Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarkLady

Wegetariański Sex Analny

Polecane posty

Gość DarkLady

Cześć, na samym początku może Was zaintrygować nieco temat tego posta, ale w miarę czytania wszystko ułoży się. Mam 22 lata i ostatnio postanowiłam uprawiać z moim chłopakiem sex analny. Przed zbliżeniem wypiliśmy trochę winka do kolacji, wiecie taki romantyzm i przeszliśmy do rzeczy. Na początku drobne pieszczoty, a później poprosiłam ukochanego, aby spróbował z inną dziurką. Mój chłopak był zaskoczony i chyba zrobiłam mu miłą niespodziankę, bo szybko zabrał się do pracy, ale... Bałam się, że będzie mnie bolało i poprosiłam go, żeby użył czegoś nawilżającego (jakiś żel, czy coś). Powiedział, że zaraz wróci i faktycznie po paru minutach przyszedł z lśniącym członkiem. Przeszliśmy do rzeczy i było całkiem fajnie gdyby nie... lubrykant, którego użył mój luby. Zamiast użyć jakiegoś żelu rozgrzewającego, on poszedł do kuchni i wysmarował się masłem. Jak wspomniałam w temacie tego posta, jestem wegetarianką i używanie masła jest sprzeczne z moimi poglądami. Pokłóciliśmy się od rana i mam nadzieję, że na uczelni przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł co dalej robić. Chyba nie mogę być z kimś, komu nie mogę zaufać. Poradźcie co zrobić. Byłyście w takiej sytuacji? Jesteśmy ze sobą od 3 lat i zawsze było fajnie, ale teraz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
jezeli nie bralas do buzi, to nie zlamalas swoich postanowien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p******ę, przygłupy, rozróżniacie w ogóle wegetarian i wegan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentna prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×