Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patryk9999

zdjęcia żony na jej komórce

Polecane posty

Gość patryk9999

Witam Nie wiem czy jest to odpowiednie forum do tego czy nie. Może na ileś wypowiedzi znajdę coś konkretnego i wartego uwagi. Mianowicie znalazłem na telefonie żony jej nagie zdjęcia. Zdjęcia są jednoznaczne i dość wyzywające Folder zdjęć podpisany jest imieniny. Przeraża mnie to, że data tych zdjęć jest taka, że mnie nie było w domu, a zdjęcia były robione w naszym domu. Na zdjęciach jest sama, nie ma nikogo więcej oprócz niej ale są robione z różnych pozycji co wg mnie wskazywałoby że nie korzystała ze statywu tylko robił je ktoś inny. W każdym razie nie ja. chyba, że za każdym razem zmieniała ustawienia statywu. Zdjęcia były robione naszym aparatem na co wskazują właściwości plików, na aparacie ich nie ma. Nie mam zielonego pojęcia co o tym sądzić i jak podejść do sprawy. nie rozmawiałem jeszcze o tym z nią, bo serce mi bije jak tylko o tym pomyślę. Doradźcie coś co robić w takiej sytuacji, może ktoś już miał taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam twoją żonę i bardzo lubię, bywa tu często na forum i rozsyła coraz to nowym facetom wyuzdane fotki, telefonicznie albo na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stary - żadne "kotku, to nie jest tak jak myślisz" tutaj nie wchodzi w grę ;) musisz jej powiedzieć, że oprócz tego, że jest szmatą to jeszcze jest idiotką skończoną skoro trzymała te zdjęcia w komórce, niespakowane z dodatkowym hasłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
ale nie mam 100% pewności czy zdjęcia byly robione przez kogos innego. moze to glupie myslenie ale mam taką cichutka nadzieje, ze zdjecia byly zrobione dla mnie no ale jeszcze ich mi nie pokazala, a bylo to ponad miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie to wyglada może za nim zdecydujesz się na rozmowe trochę ją poobserwuj może coś się wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwacja to dobra rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia zrobione aparatem, a potem przesłane na komórkę? Dziwne nieco. A przejechałeś kartę jakimś programem do odzyskiwania plików, tak na wszelki zaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. poprzyglądaj się przedmiotom na zdjęciach, w których mógł się odbić aparat i ew. fotograf, tj. lustra, szklane i metalowe przedmioty... podeślij zdjęcia, może uda się pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złudna jest twoja nadzieja lepiej się zastanów jak to wygląda moja miała takie zdjęcia i na pewno nie zrobiła ich sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary podziwiam Cie, ze wytrzymalosc. U mnie od razu rozpetala sie 3 wojna swiatowa i bab poleciala z domu. Z tym ze to byly inne zdjecia ni byla sama, ale skalamala ze pojechal gdzies sama a byla zkims na tym wypadzie. Klamstwo ma krotkie nogi. Wydaj mis ei , ze te zdjecia nie byly dla Ciebie. Moze zainstaluje komerke w domu ? Sa takie produkty w angli ktor e maja ukryte kamerki w roznych produktach np do wlosow , perfumach etc. Nie poznasz ze cos tam jest a na wszelki wyapdek jak jest samam w domu to mozesz taki cos zostawic :D tylko ine zrob glupoty, lepiej niech szmatlawiec s*******a gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu na forum takie mężatki, nawet ładne, które chętnie wysyłają swoje nagie i półnagie foty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
sam nie wiem co o tym myśleć, na co mam czekać, obesrować, na następne zdjęcia? Jjest możliwe przestawianie statywu z miejsca na miejsce i zmienianie jego wysokości ale jak ktoś używa statywu to komu chce się coś takiego robić. tych zdjec jest blisko 40 i są naprawdę różne i w różnych nieprzyzwoitych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłałam swoje fotki przyjacielowi, a robił je mąż tylko nie wiedział, że je sama komuś wysyłam... myślał, że to tylko dla niego zgodziłam się na takie fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż te foty, zwalimy se przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
raczej narazie nie będę się odzywał dopóki mi nie przejdzie, żebym nie podjął pochopnej decyzji, muszę na spokojnie się zastanowić i pomyśleć, może ukryta kamerka faktycznie jest jakimś rozwiązaniem, chodź pewnie będę dziwnie się czuł jak detektyw, inwigilator, to trochę nie dla mnie. a jak faktycznie okaże się to jakimś dziwnym zaskoczeniem dla mnie, które nie będzie miało jakiegoś większego znaczenia dla związku. Czy kobiety będąc w związkach faktycznie robią sobie same takie zdjęcia dla innych facetów bo czegoś im brakuje we własnym związku? może nie jestem odpowiednim facetem dla niej albo nie rozumiem jej potrzeb. A może ma taką potrzebę bycia pożądaną a ja jej tego nie daję w wystarczającej ilości. Pytań mnoży mi się dużo i nie znam na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam se walnij w ten głupi łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
a czemu wysyłasz fotki swojemu przyjacielowi? masz z tego jakąś przyjemność? co cię skłania do tego? ufasz mu na tyle? moze ona tez wysyla te zdjecia i faktycznie zrobila je sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami takie fotki to tylko element flirtu erotycznego, nie powiedziane jest, że dojdzie do fizycznej zdrady... niektóre z nas mają w sobie coś z ekshibicjonistek ale rzadko są w stanie przyznać się do tego mężowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci szczerze, że sama nie wiem co mnie skłoniło do tego, najpierw były rozmowy, które stawały się coraz bardziej osobiste... może potrzebowałam uwiarygodnienia, że jestem jeszcze atrakcyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
flirt jestem w stanie zrozumieć, bo przeciez kazdy z nas odrobinę flirtuje nawet przy kawie w pracy. o zdradę ciężko mi ją podejrzewać, jestem w stanie sobie to wytłumaczyć, ze sama sobie robila te zdjecia. czy ciebie tez nachodzą takie chwile, ze chcesz wyslac komuś swoje nagie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A może ma taką potrzebę bycia pożądaną a ja jej tego nie daję w wystarczającej ilości." - może to jest odpowiedź na Twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloguj się na jej numer tel do operatora sieci sprawdz połączenia mms i pierwsze info bedziesz miał czy komus wysyłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
miedzy nami tez ostanio bywa trudniej, trudniej nam się porozumiec, moze faktycznie szuka ucieczki, potwierdzenia bycia atrakcyjna, a co jak ten ktoś upubliczni te zdjecia? nie boisz się tego? czy raczej są raczej zdjęcia bez twarzy anonimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk9999
próbuję to zrozumieć, jak wysyła komuś zdjęcia to jestem to w stanie przeżyć byle nie widział tego mój kolega z pracy lub koleżanka, chciałbym ją zapytać ale boję się reakcji "najlepszą obroną jest atak" i życie w nerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może powinieneś poszukać, czy twoja żona ma konto na zbiorniku albo mynago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RogerRabbit
A w ogóle przejrzałeś wysłane wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie co lubią siebie pokazywać i nie widzę nic w tym złego.Moja jest super babka i sam ją chętnie zamieszczam gdzieś tam by inni sobie może pod takie zdjęcia ulżyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć jej foty - może ktoś ją pozna i powie ci, że już ją bzykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była bzykana na ręcznym i to wiele razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy o tej samej osobie myślimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×