Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość mamcia23
Ponawiam pytanie i tutaj. Do kiedy mam czas nauczyć maleństwo unoszenia głowy na brzuszku? 3 listopada skończy trzy miesiące, a każda próba dłużej nawet poleżeć kończy się nerwem lub płaczem. Pokazywała mi lekarka jak to robić ale jak ustawiam jej łapki płacze jeszcze bardziej. Powinnam się martwić? Po 12 listopada robimy szczepienie i wtedy na pewno pediatra to sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shhha
A na czym kładziesz?mój też strasznie się wydziera przy każdej próbie położenie go na brzuszku,ale ostatnio odkryłam ze podnosi wzrok kiedy tv jest włączone i stara się coś uchwycić:)na rękach jeszcze trochę mu się chwieje ale nie jest najgorzej:)może spróbuj czymś ją zaciekawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaju
Witam wszystkie mamy! ;)). Czy moglabym dolaczyc sie do Waszego forum? Urodzilam coreczke 20 sierpnia i od tego momentu tez jestem mama ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K1988 - jak tam Twoja ciaza? Mam nadzieje ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I temat umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika9191
Mamuśki opowiadajcie jak tam wasze maleństwa :) Moja Milenka 22 listopada skończyła 3 miesiące. Główkę trzyma bardzo dobrze już od dłuższego czasu, pomalutku zaczyna siadać oczywiście z oparciem. Ciągle się śmieje. Karmię piersią + czasem na wieczór butelka. Zasypia ok. 22 i jedzonko między 4-6 nad ranem, zalezy od dnia, pozniej sen do ok 8-9. W ciągu dnia różne drzemki, nie ma reguły. Pierwszy silny katar i kaszelek za nami. Nie chce spac z łóżeczku, tylko wózku- nie kołyszemy jej ani nic, po prostu wózek i nic po za nim :D opowiadajcie na jakim etapie wasze maleństwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka36
Można się dołączyć na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was wszystkich - świeżych mamuś! Ja jestem mamą Hani, już półtorarocznej, kurczę jak to szybko zleciało. Tak niedawno też była dwumiesięcznym plackiem... Ależ to były magiczne chwile! Zajrzałam do Was, bo mam dla Was właśnie propozycję uchwycenia, zatrzymania na zawsze tych najpiękniejszych momentów,które właśnie przeżywacie. Kręcicie filmiki? Aparatem, telefonem, kamerą? Ja kręciłam ich mnóstwo, tylko że wiadomo jak to jest z maluchem - nie bardzo chce pozować i często te filmy były do kitu. Teraz miałam trochę czasu i nauczyłam się te filmy po amatorsku montować - wycinać co ciekawsze fragmenty i z wielu filmów robić jeden ciekawy, przedstawiający np. dzień z życia maluszka, dodatkowo go uatrakcyjniając muzyką, podpisami itp Uwielbiam to robić i sobie pomyślałam, że mogłabym montować takie filmy i dla innych rodziców. Może któraś z Was byłaby zainteresowana? Taki film mógłby także stanowić szczególny prezent na pierwszy dzień babci, dziadka :) Zachęcam gorąco. Nie chcę Wam zaśmiecać wątku, więc nie będę pisała nic więcej - jakby ktoś był zainteresowany to proszę o maila na: twoj.film@onet.pl. Pokażę wtedy przykładowe filmy mojej córeczki i może nawiążemy współpracę :) Pozdrawiam Was i przepraszam za spam - mam nadzieję że wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×