Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalezc prace w bogatych krajach arabskich

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie do osob pracujacych w Emiratach Arabskich, Katarze lub Kuwejcie. W jaki sposob znalezliscie prace w tych panstwach ? Jakie portale z ofertami pracy polecacie? Na jakiej zasadzie odbyla sie wasza rozmowa kwalifikacyjna ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyjechac do dubaju do pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyjechac do dubaju do pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim zawodzie??? jakie jezyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielski kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko. Czy myslisz, ze ktos z tych forumowych tłumokow byl kiedykolwiek poza UK czy Niemcami? Tutaj siedzi sama hołota z Anglii, ktora robi za najnizsza krajowa. Skad oni moga ci uswiadomic realia pracy w Dubaju na przyklad? :D :D :D Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, chcesz sie pchac do dubaju z marnym zawodem kosmetyczki? OMG :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theboski
Właśnie każda polka po zawodówce by chciała za kase arabom w dubaju stopy masowac ale nie ma tak łatwo najpierw skończ studia a dopiero później myśl o wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Dubaju Polki jeżdżą do pracy już od wielu lat!!! zapytajcie tej piosenkarki Węgrowskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inżynier energetyk. angielski - biegle. Podtrzymuje temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem inzynierem energetykiem - 4lata pracy w zawodzie, to ja zalozylem temat. Prosze o odpowiedz, osob pracujacych w krajach arabskich Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Polacy wyjechali do UK albo Niemiec ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie do ukej bo w niemczech trzeba po niemiecku szwargotac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca dla inzynierow z dobrym anglielskim jest, szukaj na gulftalent.com bayt.com z zawodem kosmetyczki tez pewnie by sie cos znalazlo, ale za duze zarobki to nie beda i trzeba sie liczyc z tym ze koszt zycia jest tu wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dzięki za odpowiedź! A mozesz napisać coś więcej na jakiej zasadzie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna? Jest to videokonferencja? Aha, i czy jest jakaś górna granica wieku jeśli chodzi o zatrudnienie w krajach arabskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw mialem rozmowe telefoniczna, potem zaprosili mnie na face-to-face. Kolega mial natomiast rozmowe przez skype. chyba zalezy od firmy. nie slyszalem o granicach wieku, wazne sa natomiast certificaty - studiow i roznych kursow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" potem zaprosili mnie na face-to-face" jechałeś na rozmowe kwalifikacyjną do innego kraju ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Właśnie każda polka po zawodówce by chciała za kase arabom w dubaju stopy masowac ale nie ma tak łatwo najpierw skończ studia a dopiero później myśl o wyjeździe." Dziecko czy ty wiesz o czym ty piszesz? Od kiedy kosmetyczka zostaje sie po skonczeniu zawodowki? Chyba myla ci sie pojecia - kosmetyczka a fryzjerka, gdzie ta druga owszem jest po szkole zawodowej. Oczywiscie nie smiem nawet pytac czy znasz taki termin jak Kosmetolog? Bo zeby zostac kosmetologiem trzeba skonczyc studia i robic magistra. Potem tez mozna stopy masowac, z tymze jest sie po studiach. Takis niby douczony, a jednak tłumok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wlasnie wyjasnilas ze w PL studia sa gowno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechałes na rozmowe kwalifikacyjną do inego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka pracująca w bogatych krajach arabskich ? Pierwsze słysze , a jeśli już to ciekawe co na to hezbollah... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma nacjonalistyczna organizacja libańska (Hezbollah) wspólnego z Polakami pracujacymi w bogatych państwach arabskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, chwilowo mnie nie bylo :) tak, wczesniej pracowalem w UK i na rozmowe zaprosili mnie do siebie, na ich koszta - bylem tam trzy dni, rozmowa odbyla sie w pierwszym dniu (zrobili mi tez medical, po czym zrozumialem stopien ich zainteresowania). Jeden dzien na zwiedzanie, jeden na lezakowanie na hotelowym basenie. Po tygodniu dostalem oferte pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze biegla znajomosc jezyka angielskiego , jest warunkiem koniecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozumiem ze biegla znajomosc jezyka angielskiego , jest warunkiem koniecznym?" x Oczywiscie, ze nie! A po ci jezyk angielski za granica? Przecież to oni musza sie dostosować do nas Polaków i musza sie nauczyc polskiego, specjalnie dla nas, of kors :D Boże.... Widzisz i nie grzmisz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzilem firme budowlana pozbiej przez 6 lat pracowalem jako kierownik budowy. Chcialbym "uciec" do emiratow arabskich. Znam biegle niemiecki i angielski tak ze sie spokojnie dogadam. Problem jest z jezykiem ang technicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Arabowie chca zatrudniac ludzi 50+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zakezy od Twoich kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pozznac bogatego wplywowego szejkaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa nawet dziani na portalach poznlam jednego z dubaju:) jade za miesiac potem zdam wam elacje.mega przystajny boski...dziany,,,,juz widze sie jako jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×