Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synowaaaaaa

TEŚCIOWIE CHCĄ NAM KUPIC AUTO

Polecane posty

Gość synowaaaaaa

Chyba nic w tym złego tylko że mi jest bardzo głupio, bo auto kosztuje 15 tysięcy, a my możemy dać tylko 3tys. Mąz tylko pracuje , mamy małe dziecko zarabia niewiele, ja czasami cos dorobię w domu, dziecko ma niecały rok. Przez rok tylko tyle udało nam się odłożyć rezygnując prawie ze wszystkiego Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
mąż bedzie im wozil tyli, a ty z dzieckiem bedziesz w domu-pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowaaaaa
jakie woził tylki??? oni maja swoj samochod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1213mama122
to fajnie, ale to jak w końcu, chca Wam kupic, czy dołozyc?? bo to roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę dni temu pisał zięć to samo czy wy na zmianę się pytacie. Niech kupują jak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa12340987655
No i dobrze co w tym zlego ze chca wam pomoc? No chyba ze ti tacy co beda potem wdzieczosci nie wiadomo jakiej oczekiwali czy wypominali dosmiertnie ten podarunek.Ale poczekaj zaraz tu sie rzuca na ciebie ze lepiej dojsc do wszystkiego samemu. Oczywiscie ze lepiej, alezdarza sie ze nie ma tymczasowo takiej opci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj był taki sam temat po co znowu zakładasz drugi przecież dostałaś tam odp.!!! jak chcą wam dołożyć to korzystaj skoro sami nie umiecie zarobić, rodzice są po to żeby pomagać, wielkie mi halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowaaaaa
oni chcą sami kupic, ale tak głupio wiec powiedzialam im,ze mamy tylko 3tys jakby co dołozyc, oni nie chcą bysmy cokolowiek dokladali,ze kasa bedzie na ubezpieczenie, przeglad lub na dziecko wydamy albo na cokolwiek auto bardzo by nam sie przydało, bo mieszkamy na wsi i wszedzie trzeba autobusem lub z kims podjechac do miasta(czasami walsnie z tesciami), tesc zawozil mnie i dziecko do lekarza itp, zwykle on mnie podwozi dla niego nie ma z tym problemu, bo i tak siedzi w domu, ale mowi ze bylibysmy bardziej samodzielni, czasami nam pozycza auto jak chcielismy do znajomych czy moich rodzicow podjechac . .oni nie z takich, ktorzy oczekują cos w zamian lub beda sie tym obnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowaaaaa
dlatego,ze to dla mnie jest łatwy temat i jeszcze nie podjelam decyzji, dlatego sie powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dali na wesele, tobie na samochód i co z tego? od tego są rodzice, teście żeby pomagali, co to za różnica czy pomoc to opieka przy wnukach czy np. pomoc finansowa? Wy pomagajcie rodzicom, teściom, a oni wam, rodzina jest właśnie po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 3000 odłóżcie a nie już wiesz na co innego wydasz! przyda wam się może na zimowe opony albo paliwo do tego auta. ja nie widzę problemu w tym ze chcą wam pomóc - normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowaaaaa
WCZORAJ ZAŁOŻYŁAM TAKI SAM TEMAT wiec ten zamykam, poczytam tamte odp, dzięki! p.s. trochę sie nódzę jako kwoka domowa i kafe wypełnia mój dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowaaaaa
[zgłoś do usunięcia] gość te 3000 odłóżcie a nie już wiesz na co innego wydasz! x x ja nie napisałam na co wydam, tylko podałam propozycje teściów co do przezaczenia naszych minimalmych w sumie oszczednosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddasz te pieniądze kiedyś w przyszłości ICH WNUKOM. Taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tylko sie cieszyc, nam moi rodzice kupili auto:) a tak dokladnie to tata oddal nam swoje 6 letnie a sobie wział nowe, normalna sprawa w rodzinie:) ps. ale my mielismy 1 auto, teraz mamy 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem, jak nie chcesz to kup sobie rower i będziesz rowerem woziła dziecko np. do lekarza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaa nie polecam takich ukladow, nam tata tez kupil auto ciagle powtarza ze to jego i on decyduje co sie z nim dzieje jakie maja byc opony itp. Za miesiac oddajemy, sami kupimy sobie jakis na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co, pytam się, zakładać rodzinę, skoro nie macie na to środków? Dają to się nie odmawia, jak połowa dzieci "na dorobku" w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech na sali porażka
Ten temat już był. Teraz autor podszywa się pod kobietę. Odpiszę jak poprzednio - za takie grosze to grat, a poza tym auta nie kupują wam, tylko córce, bo im przykro, że za gołodvpca wyszła i gardzą takim nieudacznikiem. Podszywałeś cię nieudacznie za mnie, ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz problem z zaoszczedzeniem 3 tys. rocznie to nie bierz auta, auto to skarbonka - opony letnie zimowe, przeglady, tankowanie i BEZAWARYJNEGO AUTA JESZCZE nie wynaleziono, zastanow sie.... dla objasnienia sytuacji, nasze autko obecne posiadamy 26 miesiecy, wydalismy na nie do chwili obecnej 10 329 zl (2007 r. 1.6D) razem z paliwem, spytaj sie czy stac cie na taki luksus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie 'nódzisz' to pocwic ortografie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×