Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morton harket

zakochać się w kimś poznanym na kafeterii

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
ja się kiedyś zakochałem w takiej pani co zawsze po lewo się pokazywała ale nic z tego nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochac sie na forum to dość osobliwe .Można się zauroczyć czyjąś inteligencją,błyskotliowścią,czymś niewytłumaczalnym co przebija nawet przez monitor. Mnie w ogóle nie bawią faceci którzy za dużo piszą o seksie, mam wrażenie że rekompensują paplaniną o cyt"paluszkach,c i p u s z k a c h,odbycikach"swoje marne umiejętności.Facet ma działać a nie trzepać językiem..A jeśli już trzepie niech będzie to zabawne,zadziorne a nie mdłe jak cukierek.Mnie taki właśniei zauroczył ,o seksie nie gada prawie nic i przez to jest ciekawszy niż inni.Trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek, nie dramatyzuję, tylko uczciwie przestrzegam ;) Po prostu niech uważają, bo faceci poznani w necie lubią opowiadać piękne rzeczy, które mają mało wspólnego z rzeczywistością, ale dziewczyny się na to łapią i ja też sie złapałam. Powie ci, ze jesteś taka wyjatkowa i jedyna, a potem sie okaże, ze 5ciu innym też to mówił. Kto nie przeżył takiego goowna ze strony faceta, to nie jest w stanie sobie wyobrazić jakie to beznadziejne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona love
Jak zwykle "t a l e n t a" rozwaliły fajny temat.:o cukierek nie kpij, nie masz pojęcia jak to jest znaleźć cudną osobę do pokochania, to idź na wulgarny temat obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadać! :P teraz już się nie nabiorę, nie ma to tamto! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
do gość z 19:58:45 ale tu nie tylko jest mowa o wrtualnym zakochaniu, ale o realnym. na początku wymiana zdań na forum,później maile i w końcu zderzenie z rzeczywistością czyli spotkanie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
i zawód:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
pierwsze wrażenie często jest bardzo mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9, ok, jak ludzie sie szybko ze sobą spotkają to w porządku. Chodziło mi o to że np. ludzie poznali się tutaj i dłuższy czas ze soba piszą bez spotkań w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
to jest właśnie najgorsze, piszesz ze sobą codziennie, zauroczysz się lub uzależnisz od tej osoby i później jest problem jak ta druga osoba np. zerwie z tobą kontakt po zobaczeniu twojej fotki lub po prostu znudzi jej się pisanie z tobą i zniknie bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
albo właśnie zacznie byc nachalna jak zobaczy twoją fotke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
* piszesz z osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
Tak Przeniesienie milosci do realu Jest czesto dosc ryzykowne Ale niezbedne zazwyczaj Wtedy dopiero jest prawdziwy odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
dodam tylko jeszcze ,że większość tu osób pisze dla rozywki, żeby się pośmiać, rozładować, ale jest też część takich , którzy wykorzytują nie da się ukryć dość dużą ilość tu pań , która jest po prostu bardzo naiwna i później jest rozpacz i pranie brudów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaHa no tak:)my bezwzgledni i biedne panie;)ktore zabladzily w lesie"kafe":) Polska moze tylko na tej sytuacji skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 9
wszystko działa w dwie strony, to tylko przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo siedlce
I mnie też nikt nie kofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze kocha tylko tego nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciał zwariować - przez kobietę. Wyć do księżyca, na rynku krzyczeć, brnąć drogą, otępiały, pijany, jak oszalały, z głową ciężką, zamkniętymi oczami, nie dbając, że szoruję po bruku kolanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
To masz tak samo jak ja wczoraj mialem Nie pamietam jak sie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i byc kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała  czytaczka
To prawda. Każdy chce kogoś kochać i być kochanym, a pierwsze prawo Newtona mówi: dobro powraca. :) Tylko jak to się ma do tego, co zazwyczaj prezentuje to forum ? Nie mówię o wyjątkach, których tu też nie brakuje, ale one tylko potwierdzają regułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała  czytaczka
Cuksie szaleju się najadłeś ? 4 strony ? No i mamy odpowiedź na pytanie, jak to jest z tym forumowym zauroczeniem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×