Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamil288

Uwielbiam Dojrzałe

Polecane posty

A mówią, że miłość nie atakuje znienacka tylko skrada się powoli Jeśli mnie to nie obudzi znaczyłoby, ze było kiepsko, a tego chyba nie chcesz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz sie znalazl... tez cos... 😴 kup sobie kolorowa gazete jakich pelno w sprzedazy i ogladaj ... do woli ;) ... chyba przekaz byl jasny... wielokaty niemile widziane 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby tak najpierw Lubie zadowolić a potem Ciebie? obie byście patrzyły na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli, Frido, Ci to nie odpowiada, to Ty możesz sobie popatrzeć. A co do zaspokojenia, to z seksem jest trochę jak z miłością - kiedy kochasz, już wygrywasz, a jeśli miłość jest nieodwzajemniona, to tylko jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem na co mam patrzec :O ... jak ktos bedzie cieszyl sie lubie? 😴 .... to jakies nieporozumienie... poprosze o jasniejszy przekaz... tlumaczenie jest dla dla mnie malo klarowne... nieodwzajemnione uczucie- milosc- podgladanie .... ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida przyglądała byś się jak najpierw np. liżę Lubie po piczce a potem Lubię przyglądała by się jak to w piczkę wsadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilek... dojrzej dzieciaku.. :D .. umiesz czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kochasz wygrywasz? Mam inne odczucia. Wygrywasz gdy kochasz z wzajemnością :) a najlepiej gdy kochasz odrobinę mniej niż On/Ona :) Co do seksu, jak masz i jest udany to wgrywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo przegapiłam :( czy ja też się moge ustawić w kolejce ? Kamilku na pewno baraszkowanie będzie cudne ❤️ skąd jesteś podaj telefon.... Cześ Frida 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie z dwiema kobietami jednocześnie, jedna leży na łóżeczku druga siedzi na fotelu na przeciwko nago masując swoja piczkę patrzy na parę która się zabawia a potem zamiana miejsc z poprzedniczka co tutaj jeszcze więcej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale nie udostępniam telefony na ogólnym forum a może ty podasz w taki razie jak jesteś chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladzia 🖐️ :) gdzie sie podziewalas... tyle miesiecy cie nie widzialam.. musialas byc bardzo zajeta;) .. wiem, jestes niezwykle otwarta na mlodych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę już trójkąta. Boję się Fridy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida ;) Weź ciiiiiiiiiiiiiiii bo się wyda :D x Kamil no widzisz, można inaczej bo ja to widzę zupełnie odmiennie :) Powiedziałabym nawet, ze bardziej namiętnie. To nie swingers party tylko trójkąt tak? Więc na trzy boki i trzy kąty rozpisane zadanie. Taka ładna figura. Z fantazją, namiętnością i żarem. Kurde nooooo to Ciebie to kręci podobno, wykaż się :D mnie jarają odcinki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialas farta... mnie juz nie chca.. jestem dla nich za stara.. ale dziewczynki owszem.. moja ostatnia milosc to ptaszka ... mmmmm .. marzenie nie dziewczyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil, bardzo taktowny jesteś, jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×