Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość ka1988
Maksymiliana jest 14sierpnia ale moj pewnie pozniej wyskoczy;))Podoba nam sie jeszcze Marcel,Nataniel ale mysle ze jak zobaczymy go to wtedy moze sie okazac ze bedzie inne imie albo przekonam mojego na konstantego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego pomysłu na imię dla synka. Bardziej zależy mi na znalezieniu mieszkania... a to do łatwych zadań nie należy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) przez kilka dni byłam bez neta, więc teraz od rana nadrabiam :) Mamcia mam nadzieję, że u Twojej bratowej ta diagnoza to fałszywy alarm i że kolejne badania potwierdzą, że wszystko jest ok. K - mam nadzieję, ze wyniki badania będą w porządku Ciąża mi leci strasznie szybko:) w przyszłym tyg mam półmetek i ugs połówkowe. Doczekać się nie mogę:) miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny Tez mialam male problemy z netem,wczoraj bylam na kontroli po amnio na szczescie zadnych dolegliwosci nie mialam i na usg tez wszystko wyszko w porzadku wiec bardzo sie ciesze,teraz tylko czekac na wyniki,co do cisnienia to ja mam w normie. Mi tez ta druga ciaza strasznie szybko leci,nawet nie wiem kiedy a tu ju zaraz bedzie polmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Witajcie :) Ja wczoraj dowiedziałam się już na 99 %, że spodziewamy się dziewczynki więc wyrównuje trochę przewagę chłopców. Jest zdrowiutka, miara i waga w normie główki, serduszka i brzuszka ma ok 400 gram. Powiem Wam, że przeczuwałam dziewczynkę zwłaszcza mój M mówił, że on myślał, że będzie dziewczynka ale cieszy się bardzo. Ja cieszę się, że nic jej nie dolega ale tak po cichu myślę jak my teraz zmajstrować mamy w drugiej ciąży syna... :) U mnie zostaje pierwotny pomysł imienia Oliwka chyba, że coś nowego przyjdzie do nas w ostatniej chwili. Mój M powiedział jeszcze do trzech razy sztuka a ja na to do dwóch skarbie, do dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
A co do ciśnienia to w moim przypadku przed miałam zawsze bardzo niskie ok 100/60 a puls wysoki ok 85-90, teraz puls jest podobny jaki był ale za to ciśnienie na ostatniej wizycie skoczyło do 130/80. Ja jednak myślę, że to z powodu stresu jaki zawsze mam przed wizytą... Fajnie, że na naszym forum nie ma większych komplikacji i maleństwa dobrze rosną, oby tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byłam dziś na badaniach tzn pobierali mi krew itd (błedem moim jest to że chodze na platne) no cóż już tego nie odkrece a 90 zl poszło się ... 27 marca mam wizytę u doktorka a 4 .04 u Neurologa i tu się zacznie stres nad stresami !!!!Ale pogoda dziś piekna az miło się spacerowalo po miasteczku;) teraz chwilę leżenia i musze rodzince obiad ugotować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia23 Gratuluję dziewczynki. Chociaż nadal chyba przewaga chłopaków. :) Ja nadal czekam w niepewności kto sie kryje w brzuszku i sie takie fikolki robi:) NatalaRz na kiedy masz termin ze juz 22 tydzien ci wskoczył? Ogolnie ciezko jest was wszystkie spamietac kto na jakim etapie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Z miesiączki mam na 1 sierpnia , a z Usg zazwyczaj koniec lipca 30-31, raz byl nawet 27 lipca , moje imieniny:):) może fajny prezent od synka dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tc to chyba taki Lipcowo-sierpniowy termin hm skoro ja mam niby na 14 sierpnia i zaczynam dziś 19 tydzień to już sama nie wiem;)) Faktycznie dużo chłopców aczkolwiek kolezanka była ost u lekarza 26 lutego i na bank chłopak był a wczoraj jej doktor powiedział że dziewczynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Moja Ginekolog, zawsze ten sam tydzien podaje co ja, jak licze na różnych kalkulatorach ciążowych to tez sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Mogę czekac, byle zdrowa była ta moja żabka :) Muszę sobie wyznaczyć jakis nowy cel w oczekiwaniu, ostatni byl poczucie maluszka i cel osiagniety :) jakos nie mam pomyslu na nastepne cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 7 sierpnia i wczoraj zaczelam 20 tydzień. Czyli między mna a K1988 tydzien roznicy sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
To nie mam pojecia, ja sie trzymam tego co mam wyliczone.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A ja mam taki problem,14 lutego bylam w 13tyg i 3 dniu ciazy no i jak sobie policzylam tygodnie to wyszlo mi ze 4 kwietnia bede w 20 tyg i zapisalam sie na polowkowe usg a z kalkulatora wyszlo ze 20 tydzien to bede miec 19 kwietnia i juz zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Magdalenka podaj pierwszy dzień ost miesiączki Dzięki za gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
ostatnia miesiaczka 16 listopad,tylko ten 4 kwiecien obliczylam sobie z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
a jak dlugie mialas cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
według mojego jestes w 18 tygodniu a termin masz na 23 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
długość cyklu zrobilam srednio 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czyli 4 kwietnia bede w 20 tygodniu?i na usg tez bedzie 20 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam te hormony dla swietego spokoju i wpadlam w wiekszego dola. Tsh mam w normie ale ft3 i ft4 ponizej, tak sie martwie ;9 TSH -2,26 ulu/ml Ft4 - 0,72 ng/dl (0,82-1,53) czyli ponizej normy Ft3 - 2,30 pg/ml (2,60-5,40) tez poniżej normy.. martwie się, mój gin ma wyłączony telefon, a wizyta za 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do wyników badań ogólnie to doktor mi mówił że normy na wynikach nie są dla kobiet w ciąży i jak doktor ci zwróci uwagę na wyniki to wtedy napewno ci coś doradzi a jak nie zwróci uwagi to znaczy że nie jest żle. Ja od 12 roku życia mam ANEMIĘ , i mój organizm nie przyswajał żelaza nie raz miałam o 11 jednostek za nisko w porównaniu do minimalnego progu , nie pomagały tabletki ani nic a teraz do tego minimum brakowało mi trochę ja już miałam stres "o nie anemia pewnie będą zastrzyki -znów itd" a tu mi doktor mowi że gdybym nie była w ciąży to fakt za niskie ale w ciązy to nie jest źle a znając moją tendencję anemiczną to jeszcze może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mimo wszystkoi ft4 i ft3 sa wazne dla dziecka, dlatego sie tak martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Magdalenka mi wychodzi, że jesteś w osiemnastym tygodniu ciąży i termin masz na 22 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Magdalenka i 4 kwietnia będziesz w 20 tyg ciąży. Czerwona Kokardka staraj się umówić z lekarzem on Cie pokieruje my możemy nie orientować się na tyle ale K ma racje w ciąży możemy mieć rozbieżne wyniki co będzie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzerwonaKokardka nie zamartwiaj się za bardzo. Ja miałam ft3 o 0,1 poniżej normy, ale Twoje wyniki też nie wydają mi się tragiczne. Wszystko będzie dobrze. 6 rocznica ślubu, a m śpi...ech jak romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×