Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w internecie można kupić fajną torebkę

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie najpiękniejsze torebki to te od Giuseppe Zanotti, wiem że kosztują ale marzyc można. Zobaczcie jakie cuda znalazłam w Via Della Spiga, sklep z markami premium ale można upolować coś fajnego na wyprzedaży https://viadellaspiga.pl/projektanci/giuseppe-zanotti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Też mam szukam torebki w kolorze granatowym i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego odcieniu, może ktoś polecić fajną stronkę żebym mogła sobie luknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaro Linkaa
Odpowiedź jest prosta! W Born2be! :D Ja kupiłam i wszyscy mi teraz zazdroszczą! :) Mają przeogromny wybór, ciężko było mi się zdecydować, najchętniej wzięłabym wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza555
Ja kocham wszystkie torebki i zawsze zanim jakąś kupie na prawdę ciężko podjąć mi jakąś decyzje. Ostatnio torebkę letnią zamówiłam w https://magmac.pl/ i myślę, ze możesz zobaczyć co mają ciekawego, może też coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletk4
Ja zawsze kupuję przez internet ubrania, buty czy torebki. Jest taka fajna polska firma Milate, która ma w ofercie świetne torebki. Z tego, co kojarzę, są ręcznie szyte z włoskiej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Z tych bardziej eleganckich kopertówek, które moim zdaniem mają to coś lejdi.pl/p4434,torebka-wysadzana-zlotymi-cyrkoniami-widziane-w-mediach-hot-moda-avanti.html. Wzięłam sobie w listopadzie, na sylwestra idealny dodatek. Ewentualnie modniejszy prezent dla bliskich kobiet. Polecam, bo torebka bardzo dobrze zaprojektowana, coś extra, zapięcie według mnie idealne i gładki chodzi. A z tym różne problemy miałam od zawsze 🙂 Tutaj w końcu spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłam sobie świetną torebkę plażową z prima mody, bo akurat w tym roku bardzo mi się przyda 😄  ale mam od nich też 2 inne. Jedna na co dzień i jedna kopertówka i są naprawdę fajne. Ogółem widać, że to dobra jakość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Polecam sklep www.portfeleo.pl mają duży wybór torebek i galanterii no i fajne ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikam

Prima Moda ma fajne torebki skórzane. Mam kilka i mimo tego, że średnio szanuje rzeczy to ich się nie da chyba zniszczyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×