Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fetyszystka

wizja na wieczór z seksem czy będzie zadowolony

Polecane posty

Gość fetyszystka

Czy bylibyście zadowoleni z takiego przebiegu wieczoru: Dziewczyna przychodzi z Jackiem Danielsem, dużym, żeby zaszumiało, po dobrym wstawieniu się i rozluźnieniu atmosfery, ona włącza swoją palylistę bardzo wyuzdaną zresztą, zaczyna się rozbierać przed nim do czarnej koronkowej bielizny, pończochy wraz z pasem, koronkowy biustonosz, siateczkowe stringi. Okolice bikini wydepilowane tuż przed wyjściem, został tylko paseczek na wzgórku. Tańczy przy tym. Gdy już zostaje w samej bieliźnie i oczywiście szpilkach, nadal tańczy, zbliża się do niego, przywiązuje go do łóżka, robi mu fellatio. Później go rozwiązuje i jazda. Zadowoli go to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
no serio pytam, nie chcę zrobić z siebie błazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna sprawa co w tym nadzywczajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
no właśnie pytam czy coś w ogóle jest w tym takiego łał? chcę go zadowolić to co mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy na jakim etapie znajomosci jestescie ciezko tak Ci doradzic bez tej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
powiedzmy, że to etap wstępny. Sypiamy ze sobą od niedawna, bardzo niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie trochę to przewidywalne i śmieszne, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisalam wczesniejsze wypowiedzi. Mam rozumiec, ze nigdy wczesniej nie dogadzalas mu oralnie? Fetyszystka - co przez to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
nie, jeszcze nie było seksu oralnego. Spaliśmy ze sobą dwa razy. Ale niebem ma urodziny, skoro jesteście tacy wymagający to napiszcie co mam zrobić by nie było "przywidywanie" sama krytyka nic mi nie pomoże, proszę o pomysły konkretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
nie nadążam za wami. To bez orala będzie bardziej nieprzewidywalnie? nie chcę umoralniania mnie tylko czegoś ekstra, by facet był spełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie trzeba robic facetowi loda zeby byl wniebowziety :O nawet palcem nie musisz go tknac, zeby wariowal na Twoim punkcie. Taki automat jaki chcesz mu zafundowac, to coz... kiepska sprawa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowie, ze to be i niedobre co wymyslilas. Ale nie tak! Nie w tej kolejnosci. Nie teraz, nie tak. Jak dla mnie nie nie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
nie chcę by wariował na moim punkcie tylko żeby zwariował z rozkoszy. Ty chyba tego nie rozumiesz, spałeś z kimś w ogóle kiedyś? Dzięki za rady o du pe potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj tam, małolatka z Ciebie ;) albo mocno niedoswiadczona i zamknieta Nic nie rozumiesz i NIE CHCESZ zrozumiec. Fochy stroisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
no to proszę napisz mi, tylko konkretnie co i jak zrobić bo widocznie jestem przy was niedoświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
bo nie miałam innego pomysłu na nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez powodu taki nick wybralas. Moze nieswiadomie to zrobilas, ale jednak. Ile masz lat, jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
21 i do rzeczy przechodź albo idę stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoją cierpliwość ;) Poganiać to sobie możesz! Ale nie mnie ;) Długa droga przed Toba. Ale bardzo pouczająca i fajna. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszystka
ch u j jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×