Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie kapcie

Jakie są najlepsze kapcie dla dzieci

Polecane posty

Gość Kasiadzieciol1231
Najważniejsze, aby były wygodne i nie uwierały dziecka stóp. Do tego w fajnym kolorze, który będzie się maluchowi podobał. Ja dla swojej Marysi wybrałam tutaj http://www.aurelka.pl/Obuwie-2-Letnie__Kapcie-91.html. Dobra cena, zarówno ja i mała jesteśmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze kapcie dla dzieci są z polskich firm Befado i Viggami. Mają oddychające podeszwy .Duży wybór jest w sklepie obuwniczym ZOE w Kluczborku ul. Krakowska 19 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia88
Ja kapcie dla moich maluchów kupuje ze sklepu aurelka. Takie ostatnio kupiłam dla mojego Rafałka, chętnie chodzi po domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boso!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory używaliśmy skórzanych tuptusiów, ale miały 2 zasadnicze wady:1 spód szybko robił się śliski, 2. zimą wydają się jakieś chłodne i "niemiłe";) Przerzuciliśmy się na filcowe kapciuszki szyte w Polsce przez taką małą firmę BABA. Sprzedają na all i mają sklep int. Normalnie super- lekkie, milutkie i trwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkapp
Pierwsze buciki ekotuptusie, a gdy dziecko juz dobrze potrafi chodZić polecam domyos ultralight obowie gimnastyczne, mojemu dZiecku przeszkadzaly w.zabawie befado, kazywal sobie.sciagac. a z doymos nie ma problemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf3
Jesteśmy producentem tradycyjnych pantofli. Wszystkie nasze produkty wykonywane są przy użyciu naturalnych materiałów. Przekonaj się sam o jakości naszych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89jhy
Jesteśmy producentem tradycyjnych pantofli. Wszystkie nasze produkty wykonywane są przy użyciu naturalnych materiałów. Przekonaj się sam o jakości naszych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-72370-Domowe-buciki-ze-wzorem-JOSEPHINE.html Proste, ale estetyczne i robiące różnicę. A dziecko zdecydowanie lepszych nie potrzebuje. Moim zdaniem one są dokładnie optymalne. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Nawrot

 

Najpopularniejsze i bardzo przystępne cenowo są Daniele i Danielki, Postęp też ma fajne kapcie do przedszkola. A jak wybierzecie modele na elastycznej podeszwie, to później moga wam służyć jako sandał do chodzenia po dworze. Zobaczcie jaka bogata kolorystyka i atrakcyjne ceny są na www.wesolebuciki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Nawrot

 

Najpopularniejsze i bardzo przystępne cenowo są Daniele i Danielki, Postęp też ma fajne kapcie do przedszkola. A jak wybierzecie modele na elastycznej podeszwie, to później moga wam służyć jako sandał do chodzenia po dworze. Zobaczcie jaka bogata kolorystyka i atrakcyjne ceny są na www.wesolebuciki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×