Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I co jeszcze

Wynocha c chooje

Polecane posty

Gość I co jeszcze

Ja sie tak zastanawiam wy chooje.....nie chcecie pozyc na wlasne dzieci, nie chcecie kobiety w ciazy I w trakcie pierwszych lat wychowywania utrzymywac ani nawet wspomagac, ogolnie nie chcecie ani grosza wydac na kobiete.....to ja sie pytam wy chooje z.j.e.bane, to czego wy oczekujecie? Ze jakas bedzie wam sie nadstawiac za darmo? S.p.i.e.r.dalajcie I wy.p.i.e.r.dalajcie! Na chooja jestescie nam potrzebni!!!! Won do budy!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nadstawiasz się za forsę, jak rozumiem. Ile bierzesz za godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwd
Autorko, niestety ONI wlasnie tak mysla I tak robia, bo w okolo pelno naiwniar, koorewek I idiotek, ktore im na to wlasnie pozwalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwd
Drodzy panowie I panie, choc bys cie sie nie Wiem jak oklamywali, to w zyciu nie ma nic za darmo. Nazwywajcie to jak chcecie I nie zawsze to sa wlasnie pieniadze. Facet jest z kobieta dla sexu, kobieta, zeby zaspokoic swoje potrzeby emocjonaln, czasem dla sexu, ale w tym przewazaja faceci itd itp Nie robmy z facetow swietoszkow, bo kazda z nas wie, ze to zwykle sk****ysyny I predzej czy pozniej sie o tym przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze to nie wszystko .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwd
Niby nie, ale ciekawe ile milosc by potrwala bez kasy....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że to bardzo rzadko są wybory albo /albo przeważnie ludzie którzy tak próbują ustawić tę sprawę ,manifestują jedynie swoją chciwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×