Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dążąca do perfekcji

Dieta minus 20 kg

Polecane posty

Gość dążąca do perfekcji

Pierwszy raz jestem na tym forum wiec jesli temat sie powtarza lub coś to przepraszam. Założyłam ten temat bo razem z przyjaciółką chcemy się odchudzać i brak nam trochę motywacji, więc pomyslałam ze to forum może nam trochę pomóc. A więc :D Plan naszej diety jest następujący : 20.11 - 29.11 ---> dieta amerykańska (10 dni ) około 10 kg mniej 30.11 - 1.12 ----> głodówka 2.12 - 8.12 ----> przygotowanie do głodówki (owoce i warzywa) 9.12 - 18.12 ---> głodówka (10 dni) około 10 kg mniej 19.12 - 22.12 ---> wyjście z głodówki (owoce i warzywa) w sumie około 20 kg mniej Plan wydaje się restrekcyjny ale wcale nie jest zły. dieta amerykańska jest bardzo przyjemna a głodówka wcale nie jest katorgą. Ciężko jest przez pierwsze dwa dni a przy dobrym przygotowaniu idzie z górki (tak czytałam) Generalnie plan ten ma na celu zrzucenie zbędnych kilogramów jak i oczyszczenie organizmu. Oprócz tego w planach są ćwiczenie (brzuszki przysiady , mel b , weekendowe bieganie i ćwiczenia z Ewą Chodakowską koło 2 razy w tygodniu (w miare możliwości )) CHĘTNYCH ZAPRASZAM!!!! I proszę bez komentarzy typu "jestes glupia i efekt jojo murowany" Wiem o efekcie jojo ale ja po diecie z kolezanką mamy zamiar prowadzić zdrowy styl życia i przestawić sie na zdrowe żywienie zeby nei było jojo. :D Startujemy z wagą : 65kg Idealna waga : 47kg Wzrost : 162 /3 cm KTOŚ CHĘTNY? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×