Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masturbatorka

lubicie sie masturbowac w lozku pod kolderka

Polecane posty

Gość Cisz
Laleczko, więc nie poprzestawaj na jednym razie ... dotknij myszki jeszcze raz ... nie czujesz, że ma ochotę na więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisz
Laleczko nie poprzestawaj na jednym razie ... dotknij muszelki, muśnij delikatnie łęchtulę .... nie mają ochoty na powtórkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kocham ten stan" juz chyba weszla na orbitę... ;) cos cicho.... pluskpluskplusk tylko słyszę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi troszeczkę odpocząc... nie mozna az tak męczyc kuleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
No dobra, mogłam ale nie chcialam:-Dnie lubię sobie przerywać zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
LHC- haha:) jak będą tu pisać sami faceci to naprawdę z tego topiku zrobi się Wielki Zderzecz Ciężkich Jąder. :) Na szczęście mokre mysie są tu z nami. Przecież kochane dziewczyny możecie kilka razy pod rząd! O co wycieracie mokre od śluzu paluszki , żeby zrobić wpis na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisz
Dalej się pieścisz? Działa na Twoją świadomość, że rozpalasz wyobraźnię facetów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwi jestescie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie laluniu przypadkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
Hi hi moze i bede miec jeszcze dzis ochotę ale zostawię sobie troche sił dla mojego boya:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje ciało jest juz napręzone z wysiłku, oddychasz płytko i nerwowo... pokrzykujesz cicho z wysiłku... czujesz ze to juz za chwilę.. to wspaniałe uczucie zwiastujące finalna rozkosz... wyginasz sie na krzesle, niewygodnie... prostujesz nózki.. jeszcze trochę skupienia i wysiłku... dłon szybko pociera kuleczkę, twoje biodra zaczynaja drżec... całe ciało za nimi... jeszcze trochę.. tracisz kontrole nad ciałem, nad sobą.... unosisz się, zaciskasz uda.... resztę dziewczyny dopiszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwi? moze, tak nam sie podoba. :classic_cool: Zderzacz Ciezkich Jader, hehe :D a teraz wyjdzie ze pisało 5 samych facetów, a "obrzydliwi' napisala kobieta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
gość - my obrzydliwi??? Popatrz na siebie? Wchodzisz na erotyczne forum to choćby z dobrego wychowania wynika, że choćby na przywitanie się powinno się pogłaskać swój narząd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laleczka - jest taka technika 'dochodzeniowa" która mówi ze trzeba na kilka razy. Wtedy jest mega na koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
Przymykam oczy, ciche jękniecie i juz jest, rozplywam sie w rozkoszy aż po palce u stóp, które sie wyginają:-) O kołderkę sie wycieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Ja mam dziś święto lasu bo mi moja żona zrobiła wreszcie upragnionego loda, a że zaczyna Jej się okres to pozostała w dopasowanych legginsach i oczywiście topless Bardzo to miłe było . Później były poprawiny, ale ona już się nie załapała, ale i tak jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie.. o paluszkach zapomniałem. :) ...choc w zasadzie nie doszedlem do tego etapu ;) rozluzniona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra laleczka
a tak wiem, ze można wzmocnic doznania:-)ale idę zmienić majtki na suche:-D i juz spac chłopaki. Fajnie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim stroju, to lodzik raz dwa poszedł zapewne ;) do widzenia laleczko. Ciesze sie ze sie podobało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
Witam tak juz jest kocham swoje ciało jak wszyscy tutaj.....ale cos nie daje spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos konkretnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Aśka - witamy, witamy. Kochasz swoje ciało? Opowiedz nam o nim , żebysmy też mogli je pokochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
Bozon Higgsa ty już masz dziś dobrze to jakby dlaczego nie spisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
juz po........ szczegóły do wyobrazni zostawiam męskiej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Jak już się czuję zaspokojony seksualnie , to wtedy zaczynam szukać miłości, zbawiam świat, pomagam innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia... ach... to dlatego tak cicho było. ;) zbawianie swiata... no tak, wiedzialem ze ci co znaja LHC muszą cos miec wspolnego... z deklem. ;D skad ja to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
gość to ty to masz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nabijam ;) Bozon to wie, tez znam LHC i tez od czasu do czasu napadowo chcę zbawiac swiat.. ale to sie nie opłaca ;) dalej jeszcze nie do łózia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
Miłość można znaleźć tylko z odpowiednia osobom i wtedy jest pięknie i motylki są prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka ech
i co w związku z tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×