Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

37 tc i brak rozstepow czy moga jeszcze wyjsc

Polecane posty

Gość gość

cala ciaza boje sie rozstepow..poki co jestem w 37tc i nie mam ani jednego,ale czytalam ze czasami wychodizly dziewczynom w ostatnim tygodniu np :( jak bylo u Was ? jesli wam wyszly rozstepy,to kiedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI nie pojawił się ani jeden, chociaz przytyłam 18 kg. To czesto genetyczne - podpytaj mame i babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszły jak nawet jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży :D więc czy mogą wyjść pod koniec to tego to ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją urodziłam w 41 tygodniu i nie wyszedł mi ani jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do tej pory przytylam 17 kg. moja mama nie miala rozstepow, oprocz dwoch w wew. stornie ud. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewcyzny, a te ktorym wyszly rozstepy..swedzal albo piekl was wczesniej brzuch, uda, biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam w 41tyg i zrobiły mi sie 4 malutkie rozstepy na tylku. dwa na jedoym mi dwa na drugim posladku ale to maks na 1cm. teraz po pół roku prawie ich nie widać. tylko jak naciągne skórę. ale mało Przytylam bo 9kg . moja mama cały brzuch w rozstepach, trochę ta tylku i udach. mam koleżankę która nie miala rozstepow i chodzila zadowolona że nie ma- 2 dni przed tp zobaczyła 3 długie krechy na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi rozstępami to nie taka prosta sprawa, ja za małolaty zostałam poorana rozstępami nogi, pupa i piersi teraz jestem w drugiej ciąży, dobiłam 30tki i ani jeden nowy rozstęp nie przybył brzuch, biodra całe, a przytyłam po kilkanaście kg, nie wiadomo kiedy i kogo dopadnie, aaa i oprócz zwykłego balsamu używanego nieregularnie niczego p/rozstępom nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pojawiz sie w 39tyg ciazy po prawej stronie brzucha przy pępku i jeden po lewej ,nie sa długie ani grube,są słabo widoczne-no ale jednak są.A miałam nadzieje że sie nie pojawią. Brzuch mnie nie swędział ani nie piekł.Smarowałam sie codziennie nawet dwa razy dziennie. Tobie autorko życzę aby już sie nie pojawiły i udanego rozwiązania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pieknaw.pinger.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 33 tyg na brzuchu ani jednego choć brzuszek ogromny i skuta nacviagnieta, ale za to na plecach tkz " boczkach' wyszły mi po kilka i na biodrach choć tam wcale nie uroslam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wyszly jak przestalam karmić piersią, i tylko tam, urodziam w 42 tyg. A brUch mialam na 4 tyg wiecej,dużo wod i corka 5 kg..na brzuchu nie mam nic do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze przybralam 27 kg, z czego 17 zlecialo w 10 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostrze wyszły nad pępkiem tydzień przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w 41 tc, rozstępy wyszły w 40 :/ były dość widoczne. Teraz ponad rok po porodzie prawie ich w ogóle nie ma. Całą ciążę smarowałam się dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym wychodzą dopiero po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do 39tyg smarowałam się liotonem i mi nie wyszlły,ur 41 i przez ten czas mi powychodziły,po porodzie w drugiej dobie piersi mi przybrały i tam łajdaki też się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 35 tyg i mam duzo wiekszy brzuch i na razie zero oby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja mama. I kobiety w rodzinnie nie mialy zadnych rozstepow. Ja tez myslalam ze nie bede miec. Cala ciaze bylo ok. Ale w 39 tygodniu wyszla mi krecha pod pepkiem. I na biodrach. Ale jak sa swieze to mysle ze jeszcze mozna to ogarnac hehe. Ja nie przytylam jak tako ale brzuch mam ogromny. Wlasnje najwiecej urosl w ostatnim miesiącu doslownie z dnia na dzien rosół. Wiec przypuszczam ze skora juz nie nadążala sie rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mogą, ale oczywiście nie muszą. Ja bardzo dbałam o skórę przez całą ciążę, cieszyłam się, że nic się nie pojawiło, a w ostatnim miesiącu tak mi skóra popękała, że po porodzie brzuch poniżej pępka był po prostu cały w bordowych nitkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×