Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wykończenie mieszkania pod klucz

Polecane posty

Gość gość

czy korzystał ktoś z takiej opcji? Czy deweloperzy robią to porządnie? Kupuję niedługo mieszkannie, ale nie mam czasu sam go remontować, ekipy dobrej też nie mam na oku, w biurze dewelopera zaproponowali mi taką opcję, w katalogu wygląda ładnie ale jestem ciekaw jak jakościowo to wykonane. KToś korzystał moze u jw construction?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to znana firma, to zawsze masz jakąś gwarancję. No chyba, że usterka pojawi się po upływie gwarancji (np. pojawi się wilgoć czy grzyb, sufit zacznie odpadać). Znajoma użera się już któryś rok z kolei, bo źle jej wstawili okna i tak "remont" ma średnio 2 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie moge dodac ze moj kolega kupic mieszkanie od tego dewelopera i mieszka chyba 2 lata narazie nie ma zastrzezen i wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zapłacił za to wykończenie? Chyba się zdecyduję na taką opcję bo nie mam czasu ani pomysłu na samodzielne zrobienie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina557
Słuchajcie, ja się zastanawiam nad pakietem srebrnym inwestycji Panoramika: http://panoramika.com.pl/ Może ktoś z Łodzi mi doradzić w tej sprawie? Chcę mieć pewność stu procentową, że nie zawikłam się w żadne szaleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkanka
Karina, nie zawikłasz, mój brat kupił sobie tam mieszkanie, 2 pokoje z balkonem i jest bardzo zadowolony, co prawda nie był to pakiet wykończeniowy pod klucz, ale budynek ten sam. Bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie nie jestem fanka takich opcji, wole o wszystko zadbac samodzielnie. Wazny jest dla mnie każdy szczegół taki jak np. listwy podlogowe które chciałam mieć koniecznie z http://www.prestige-decor.pl/ Nie wyobrazam sobie żeby ktos inny podejmowal za mnie tego typu decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5697456
Jeśli chodzi o wykończenie mieszkania to trzeba zwrócić uwagę na detale. Ja podczas remontu mieszkania skorzystałam z produktów firmy https://bialelistwy.pl . Ich listy podłogowe są po prostu niezastąpione. Posiadają listwy w różnych wzorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mieszkanie pod klucz wykańczała firma Deco Nova z Warszawy. Pięknie mi wszystko zaaranżowali. Mieszkanie jest pięknie i praktyczne, co było moim priorytetem. Ich realizacje możecie sobie obejrzeć na ich stronie: https://www.deconova.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z firmy Perfect Construction i polecam. Dają gwarancję 24-miesiączną na całość prac budowlanych, gwarancja na cały asortyment. Mieszkanie zostało oddane na czas i nie mam żadnych zastrzeżeń. Są godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka opcja jest dość wygodna, choć niestety kosztuje dodatkowo jeszcze ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekzK
Moim mieszkaniem zajęło się Perfect Construction i jestem zadowolony. Zrobili wszystko tak jak chciałem. Sam projekt naprawdę fajny, a realizacja na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekx2
W moim przypadku sprawdziło się Perfect Construction. Żona miała " obraz " tego jak wyglądać nasze mieszkanie od A do Z. Wytłumaczyła wszystko co i jak a efekt? Bardzo zadowalający. Nawet całkiem sprawnie im poszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaklaraxx
@tadekx2 widzialam ich oferte w internecie..spodobalo mi sie wykonczenie w stylu elegant monaco.. jak dlugo czekales na realizacje? jak to wygladalo cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wykończeniem mieszkania zajęli się panowie z Perfect Construction. Raczej nie znam się na tym, więc bardzo pomocne okazało się to, że mają oni w ofercie zaproponowane 9 styli, w których organizują swoją pracę. W ten sposób wszystko trwa zdecydowanie szybciej bo oszczędziłem czas na wymyślenie wyglądu wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem polecić perfect construction, jestem zapracowaną osobą i zwyczajnie nie miałabym czasu na nadzorowanie tego lub własnoręczne wykonanie. Wszystko wykonali solidnie i na czas, więc polecam wszystkim zabieganym i pracusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miabella922
jak pod klucz to tylko Perfect Construction - robili u nas i jestesmy mega zadowoleni - materialy bardzo dobrze i efekt koncowy jak najbardziej byl wart tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mieszkanie wykańczała firma Perfect Construction, przygotowali projekt, zgodnie z moimi wskazówkami, czego oczekuję i wyszło świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykańczałem mieszkanie z firmą Perfect Construction i byłam i nadal jestem zadowolony. Od początku byłem zaskoczony kosztami, myślałem, że przeprowadzenie tak rozbudowanych prac będzie o wiele droższe, więc obawiałem się, że mimo atrakcyjnej ceny na którą umówiliśmy się na początku, koszta wzrosną. Nie było takiej sytuacji. Powierzenie takich prac profesjonalnej firmie to dobry wybór. Oszczędziłem nie tylko czas i nerwy, ale również pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takimi sprawami powinni zajmować się profesjonaliści? Wtedy możemy mieć pewność, że będzie zrobione dobrze i solidnie, bo nie każdy ma wiedzę w budowlance, nie oszukujmy się, polecam w tym temacie Perfect Construction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że chyba najlepsza firmą w tym temacie było by PC. To oni zrobili mojemu bratu cały mieszkanie i był bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość129
Wykończeniem mojego wnętrza w domu zajął się perfect construction. Polecam ich z całego serca bo wyszło lepiej niż to sobie wymarzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy000000
Bardzo sprawna, rzetelna i miła obsługa. Polecam i będę polecać perfect construction każdemu, szczególnie ze względu na punktualność i jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałem powierzyć te zadanie oddzielnej ekipie specjalistów. Dlatego mój wybór padł na specjalistów z RS-DOM https://rs-dom.pl/ W Lublinie. Nasze mieszkanie zostało wykończone szybko, sprawnie i co najważniejsze - tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×