Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciułała123

Ile trzeba zarabiać na samodzielne życie

Polecane posty

Gość Ciułała123

Witam. Planuje wynająć sobie mieszkanie m2 na pół z kolegą. I mam takie pytanie, ile trzeba zarabiać żeby utrzymać się sama? Dodam że mieszkam w małym mieście gdzie wynajem m2 to ok. 700zł, ale cena leci na 2 osoby. Nie mam samochodu i na razie nie potrzebuję. Nie jestem także francuskim pieskiem, tzn nie muszę codziennie jeść nie wiadomo jakich obiadów, a na kolacje zamawiać pizzy. Zakupy robię w biedronkach itp :) Ewentualnie jakby coś to rodzice mogą dopomóc jakimś niewielkim groszem. Może ktoś z was żyje podobnie? Czekam na odpowiedzi ludzi którzy są w temacie :) Z góry dziękuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 1200 Ci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na taka wegetacjke to 1200 bedzie ok, a za 2 tys mozna juz w miare ok zyc. Zalezy jakie masz pasje, hobby. Jesli po pracy ogladasz tylko TV, to nie potrzebujesz kasy. jesli jednak lubisz np. podrozowac po swiecie, to juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
policz sobie, kazdy ma inne wydatki, nie da sie tak...i co to znaczy na samodzielne zycie?:D zalezy jakie, aby pzrezyc czy wygodne itd rachunki: prąd 150 gaz ?? wynajem - ? jedzenie - ok. 300 zł ale moze byc i mneij i duzo wiecej... bilet miesieczny rach tel net tv, kablówka do tego przyjemnosci - wakacje, imprezy, alkohol, ubrania... boosz, sam anie wiem ile wydaje, zcasem całą pensje, czasem wiecej, biore z oszczednosci które mam na koncie, czasem mniej... ale 1500 to minimum chyba trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zarabiają np. 3000 na siebie, bez dzieci i tez mówią ze to tylko z m-ca na m-c, nietórzy mają i duzo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×