Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ka_siulla

Ciekawe książki dla dzieci

Polecane posty

Gość Ka_siulla

Szukam ciekawych pozycji książkowych dla dzieci w wieku szkolnym - raczej podstawówka i początki gimnazjum.. Może być fantastyka jakaś ciekawa rozwijająca wyobraźnię. bo szukam ciekawych pomysłów na prezenty mikołajkowe i gwiazdkowe dla dzieciaków z mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Osobiście polecam wszystko Brandona Mull'a: http://wab.com.pl/?autor=616 Od Baśnioboru po Wojnę cukierkową. Fajna jest też ich seria z kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Dom tajemnic" oraz "CzarLę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_siulla
Dzięki za propozycje! Wojna cukierkowa już zamówiona. Ania234- raczej nie chcę iść póki co w tym kierunku, ale dzięki, sama chętnie zerknę :) gość- Dom może być za trudny, ale już druga pozycja wygląda całkiem, całkiem :D Czekam na jeszcze, bo mam 4-ke do obradowania w wieku 8,10x2 i 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_siulla
san sebastian - bardzo fajna propozycja, mega dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BananaDream
Ja szczerze polecam nowego Gaimana "Na szczęście mleko". Dla "podstawówczaków" (7-12 lat) rewelacja! Świetne ilustracje, ciekawa historyjka, moje dzieciaki (7 i 9 lat) wyśmienicie się bawiły podczas czytania tej opowiastki (książka jest przystosowana do czytania przez dzieci - ma dość sporą czcionkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na szczęście mleko" jest ok, ale to książka na godzinę ;] Myślę, że w prezencie lepiej kupić książkę, którą się czyta trochę dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołe minuty- świetne zagadki i łamigłówki dla dzieci, latami ich szukałam aż znalazłam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki Małgorzaty Żółtaszek. Na razie są dwie, ale moje dzieciaki się w nich zakochały. Bardzo pozytywne i skupione na dzieciach. Przyjemne i praktyczne historyjki, które pomagają wychowawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania bardzo dużo książek dla dzieci w idealnym stanie, gdyż niektórych z nich mam az 2 a niektóre są poprostu raz przeczytane. Ceny od 7 zł za książkę! http://olx.pl/oferty/uzytkownik/MqPJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plokiqawse
Ja polecam "Szkolne przygody Mikołajka". Co prawda ilustracje 3d nie pobiją oryginalnych, ale nowe Mikołajki są skrojone pod młodsze dzieci, łatwiejsze i stworzone do nauki czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortem
Tutaj masz książki dla dzieci, razem z opinią czy warto, czy nadają się i dla jakiego wieku są. Jak się okazuje, nie wszystko co wydawnictwo uzna "dla najmłodszych" jest tego warte, dlatego warto sprawdzić: http://moznaprzeczytac.pl/literatura-dziecieca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojna cukierkowa i Przygody Mikołajka, czytam dziecku często do snu,książki Konopnickiej także świetnie poprawiają nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka89
Seria o Mikołajku! Te nowe ostatnie są chociażby dobrym przykładem na to, że Mikołajek wciąż trzyma formę. "Wakacje Mikołajka. Wczasy nad morzem." z fotografiami z filmu, który w sierpniu pojawił się w kinach i "Szkolne przygody Mikołajka" z animowanymi ilustracjami. To jest opracowanie zbiorowe, a "Wakacje..." to już w ogóle kompletny kosmos, bo to książeczka napisana na podstawie scenariusza, ale są tak samo śmieszne i pełne przygód, jak tradycyjne mikołajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefendesec1973cytzt
Książki Małgorzaty Żółtaszek. Na razie są dwie, ale moje dzieciaki się w nich zakochały. Bardzo pozytywne i skupione na dzieciach. Przyjemne i praktyczne historyjki, które pomagają wychowawczo. Jasne http://www.123chs.com/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baikeklume1979rztdz
Ja szczerze polecam nowego Gaimana "Na szczęście mleko". Dla "podstawówczaków" (7-12 lat) rewelacja! Świetne ilustracje, ciekawa historyjka, moje dzieciaki (7 i 9 lat) wyśmienicie się bawiły podczas czytania tej opowiastki (książka jest przystosowana do czytania przez dzieci - ma dość sporą czcionkę). Jasne http://twsi.in/enNJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonera88
Ja staram się podsuwać dzieciom głównie edukacyjne książki Pod przykrywką zabawy tak aby z zabawy wyciągnęły coś więcej :) Polecam szczególnie; Uczymy się liczyć z naklejkami - na pewno będzie to dla dziecka przyjemniejsze niż prosta ściana tekstu cmokaj dmuchaj parskaj chuchaj - śmieszna zabawa :) Wszystkie mozńa zamówić na przykład tutaj https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/ Ale również możecie poszukać w stacjonarnych księgarniach ( w tych internetowych jest jednak trochę taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołe Minuty- fajne zagadki logiczne tylko troche stare :D nie wiem czy można je jeszcze dostać a tak to Mikołajek (Wakacje Mikołajka i inne serie) Dzieci z Bullerbyn itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na moją córkę (14 lat, czyta bardzo dużo) i widzę, że ona lubi po prostu książki, w których 'się dzieje'. Nie przebrnęła np. przez Hobbita (mimo mojego namawiania, bo zgadzam się, że bez tego nie ma co zaczynać Władcy). Za to hitem okazały się: - Kłamstwa Locke'a Lamory (cała rodzina się zaczytywała, jest to jedna z najlepszych książek fantastycznych, jakie czytałam) - Grzędowicza Pan Lodowego Ogrodu - Pullman - Achaja Ziemiańskiego (bardzo zła literatura ;-)) - Eragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×