Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ka_siulla

Ciekawe książki dla dzieci

Polecane posty

Gość kasia kasia1
Ja zamówiam dzisiaj w Matrasie ksiązkę "Skąd właściwie wiemy, jaki jest Bóg ?" (Maike Lauther-Pohl Prószyński i S-ka) jes na przedsprzedaży za 20zł, tanio, jest w zapowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - Rodzina Penderwicków, Magiczna Cukiernia, Szmaragdowy Atlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla dzieci to ja zdecydowanie polecam taką krótką książkę jak właśnie Opowieść Wigilijna czy też nawet Plastusiowy Pamiętnik. Bardzo fajne książeczki takie opisane w typowy dla dziecka język prosty i przejrzysty : ) Plastusiowy pamiętnik jak ja byłam mała normalnie przeczytałam sobie 2 razy i byłam bardzo zadowolona z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jostein Gaarder " Przepowiednia Dżokera " bardzo polecam, ale nie wiem czy ostatnio była wydana i czy jest do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci powinny duzo czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzieciach trzeba pielęgnować zamiłowanie do książek i od małego zachęcać je do ich czytania. Ostatnie dni spędzamy z moimi pociechami z "Bajeczką o książeczce", jest fenomenalna zarówno pod względem estetycznym, jak i tego, co zawiera w sobie. Tym bardziej mi się podoba, bo jest inna niż te wszystkie współczesne książki dla dzieci. Inna, bo napisana w 1944 roku. Polecam znalazłam ją w księgarni Matras:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria książek o Tomku Wilmowskim oczywiście. Zabić Drozda, Nieumiałek, książki o Mikołajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka KR
na www.magazynfull.pl znalazłam trochę książek dla mojej córki. Trochę proste to książki ale przynajmniej nie wydałam 50 złotych za "NIC" - pozycje ciekawe też znalazłam. . A jak już chcecie coś do samodzielnego czytania a "wartościowe" to w empiku/lub innej księgarni z serii "poczytaj mi mamo" To trochę kosztuje ale... wybór należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się książki dla dzieci wydawnictwa Debit.Dużo ciekawych informacji jest zawarte.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_czytajka
Dla mnie: Bolek i LOlek to takie dwa pewniaki jeśli chodzi o książi dla dzieci. Zawsze fajne opowiadania, czołowi polscy pisarze to gwarancja dobrej zabawy i wartościowej literatury dla dzieci. A ilustracje - to juz prawdziwy rarytas dla dzieciaków :) A dodatki do książki - dyplom detektywa w poprzednim tomie był super! Jużnie możemy sie doczekać przewodnika podróżnika w najnowszym tomie Szalony pościg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szczególnie Czarny Młyn, Szczygielskiego Marcina - dzieciak będzie zachwycony, bo to horror, ale z tych inteligentnych:-) O czym jest? Wszystko dzieje się w małej, zaniedbanej wiosce, w której zostało już tylko kilka upadających gospodarstw - to cały świat jedenastoletniego Iwo i grupki jego przyjaciół. Pewnego razu we wsi zaczynają się dziać dziwne, trudne do wyjaśnienia zjawiska, które z każdym dniem przybierają coraz bardziej makabryczny obrót... świetnie się czyta, jest tajemniczo, jest przerażająco jest tak, jak powinno być!@ Książka działa na wyobraźnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aga78
Pan Seguin nigdy nie miał szczęścia do swoich kóz. Tracił je wszystkie w ten sam sposób. Kozy zrywały się ze sznura i uciekały w góry, a tam zjadał je głodny wilk. Ani pieszczoty Pana Seguin, ani strach przed wilkiem nie powstrzymywały kóz przed ucieczką z domu, ponieważ one pragnęły wolności. Wyrozumiały Pan Seguin nie rozumiał postępowania zwierząt. Mówił: „To koniec; kozy nudzą się u mnie, już żadnej nie przygarnę do siebie”. http://autorzy365.pl/ksiazka/6280/koza-pana-seguin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 6-letnia córeczka wprost przepada za Tają z Jaśminowej. Kupiłam ją jakiś czas temu, bo sama pamiętałam tę książkę z dzieciństwa. Idealnie wpasowała się w moją młodość, kiedy biegałam boso po ogródku :) Tym bardziej ucieszyłam się, że Zuzia też ją pokochała. Na pewno pomógł fakt, że parę lat temu było wznowienie, więc nie straszę małej rozlatującymi się karteczkami, tylko mamy śliczny egzemplarz w twardej okładce z masą kolorowych, nastrojowych obrazków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliaa13
Razem z synkiem jesteśmy teraz na etapie Bolka i Lolka i ich szalonych przygód :) Mi się bardzo podoba taki układ bo przypomina mi się moje własne dzieciństwo i chwile kiedy siadało się z rodzicami i oglądało Bolka i Lolka w TV :) oprócz Bolków ostatnio czytaliśmy Jaśki, Pepe i spółka i Harry Potter (za którym ja nie do końca przepadam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam polecę Wydawnictwo MD www.wydawnictwomd.pl Na stronie mają mnóstwo tanich bajek dla dzieci z naklejkami, kolorowanek a dla starszych encyklopedie i książki edukacyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
moja córka lubi te starsze książki, takie które sama pamiętam z dzieciństwa, ostatnio na ksiegarnia-internetowa.pl zamówiłam kubusia puchatka, już nie może się doczekać aż zaczniemy czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Konkretnego tytułu nie podpowiem, bo każde dziecko ma inny gust i inne potrzeby, ale szukając książek dla dzieci warto odwiedzić księgarnię Szymelka. Tutaj http://szymelka.pl/ jest. W księgarni tej mają wyjątkowe pozycje - wybierane przez specjalistów. Dzięki temu dzieci otrzymują książki, które są faktycznie odpowiedzią na ich potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stronę www.aksjomat.com. Wiele mądrych, edukacyjnych wydawnictw, służących nie tylko zabawie. Świetnie ilustrowane,a co najważniejsze w bardzo przystępnych cenach. Jest możliwość zakupu przez www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataska4
Obecnie wiele osób emigruje za granicę, także jakby ktoś szukał książek dla dzieci czy polskich gier planszowych, warto przejrzeć sobie księgarnię https://rewolucja.co.uk - mają dobre ceny i niskie koszty dostawy. W przypadku większego zamówienia wysyłka jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musierowiczka
Dla dzieciaków w podstawówce polecam książki Astrid Lindgren i nie mówię tu o Dziciach z Bulerbyn, ale np. Lotta z ulicy awanturników. Super się też sprawdzają bajki personalizowane, gdzie dzieciaki są bohaterami opowieści np. na bajkopisarze.pl można znaleźć. Dla starszych to już zależy co lubią - ja w gimnazjum czytałam dużo przygodowych po tym jak połknęłam chyba wszystkie książki Małgorzaty Musierowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie gdzie w dobrej cenie można kupic lektury szkolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceice
Najlepiej w necie.W sklepach stacjonarnych lektury są tradycyjnie w normalnych cenach. W księgarniach internetowych jest o wiele taniej. Dobre ceny ma Legolas: https://www.legolas.pl/s/wyniki/dzial/33/Lektury W księgarni jest dużo przecen, a jeśli coś nie jest nawet w przecenie to i tak cena jest niższa niż cena rynkowa ksiązki (nie wiem jak oni na tym zarabiają ale na książce jest napisane,ze cena rekomendowana 35 zł, a oni sprzedają na przykład za 25 zł...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×