Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep internetowy z akcesoriami meblowymi

Polecane posty

Gość gość

Hej kobietki, macie polecić jakiś sklep internetowy m.in. z wkładami do szuflad? Rozglądam się po sieci i jakoś nie bardzo. Albo mały wybór, albo za wysokie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka03
W takim razie sprawdź sobie Melbo. Znajdziesz w wyszukiwarce. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
Mają w sprzedaży bardzo praktyczne wkłady do szuflad, jak i inne produkty. Muszę przyznać, że sklep przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna gray
Jakie wkłady do szuflad konkretnie dostanę w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia szofer
Są tam wkłady na sztućce, jest tego naprawdę wiele, poza tym możesz znaleźć wkłady na talerze, mocowania do noży, mata antypoślizgowa do szuflad. Są też wkłady z profilami do różnych rzeczy, np taka szuflada z profilem może doskonale się nadawać się jako szuflada do trzymania bielizny skarpet, taki wkład nie trzeba stosować koniecznie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co wiem to ten sklep mieści się w Poznaniu, mają stacjonarny i świadczą usługi w swoim regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tam nie tylko akcesoria meblowe, ale też i same meble kuchenne, łazienkowe, szafy i garderoby. Także jest tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble też dostarczają na zamówienie? Dostawa w każdy zakątek kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podoba się asortyment ze sklepu: http://www.eurofuturo.pl/ , można tam znaleźć sporo dobrych akcesoriów do mebli, jak kupowałam w nim zawiasy i nóżki do stołu. :) Fajne ceny i wybór, dzięki czemu można wszystko ładnie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo - www.artmeb.pl jeden z najbardziej cenionych sklepow na rynku, sama sprawdzilam, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo www.artmeb.pl jeden z najlepszych sklepow tego typu na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod jakim względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to sklep internetowy, ale polecam Ci taki, bo to jednak bezpieczniejszy i pewniejszy zakup, sprawdz tutaj www.akcesoria.heban.pl maja naprawde wszystko o czym moglabys pomazyc w zakresie akcesoriow meblowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to sklep internetowy, ale polecam Ci taki, bo to jednak bezpieczniejszy i pewniejszy zakup, sprawdz tutaj www.akcesoria.heban.pl maja naprawde wszystko o czym moglabys pomazyc w zakresie akcesoriow meblowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryyjela
tak naprawdę teraz każdy większy salon meblowy ma swój sklep internetowy i nie mam tutaj tylko na myśli sklepów typu agata meble ale dużo mniejszych które też prowadzą sprzedaż internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rommmo
W pewnym sensie tak, chociaz nie do końca można to tak nazwać, że to są ich sklepy internetowa :) raczej zwyczajnie w tego typu salonach możesz też zamówić przez interenet :) :) chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moze kupowal akcesoria meblowe w tym sklepie www.marex.biz.pl ? czy warto? Dzieki z gory za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalem wlasnie z oferty www.marex.biz.pl naprawde polecam, swietne ceny i bardzo duzy wybor wszelkich akcesoriow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to mam pytanie co do stajonarnego, czy moze korzystal ktos z uslug www.regalka.pl ? szukam odpowiedniego miejsca do kupienia galek i uchwytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sklep gagula, mają tam nietuzinkowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można skontaktować się z http://drewex-detal.pl/ tam oferują akcesoria meblowe, może znajdziesz u nich to, czego poszukujesz, ja byłam zadowolona z ich asortymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo akcesoriow meblowych znajdziesz w www.rudex.cze.pl/ rozejrzyj sie moze maja tez jakies do szuflad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to tez poszukuje sklepu, ale raczej tradycyjnego, znajoma polecala mi www.marex.biz.pl myslicie, ze to bedzie dobry punkt do kupna akcesoriow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to sklep internetowy, ale śmiało mogę polecic, bo asortyment z zakresu akcesoriow meblowych maja ogromny – www.marex.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×