Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość freelove

Jak samotna samotny może spędzić Sylwestra

Polecane posty

Gość fibsi
Zgadzam się z tym, że nie trzeba robić tego co wszyscy, skoro wszyscy 31.grudnia idą się bawić, to nie znaczy, że my też automatycznie musimy to robić. A jeśli wolę pójść ze znajomymi na imprezę w zwykły weekend, bo jest taniej i mniej ludzi? Ja nie widzę w tym nic złego. Sama akurat bardzo lubię ten dzień, w końcu dodatkowy dzień, w którym można imprezować, spędzić czas w towarzystwie, może zrobić coś ciekawego, może jakiś wyjazd zorganizować czy pójść na imprezę inną niż co weekend. Ale mam koleżankę, która od kilku lat rok w rok spędza ten dzień jak każdy wolny wieczór, czyta sobie książkę, a przed północą idzie spać. Nie widzę nic w tym złego. Ale z drugiej strony na sylwestra powstaje cały szereg interesujących imprez, jak sylwester w pociągu, rejsy sylwestrowe czy tematyczne imprezy. A często właśnie takie imprezy są organizowane dla singli. Ja w tym roku na pewno skorzystam z którejś z propozycji mydwoje, w aktualnościach mają tam dużo różnych propozycji imprezowych, muszę tylko wybrać jedną konkretną. Bo znajomi wyjeżdżają na narty, ja jednak ze względu na pracę dopiero 31.mam wolne i już mi się nie opłaca z nimi jechać. A innym singlom polecam przejrzeć ofertę sylwestrową, o której piszę, naprawdę dużo ciekawych pozycji można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zamiar ugotować sobie pyszną lazanie, kupić winko, posiedzieć przed komputerem, obejrzeć jakiś film, do tego popcorn. ale niestety plany się zmieniły i będę do pozna w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się spinam co roku, że trzeba gdzieś wyjść, w tym roku odpuszczam, winko i tv a kasę którą wydałabym na kieckę, fryzjera i imprezę dokładam do wyjazdu w styczniu w góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaankka
Hej :), a kto powiedział, że musisz być wtedy koniecznie sama? he?:) Dużo ludzi bez swojej drugiej połówki szuka wtedy towarzysza, więc nawet jeśli nie znalazłabyś kogoś takiego w otoczeniu to poszukaj przez internet - wejdź na chociażby tego rodzaju portal jak ten: http://partner.nasylwka.pl/ i może akurat kogoś znajdziesz :). Powodzenia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechac do Chin, tam nie ma Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

A dlaczego nie zorganizujesz sobie sama czasu? Ja w tamtym roku też nie miałam co z sobą zrobić. Party Camp organizowało sylwestra w górach i się zapisałam. Bawiłam się świetnie, poznałam naprawdę fajnych ludzi i z niektórymi mamy kontakt do tej pory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×