ani razu go nie widziałem, żeby miał koszulę wyprasowaną czy coś z domu do jedzenia przyniósł :) Wiele razy go buntowałem ale on jest typowym dzisiejszym pantoflarzem który tylko żebrze i lata za swoją niunią a nie potrafi niczego od niej wymagać. Przez ostanie 20 lat jeszcze nie spotkałem baby, która faktycznie nadawałaby się do partnerskiego związku - jedyne co umieją baby z partnerstwa to pie...ć do znudzenia o tym. Baby są zbyt emocjalne i egocentryczne - nie potrafią porozmawiać konkretnie ani przestrzegać ustalonych zasad a bez tego nie ma partnerstwa. Dlatego mierzcie baby siły na zamiary - kucharko/sprzątaczek mogłem mieć setki, a księżniczek co facet miał robić dla nich wszystko dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje i nie wyciagam do faceta lapsk"po pieniadze , wrecz przeciwnie, on na mnie zerowal, w domu czasami dywaniki poodkurzal, czasem jak mu powiedzialam zeby pomogl z praniem czy zmywaniem to z nadasana mina.. ! a tak tylko gry mu w glowie lezenie przed tv, zostawilam go i mam swiety spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania ania
czy tylko ja mam w domu ideał zatem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy go buntowałem ale on jest typowym dzisiejszym pantoflarzem który tylko żebrze i lata za swoją niunią a nie potrafi niczego od niej wymagać. ******************************** Nie pantoflarzem tylko męzem i nie lata za niunią tylko za żoną tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksienżniczka Zofija
Perfekcyjna Pani Domu to jest tak żenujący program,ze szok. Wstyd mi za te baby,ze wpuszczają do swojego chlewu zapuszczonego ekipę telewizyjna! I capy naród to ogląda.. No zenada.. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym żonie powiedział że ona rąbie drzewo i jedzie do pola traktorem, a ja sobie posprzątam... Jak wróci z pola, to ma dach połatać, bo cieknie i rynny wyczyśić z liści, do tego niech ciągnik przejrzy, bo coś ciężko pali. Ciekawe co wybyście na taką propozycję zrobili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniuś Wiele razy go buntowałem ale on jest typowym dzisiejszym pantoflarzem który tylko żebrze i lata za swoją niunią a nie potrafi niczego od niej wymagać. XXXXXXXXX Heniuś pedałem jesteś, że buntujesz kolegę przeciwko jego żonie? :D:D:D """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" Mam takiego kumpla w pracy - on płaci a jego żona w domu siedzi i dzwoni do niego po 10 razy - jak on nie odbierze to foch usmiech.gif Ale ani razu go nie widziałem, żeby miał koszulę wyprasowaną czy coś z domu do jedzenia przyniósł usmiech.gif XXXXXXXXXX Uważaj Heniuś, żebyś przypadkiem nie dostał w pysk od kumpla, gdy on się dowie, że ty plotkujesz o jego żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Rolnik Szuka Zony, jakby zona to była jakaś część gospodarstwa domowego :o Takie programy obrażają kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×