Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masturbatorka

lubicie sie masturbowac w lozku pod kolderka

Polecane posty

Gość kocham ten stan
właśnie mam straszną ochotę to zrobić.Moja c**ka jest taka wilgotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jakis 'obiekt' w głowie, czy raczej filmy z serwisów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mniej gadaj, a więcej rób :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten samiec
do kocham ten stan zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, trudno pisac i robic. :P przygotuj posta i wyslij jak bedziesz tuz przed. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten stan
Czasami film,ale bardzo lubię fantazjować:) Jest taki jeden "obiekt" Mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas ulubiona fantazja z nim związana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... słusznie, ciii.. nie przeszkadzamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten stan
Jest bardzo perwersyjna,lubieżna i dzika:) Nie mogę napisać nic więcej.ON zna tą fantazję i nie chcę żeby mnie tutaj rozszyfrował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, czyli on tez tu bywa.. no tak.. :D myslisz ze by się zgorszył/obraził/zaczął puszyc tym, ze robisz pod niego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten stan
Czesto robimy to razem na GG :)Dzisiaj go nie ma,a ja mam coraz większą ochotę.Lubię ten dreszczyk podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest grzechem,wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak.. na gg, skad ja to znam. ;) kto nie lubi.. dreszczyk w dolnych okolicach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ten stan
To jest wspaniałe uczucie...Czuję już jak moja c**ka pulsuje z podniecenia...Nie wytrzymam już dłużej.Muszę wsunąć rękę za majteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslałem, ze juz to zrobiłas. ;) ty kochasz ten stan, ja kocham to co one czują... i nie kryja sie z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiziac pulsująca kuleczkę.... najpierw lekko, potem troche mocniej... ? troche kóleczek... przerwa... teraz góra dół kilka razy.... dobrze czytam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamykasz oczy, wyobrazasz go sobie.. robisz z nim to co sobie wyfantazjowalas... znowu kilka ruchów po małej... zaczerpniecie palcem do c**ki, po troche wilgoci.. znowu, ciut szybciej... kóleczka... w druga stronę... jeszcze troche wilgoci... srodkowy palec na wisience, góra dół.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
Fajny temat:-)tez sie zaczynam pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy. :D zaczynasz pomrukiwac z cicha, paluszki dalej pracują pomiedzy sliskimi wargami... goraco tam... dreszcze w ciele.. oddech z lekka nieregularny... mocniej.... jeszcze trochę wilgoci... slisko.. goraco... duze zdecydowane posuniecia po fasolce.. urosła conieco, wrazliwa, promieniuje do srodka z kazdym ruchem... szybciej jeszcze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisz
Laleczka, podziel się z nami wrażeniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zamkniete oczy, zagryzasz wargi w nieswiadomym wysiłku... zaciskasz je... chwytasz za piers, sciskając ją dosc mocno.. obłapiasz... chwytasz za sutek, draznisz go, jednoczesnie drazniąc wciąż nabrzmiała wisienkę, która jest juz bardzo wrazliwa... zaczynasz dyszec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Ja już jestem wyeksploatowany, ale chetnie pokibicuję morkym i twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie... bo co ja, prosty facet mogę tu wiedziec.. ;) napinasz bezwiednie uda, czujesz sztywniejace miesnie, teraz jeszcze niezbyt mocno.. oddychasz głosno, mruczysz... ręka wciąż pracuje w szparce, dręcząc gorącą i wyczulona łechtaczkę... to wspaniałe uczucie w biodrach, rozlewajace sie przy kazdym ruchu.. mocniej... "on" robi to czego chcesz... chwytasz za porecz fotela... sciskasz ja, nie panując powoli nad reakcjami ciała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie, podzielcie sie wrazeniami, co ja, prosty facet moge o tym wiedziec.. sam tu tworze beznadziejnie. :D o, Bozon.. nawet mamy polaczenie z LHC.. to bedzie dopiero orgazm. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że lubimy ,ale ja to mam problem bo tylko na leżąco potrafię i z nóżkami naprężonymi inaczej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
Oh nie mogłam sie powstrzymac****otrzebowałam obie ręce. Jedną do pieszczenia łechtaczki a druga do piersi. Uwielbiam dotykać swoje sutki wilgotnym palcem, pieścić moja muszelke aż zaczynam drżeć, biodra sie unoszą, fala gorąca. Orgazm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z naprezonymi nozkami? nie szkodzi, wazne ze jest i to przyjemne. :) to zreszta tez ma swój urok, patrzec jak ciało pracuje nad swoja rozkoszą.. w taki np sposób. Twoje ciało napina się co chwilę, wierci niecierpliwie, probuje robic wszystko zeby osiagnac w koncu upragniona rozkosz... obłapiasz piersi, jedna i drugą, ciągniesz za sutki, skręcasz je dosc mocno.. juz jestes daleko w drodze do rozkoszy i juz takie rzeczy nie bolą... ręka w szparce nadal pracuje, juz dosc szybko.. co jakis czas nabiera wilgoci, głaska wargi... i znowu ostro.... napinasz miesnie brzucha... wstrzymujesz z wysiłku oddech... to cudowne uczucie na dole... z łechtaczki... zaczyna ogarniac całe ciało... Laleczka, falstart! jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala goraca "z dołu"? ;) moglas sie powstrzymac.. tylko nie chciałas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
Ale mnie to czytanie nakręciło:-)aż ze mnie cieknie po udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytanie tego topiku? mozesz wiec na gorąco skorygowac co nieco, w koncu wiesz lepiej co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×