Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie kapcie

Jakie są najlepsze kapcie dla dzieci

Polecane posty

Gość jakie kapcie

witam, pytanie jak w temacie-proszę polećcie jakieś firmy :) cena nie gra roli, ale oczywiście nie chce też zbędne przepłacać. dziecko ma rok i niedawno zaczęło chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarpetki z abs, albo bose stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Befado najlepsze sprzedawałam ten pantofle i naprawde dobre sa troche kosztują ale lepiej dołożyć i mieć dobre pantofle niż później z nim po lekarzach gonić że coś ma ze stopkami. W tych pantofelkach jest już wkładka ortopedyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie kapcie
do tej pory chodził w skarpetkach, ale chciałabym żeby się powoli do kapci przyzwyczajał. o befado słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nosiła od początku Zetpol i problemów ze stopami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie kapcie
a według was do kiedy dziecko powinno chodzić tylko w skarpetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne skarpety z abs!!.. dziecko ma miec' usztywniona piete"!! Polecam befado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma befado, ale następnym razem poszukam jakiś w których noga się nie poci. Te właśnie mi mamy zachwalały, że super, dają noce oddychać. Mimo, że ma dobre skarpetki to i tak się poci. Kiedyś miała zetpol i różnicy nie było. A co do skarpetek to mi ortopeda powiedział, że jeśli jest dywan to mogą być, ale na gołe podłogi lepsze kapcie. Jeśli dziecko nie ma problemu ze stopami to jakieś najzwyklejsze, usztywniane tylko jak potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie w googla paputki. takie skórkowe buciki ze skórzaną podeszwa, nie ślizgają się, stopa pracuje jak na bosaka. mój synek juz 4 parę zdziera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych usztywnień i wkładek w ciapach dla małego dziecka! ortopeda poiwedział mi, że jak nie mam zimnej podłogi to skarpety wystarczą, a jak nie to ciapki jakieś nieusztywniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Mój mały chodzi po domku w takich http://sklep.zetpol.pl/?id=1064&action=product_desc&item=230 z Zetpolu, a specjalnie z dziurkami aby jednak ta nóżka miała troszkę powietrza bo nie wiem jak u Was ale czy mają składkę czy nie to i tak nóżka jeśli ma skłonność to będzie się pocić, nawet raz jedna Pani sprzedawczyni mi tak powiedziała i po "wielu butach" stwierdzam że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze jest spór pomiędzy zwolennikami twardego zapiętka a zakładaniem dziecku miękkich bucików. Nawet dr Zawitkowski o tym mówił i sam polecał chodzenie boso lub w mięciutkich butkach. Myśmy też się zastanawiali jakie kupić i wybraliśmy jako pierwsze ekoTuptusie z FIORINO i obecnie mamy już trzecią parę, bo są boskie! Nóżka się nie poci, nie ślizgają się, nie ma żadnych obtarć stopy a mały chodzi w nich i w domu i przedszkolu- stópki po badaniu ortopedy -prościuteńkie!No a do tego są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_1978
U moich dzieci najlepiej sprawdzają się kapcie Befado. Kupuję je najczęściej w sklepie Piccolino bo podejdę i przymierzę z dziećmi, więc to wygodne. http://www.piccolino-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambozio
Kwestia posiadanego budżetu, ale generalnie fajne kapcie specjalnie dużo kosztować nie muszą, sami zobaczcie - http://www.piccolino-sklep.pl/2040,Kapcie-chlopiece-Skate-czarne-samolot-wojskowy-nr-29 I coś takiego jest już wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najbardziej dobre" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Befado, porządne, z certyfikatem Zdrowej Stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPiotrowska
Nasza córka od samego początku, jak tylko zaczęła stawiać pierwsze kroki chod******apciach skórzanych na miękkiej podeszwie. Do teraz je nosi, a ma już 5 lat - kupujemy tylko większe rozmiary. Od kiedy zaczęła chodzić do przedszkola ma 2 pary, jedne do domu, drugie właśnie do przedszkola. Kupowaliśmy do tej pory na kapciedladzieci.eu. Bardzo ładne mają wzory i co ważne paputki są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja nie kupuję kapcie dla dzieci przede wszystkim chinskich, zamawiam kapcie skórzane z firmy http://markati.pl polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pociechy od zawsze chodzą tylko w kapciach Polskich producentów. Nie chcę tutaj robić reklamy, ale są to takie firmy jak np. Zetpol, Raweks czy Befado. Córce częściej kupuję Zetpolu bo mają dużo ciekawych wzorów. Ostatnio dosyć tanio kupiłam tutaj: https://www.facebook.com/swiatkapci/?ref=hl Firma sprzedaję od kilku lat, ale na allegro i w internecie od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze kupuję tylko Polskie marki jak Viggami, Zetpol, czasami Befado, ale są dużo droższe a przy dziecięcej eksploatacji i częstotliwości kupowania lepiej takie Viggami bo są tańsze a jakościowo jak Befado. Ostatnio kupiłam tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42905236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry chciałam wam napisać swoją opinię i ostrzec innych kupujących. Nie pierwszy raz kupowałam buty ARS do tej pory byłam zadowolona do czasu. Od września tego roku córka używała tych tenisówek po dwóch miesiącach podeszwy się odkleiły a material przetarl. Kokardki zostały poszarpane . Ale o szczegóły mi nie chodzi tylko o podeszwy. odpowiedź producenta reklamacja nie uwzglediona obuwie zużyte. Sory nie wiedziałam że te buty są do postawienia na półce i patrzenia. Wcześniejsze Maja 11 miesięcy i się nie rozkleily a tu proszę dziecko powino siedzieć albo chodzić boso zeby nie zużyć bucikow. Nabieraja ludzi ze gwarancja obuwia jest na dwa lata a po dwóch miesiącach odpisuja ze buty zle użytkowane. !!!!! Nikomu nie życzę podobnych sytuacj to bardzo przykre kiedy ktoś obwinia Bogu winne dziecko o zle użytkowanie obuwia. Biedne dzieci już nawet w butach nie wolno im się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry chciałam wam napisać swoją opinię i ostrzec innych kupujących. Nie pierwszy raz kupowałam buty WALDI ARS do tej pory byłam zadowolona do czasu. Od września tego roku córka używała tych tenisówek po dwóch miesiącach podeszwy się odkleiły a material przetarl. Kokardki zostały poszarpane . Ale o szczegóły mi nie chodzi tylko o podeszwy. odpowiedź producenta reklamacja nie uwzglediona obuwie zużyte. Sory nie wiedziałam że te buty są do postawienia na półce i patrzenia. Wcześniejsze Maja 11 miesięcy i się nie rozkleily a tu proszę dziecko powino siedzieć albo chodzić boso zeby nie zużyć bucikow. Nabieraja ludzi ze gwarancja obuwia jest na dwa lata a po dwóch miesiącach odpisuja ze buty zle użytkowane. !!!!! Nikomu nie życzę podobnych sytuacj to bardzo przykre kiedy ktoś obwinia Bogu winne dziecko o zle użytkowanie obuwia. Biedne dzieci już nawet w butach nie wolno im się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWisnioweicka
Popatrzcie sobie na ekoTuptusie - https://www.fiorino.eu/sklep/ Są ze skórki naturalnej, do tego mają anypoślizgi i guumkę wszytą, więc nie spadają z nóżki. Ja takie papcie kupuję zarówno dla mojego roczniaka jak i 5 latka ;) Wzorów do wyboru mają masę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze kupuję swoim dzieciom tylko kapcie z certyfikatem "Zdrowa Stopa", np. Viggami lub Renbut. Ostatnio kupuję tutaj: https://www.facebook.com/swiatkapci/ Ostatnio nawet wprowadzili do swojej oferty odzież i artykuły licencyjne, dlatego dla córki zamówiłam jeszcze sukienkę Frozen a dla syna bluzeczkę Psi Patrol. Bardzo dobra jakość produktów. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁYBUCIK
Bardzo dobrej jakośc***aputki produkuje nowa polska marka A&P Moccs. Paputki przyjazne dziecięcym stópkom i w 100% wyprodukowane w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×