Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co o tym myslicie pytanie

Polecane posty

Gość gość

mój facet pracuje za granicą i jak miałam urodziny to do mnie dzwonił i składał życzenia i mówił, że ma dla mnie prezent, a jak po kilku miesiącach przyjechał to mi go nie dał, powiedział, że tam został...dziwne to, nie zależy mi na prezentach, no ale po co tak gadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tez mialam faceta,ktory pracowal w anglii a ja konczylam szkole w pl. w maju mialam urodziny i tez mi powiedzial,ze ma dla mnie prezent, a jak po szkole pojechalam do niego w czerwcu nie dal mi nic. hahahah :) ja juz z nim nie jestem, on klamal na okraglo i gral w kasynie,potrafil zostawic tam tygodniowke w 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu? on w tym czasie jak go nie było to tez miał urodziny i jak wrócił to dałam mu prezent, a ja teraz się zastanawiam czy on naprawde mi coś kupił, a jesli tak to co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak był to powiedział, ze jak do niego przyjadę to mi da to cos, ale jakoś chyba to już nie nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj po prostu skoro powiedzial,ze zostawil zapytaj co to za prezent bo jestes ciekawA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko,ze ja miałam urodziny w lutym,a on był tutaj 3 mies temu, więc co teraz mam wypalić z takim pytaniem? może da mi go na święta w ramach oszczędności, jesli wogóle się spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×