Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawość 654321

sex w delegacji

Polecane posty

Gość ciekawość654321
Gościu,Ty chyba niewiele o życiu wiesz..i niedokładne czytasz ,to co piszę. Ponadto sensem mojego życia nie jest sorry za określenie"puste walenie".. się...lubię konwersacje i to bardzo,ale tu niestety o to trudno bardzo. Twoje wypowiedzi są tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że bronisz własny topick :) To może nie wyjątkowe zjawisko, ale godne uwagi. :) W sumie to jestem, tu tylko po to, by podziękować Ci za miłe słowa, to mi się rzadko zdarza, ( rozumiesz forume, nabójki, te sprawy :O ) i zostawić Ci autorko 🌼 :) Możesz sobie go wpiąć we włosy :) , lub zwyczajnie wyrzucić do kosza :( , ale jest dla Ciebie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość654321
Ja bronię wlasnych poglądów :-) Dziekuje bardzo! Na pewno go nie wyrzucę,co więcej..mam wszystkie,które podarowałeś mi wcześniej :-) to przeze mnie wlasnie nazywali Cię tu tak znienawidzonym przez Ciebie slowem ...bawi.... Czytalam te "ich" komentarze i Twoje odpowiedzi i za nie dziękuję Ci bardzo.... Mam tylko nadzieję,ze znowu nie napadną tu Ciebie, albo mnie,albo ,ze chociaz..... nie będziesz się tym przejmował:-) tak jak ja..się nie przejmuję,choc dalej nie rozumiem tych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawość,a kiedy ta delegacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
W przyszlym tygodniu,choc ta wiedza na nic Ci sie raczej .nie zda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Chyba nie jestem ,tak komunikatywna jak mi się wydawało :-) tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też często jeżdżę na szkolenia po całej Polsce. To prawda, jakaś dziwna rozwiązłość panuje, taka dziwna atmosfera. Ja natomiast podczas takich wyjazdów bardzo tęsknię za domem i jeszcze bardziej uświadamia mi to, jak bardzo kocham swojego męża. Nie wyobrażam sobie zdradzić go. Do tego, nawet jakbym była wolnego stanu, to nie wiem czy zdecydowałabym się na taką jednorazową przygodę. Przecież razem pracujemy, wracamy z takiej delegacji i co dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Warczypies..doskonale wiem,czego chce. No ale chyba nie.myslisz,ze jest mi obojętne kto to będzie? Nadstawianie kazdemu chetnemu jakoś mnie nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Wiem,tylko jakoś dzieciaki mnie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Tacy w wieku 20-25 lat. Mężczyzna dla mnie zaczyna się tak naprawdę,od wieku 27-28 lat.Mimo ikry,która posiadam ,nie chce czuc się jak mamusia i nie jestem zainteresowana rolą nauczycielki,ani trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisałaś jakby to właśnie tacy Cię pociągali :) Takich koło 30 też jest trochę, chyba że szukasz tutaj i chcesz przyjechać na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Szczerze mówiąc,nie wiedzialam,ze to tak zabrzmiało.. Tak sobie tu piszę,bo lubię,ale tu nawet mocni w gębie nie są..a co dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Hotelowy bar,a feee..to juz wolałabym kogoś ze swojego środowiska ..tylko wybredna jestem i Malo kto mi się podoba. Do tego nienawidzę pusto głowych. Taka wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Nic co latwo przychodzi fajne nie jest. Ja lubię wyzwania i zwykle osiągam swój cel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki mialas ostatni cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Cel zawodowy,zalapanie się do pewnego ciekawego projektu,który zapewni mi awans. Wlasnie dzis rozmowę mialam,dostalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
Właściwie to juz wczoraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppp
uwielbiam to korpo doradcze towarzystwo. az przeczytalem caly topic. zaraz przypomina mi sie znajomy ktory wyszedl z tego syfu i poszedl na swoje a rok po tym zostawilo go zona ktora sporo czasu spedzala na delegacjach z wyzszym kierownictwem. fajna historia. rozwody. sady. klutnie. walka o mieszkanie. oboje z charakterkiem. szkoda tylko dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
I tak bywa,ale mi to nie grozi. Erotyczny? Jaki cel to ma być,uwiedzenie kogoś? To banalnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijmmy stawke hm trio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppp
widzisz rożnie to bywa z tym uwodzeniem. nie wszyscy faceci chcą sie przespac po 2 drinkach, a nie koniecznie mysla od razu o zwiazku na cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawość654321
To nie dla mnie.Gimnastyka mnie nie bawi i nie lubię tłumów. Wole skupienie,na jednym partnerze. Dajemy sobie cos w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat i wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×