Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość mamcia23
Co do naszego gościa. Wydaje mi się, że jesteś z tych kobiet, które kiedyś mogły liczyć tylko na siebie, są sflustrowane, nie mówią tego ale też miały dość pewnych rzeczy. Może do tego zostałaś matką w wieku ledwie 18 lat i trzeba było udowadniać całemu światu, że jest się dorosłym i samodzielnym. A teraz niestety i stety czasy się zmieniły... Ja też już nie raz spotkałam się z podobnymi komentarzami. Dziś kobiety decydują się na macierzyństwo w większości świadomie, prowadząc dom, opiekując się starszym dziećmi ale potrafią mówić o swoich potrzebach, że są zmęczone i po prostu mówią co czują. Od tego też są takie fora... Co do ruchów dzieciątka, ja myślę, że czasem czuje maleństwo, zwłaszcza wieczorem kiedy na chwilę kładę się na wznak, bo co do ułożenia do snu to ja już w ogóle nie mogę leżeć na wznak, źle mi się oddycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Brzusio mam już naprawdę nawet duży jutro wybieram się na wesele będzie to dla mnie już wyzwanie, bo teraz to już bardzo się szybko męczę... ale idę bąbelka trochę wykołysać, a co :) to ostatnia impreza z mężem kiedy mały człowiek imprezy nam nieco nie utrudni ale ale siła w dziadkach i ich pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
hej! jeśli można chciałabym do Was dołączyć :) mam termin na 18 sierpnia, to moja druga ciąża, mam już roczną córeczkę. Między moimi dziećmi będzie tylko 1,5 roku różnicy. Pierwsza ciąża zakończona cc. Jutro zaczynam 16 t.c. i już zaczynam czuć ruchy, tzn, motylki w brzuchu :) to piękne uczucie. Jeśli chodzi o sport w ciąży to ja uważam, że powinno się z tym bardzo uważać, ja w pierwszej ciąży chciałam zachować jak najdłużej figurę więc się nie oszczędzałam, a i tak przytyłam 25 kg no i wcześniaka urodziłam..więc wszystko z umiarem i rozsądkiem, teraz już to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamcia23, trafilas kula w plot :-D Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 29 lat I mam fantastycznego meza, ktory czesto wrecz prosil, zebym w koncu usiadla na tylku. Z waszych wypowiedzi mozna by wnioskowac, ze Bog jeden raczy wiedziec, co wam tu popisalam I kogo to nie obrazilam, a ja jedynie mialam czelnosc zachecac przyszle mamy do aktywnego przezywania ciazy. Przepraszam, moja wina, najwyrazniej to ciezka zbrodnia. Ok, badzcie wiec zmeczone I narzekajace, skoro taki wasz wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lusii :) gratulacje z okazji kolejnego dzidziusia:) ja też mam termin na 18, a 16 tydzień zaczynam we wtorek :) to też moja druga ciąża, ale różnica wieku będzie dokładnie 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps fajnie, że czujesz już ruchy, ja czekam :) Do gość, w ani jednej Twojej wypowiedzi nie znalazłam "zachęty do aktywnego przeżywania ciąży" raczej były to pretensje, że ktoś ma odwagę powiedzieć, że źle się czuje, albo, że się boi, więc nie pisz, że weszłaś na to forum z dobrymi intencjami. Wątpię też, że przeczytałaś 42 strony tego forum i na tej podstawie wysnułaś wnioski, że wszystkie mamy tutaj są przewrażliwione itp. Jeśli dalej chcesz w taki sposób uczestniczyć w dyskusji to proszę Cię znajdź sobie inne forum, będzie to z korzyścią i dla nas i dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
2xmam dziękuję za miłe przyjęcie. Ale sympatycznie że mamy ten sam termin :) tak, ruchy sa cudowne:) póki co to tylko takie delikatne ale już cieszę się że ho;) już niedługo i Ty poczujesz, bo przecież w drugiej ciąży jest szybciej niż w pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie Lusii :) koniec weekendu czas do pracy jutro:( a mi brak sil... wogole nie odpoczelam tym razem :/ ehhh byle do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - a żyj sobie w ciąży jak tylko Ci się podoba - mi to wisi i dynda. Ja dbam o swoje ciało w taki sposób a Ty w inny. Ale nie obliguje Cię to do krytykowania mojego sposobu. Ja dziewczęta przeleżałam cały weekend i mam siły na nowy tydzień (chociaż z chęcią posiedziałabym w domu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy bada was lekarz co wizyte ginekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iblea, jestes dziewczyna z klasa. Powinnas miec mnostwo dzieci, na pewno bede swietnie wychowane i absolutnie bezkrytyczne. W stosunku do siebie, oczywiscie. Na szczescie mi to zwisa i dynda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Weekend zabiegany, nie miałam dla siebie ani chwili. I rodzina, i to poklepywanie po brzuc******akby było po czym (czy was to też tak strasznie denerwuje?). Życze spokojnego poniedziałku, miłego rozpoczęcia nowego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Cześć Dziewczyny z poniedziałku :) Witam kolejną nową Mamę :) ja wczoraj leżałam caluśki dzień po sobotnim weselu, jest nieźle wytrzymałam w tańcach do 3.30 potem jeszcze sama kierowłam autem 80 kilometrów we mgle która była tak gęsta, ze ledwo widziałam maskę samochodu ale dało radę :) jeśli chodzi o buty to o 22 już miałam płaski obcas, bo stopy po pierwszych tańcach tak mi spuchły, że wstać od stołu jak usiadłam na danie nie mogłam! Tańczyłam już też jak kaczuszka :) Mój mąż się śmiał, że na trzeźwo tańczę inaczej, dobrze ale inaczej :) brzusio w sukience jeszcze z przed ciąży dość się eksponował. Ten kto wiedział też poklepywał mnie i dotykał, gratulował ale na szczęście nie było tego dużo i dość taktownie więc ok, a ten kto nie wiedział o dzidzi to myślał, że niezły obżarciuch ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Mamcia podziwiam Cię za tą chęć w ogóle zabawy, bo ja np. nie mam na nic ani ochoty ani siły:) prawdę mówiąc już nawet praca mnie meczy choć mam typowo biurową. Zastanawiam się nawet czy nie isc wczesniej na zwolnienie... Ponadto brzuch mnie pobolewa, czuję chyba kazdy narzad a zwlaszcza wiezadla:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja również życzę udanego tygodnia i miłego popołudnia .U mnie dzisiaj szaro i ponuro za oknem .Mamcia23 no to się wytańczyłaś kochana .Fajna impreza musiała być jak wytrzymałaś do tej godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo z tej części geograficznej w któej kobiety maja fobie że skracają im sie szyjki... Szkoda niestety że w realu a nie w głowie... Ale dobra wypowiedzi pomarańczaka zostawiam jak każda przewrażliwiona na swoim punkcie bywalczyni tego forum :) mamcia23 super że impreza się udała:) shha rozumiem doskonale ja poniedziałki też mam raczej trudne jeżeli chodzi o pracę, wtorek to juz co innego ;) witam nową sierpniówkę i spadam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki? zadna sie nie chwali wizytami u lekarza? wszystkie juz po w tym miesiącu? kazda ma wizyty na początku miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia nieźle poimprezowałaś:) ja idę na wesele w połowie maja i jak zobaczyłam zdjęcia z poprzedniej ciaży w podobnym okresie to brzuch miałam niezły więc na pewno w żadną sukienkę sprzed ciąży się nie zmieszczę:) Paula, wizytę mam 11 marca dopiero więc ja sobie jeszcze poczekam:) na razie z utęsknieniem czekam na ruchy dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xmama ja wizyte mam 4 marca. i planuje ta raza nagrac jak male fika i sie rusza i pokazać rodzica i teścia. przy ostatniej wizycie nie bylam przygotowana nie mialam zadnego pendriva ale tym razem napewno nie zapomme. lekarz sam zaproponował ze moze filmik zrzucic na plyte lub pendriva. co do ruchow to nie potrafię rozpoznać w którym momencie się rusza a w którym to jelita robia psikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie rozpoznaje jelita:) w pierwszej ciąży miałam wrażenie, że pluska się tam rybka:) uczucie nie do pomylenia:) na pewno będziesz wiedziała, że to to, poza tym w kolejnej ciąży czuć podobno wcześniej więc czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Dzięki Dziewczyny, na prawdę się ubawiłam :) ja ruchy takie delikatne to myślę, że już czuję choć to pierwsza ciąża ale jestem pewna, że to mój bąbelek :) Co do wizyt to jeśli się nie mylę to po 20 tygodniu mamy tzw. połówkowe? Wtedy badają dokładniej serduszko? Ja wizytę mam 12 marca, potem umówię się na wizytę na lepszym sprzęcie aby dowiedzieć się co ja mam w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero 7 marca mam wizytę, mam nadzieję, że wszystko ok z fasolką oraz, ze się dowiem kogo tam noszę pod serduszkiem :) Dzisiaj fasolka dała mi ładnie pracować :) Oby cały tydzień taki był :) Wczoraj pierwszy raz miałam taką zachciankę, że aż mój luby musiał pójść to kupić. Ową zachcianką były lody z McDonalda... Dziwne bo tylko kilka razy je jadłam i jakąś ich fanką nie jestem ;) Macie już pomysły na imiona? Gościówa próbuje zasiać zamęt. Jakoś nie rusza mnie to co pisze. Na kafeterii w każdym wątku musi się ktoś taki znaleźć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ja dla chłopca planuje Cezary, a dla dziewczynki Oliwia. Oprócz tego podobają mi się jeszcze Paweł, Adam, Gabrysia, Zosia i wiele wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A ja kolejna wizyte mam dopiero 4 kwietnia czyli za 6 tygodni,nie wiem dlaczego tak pozno no ale coz trzeba czekac. Ja juz wiem ze bedzie drugi synek wiec mysle juz intensywnie nad imieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia23 ja badania polowkowe mam juz ustalone na 31 marca to bedzie 21 tydzien ciazy. ale co tam dokladnie będzie to niewiem co do imion to dla dziewczynki podoba mi sie Hania a dla chłopca Antos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Mi maluda się rusza az miło :) Co do imion, to z racji prawdopodobieństwa chłopca będzie Antoś jak u Pauli ;) lub Leon, dziewczynka Antonina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja w sobote dostałam 2 kopniaczki, ale żadko póki co.. :) Czekam na więcej :* byłam dzis na wizycie :) Moje Maleństwo pięknie rośnie :) Waży 200g , z pomiarów na USG wychodzi dzień przed terminem - czyli w moje urodziny :D Moja ciekawośc niestety nie została zaspokojona, bo Dzidzia nie chciała pokazać kim jest :) leżała sobie w poprzek, z nózkami skrzyżowanymi i machala nam 'papa' :* więc czekamy do nastepnej wizyty czyli 4 tygodnie... :) A co do imion, to u nas jest już Lenka, a teraz będzie Hania albo Kamilek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
ja mam wizytę dopiero 13 marca, mam nadzieję że bąbel pokaże co kryje między nóżkami :) chodzę do lekarza prywatnie, do tego samego co w pierwszej ciąży, więc usg mam za każdym razem, na sprzęcie nawet niezłym. Nie zazdroszczę dziewczynom które do pracy chodzą jeszcze, ja bym chyba nie dała rady teraz jako ciężarówka po 2 latach przerwy z dziecięciem w domu ;) dobrej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×