Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwiazek dla seksu

Polecane posty

Gość gość

Moze jestesmy inaczej wychowani ale kolezanka mi sie niedawno zwierzyla ze przez pol roku spotykala sie z facetem tylko i wylacznie dla seksu. Nie za pieniadze ale tylko w jednym celu. Facet taki sobie a kolezanka ladna. Zapytalam czy go kochala, itp. Powiedziala ze z czasem pojawily sie u niej jakies uczucia ale to nie byla nigdy milosc. Jak wy sie na to zapatrujecie? Jak takie cos moze byc w ogole mozliwe? Ja nie oddalabym sie facetowi, do ktorego nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brat mojego ojca wchodził mi do wanny jak miałam 7 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn mojego wujka wchodzil mi do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wujek też !!! Miał paskudne wąsy i halluksy na stopach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrGG42477073
R*****A SIE I TYLE JEJ SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli maja takie ochoty to dlaczego nie. Kase biora za to d****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja faceta nie potrzebuje 24 godz na dobe, po pierwsze do pracy chodze i sama na siebie zarabiam mam swoje mieszkanie, ale siebie nie sprzedaje:Facetow moge miec ile chce,a jak faceta potrzebuje do lozka to mam stalego ktoremu to odpowiada bo i on nie chce z zadna na stale sie wiazac,Jak sie na wieczor umawiamy to dokladnie wiemy ze sie rzniemy bez ograniczej ,na koncu sie wspolnie wykapiemy i sie rozstajemy do nastepnego razu,a co kto miedzy czasie robi to juz kazdego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie spotkalam z facetem tylko dla seksu. Z poczatku bylo to tylko po to aby zrobic na zlosc mojemu facetowi, ktory nieustannie chlal i mnie ponizal. A pozniej zobaczylam ze seks moze byc z******ty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×