Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta87

Wasze najgorsze zboczenia

Polecane posty

Gość sastsetka
Może to chore, ale ja libię czuć penisa faceta w mojej lupie. Uwiebiam kidy tam kończy i tryska do środka. Czyję że wtedy jestem cała jego. Lubię też gdy facet ciągnie mnie sa włosy i porządnie przetrzepie mi pośladki pasem. Wiem wtedy kto tursądzi i takiego mężczyznę darzę uczuciem i szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sastsetka - mamy podobnie, podaj maila, napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mojej panny moje najgorsze zboczenie to uwielbienie seksu analnego. Ale zboczeń niezrealizowanych...? Ojj... tego jest masa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
animal sex,kobieta z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9944748
Hmm... a ilu z was dąży do realizacji swoich pragnień ? Bo wielu zapewne gdyba co by gdyby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje to ostry anal ze szczupłą dziewczyną najlepiej 18nastką, na roksie za 200 jade w d**e i z d**y do ust i jest gitara, młode lubią w drugi otworek za kaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakitam
A ja lubię czasami powiesic się na jajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyfre
loda z wymiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak żona w penisa wkłada mi taka wibrujaca kulkę a czubek zakleja taśma klejąca żeby nie wypadła i włącza ja na najwyższy bieg i za taśmę ciągnie mnie jak psa a jajka ściska z delikatną perwersja. Jak go ciągnie to robi się długi na 24cm. Ta kulka jest od jej wibratora i mieści się w moim fiacie prawie całą ale tasma zakleja do połowy fiuta żeby nie wypadła kulka i taśmą się nie odkleila jak ciągnie. A jaja ściska żebym za szybko się nie spuscil bo naprawdę wibruje. I tak przez ok 10min i wyłącza kulkę ale nadal ugniata jajka I wyciąga fiuta. Jak mi opadnie do końca to włączę kulkę od Nowa Ale na niższy bieg i znowu go ciągnie i tak że 3razy. Zawsze wyłącza w ostatniej chwili żebym za szybko się nie spuscil bo po zabawie między przerwami wkłada mi w d**e następna kulkę a ja leżę z nogami do góry ostatni raz włącza kulki i ciągnie tak mocno ze taśmą zaczyna pękać i przez szczeliny wypływa sperma a ona w nagrodę za wydojenie mnie lize go. Później walimy się jak dzikusy w każdą dziurę ja rzne a na koniec spuszczam się na nią cala. Nie nazwałbym tego zboczeniem a raczej ostra perwersja. Zapomniałem dodać ze na początku wszędzie mnie goli w d***e tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokolo
weird :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym żeby kobieta na mnie nasrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ruchać mężatki wiedząc że jest czyjąś żoną to mnie podnieca. Albo jak dziewczyna mi nasika do kieliszka po kolacji a puźniej ją posuwam i popijam sobie z kieliszka jej mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim największym zboczeniem jest to że kocham oglądać jak inny pieprzy moją kobiete, a ja później do nich dołączam i pieprzymy się we trójkę. Przez ten mój fetysz rozwaliłem sobie kilka związków, bo jak kobiety usłyszały co mnie kręci to pukały się w głowe i uciekały gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to chore ale gdy wszyscy w domu i mam pewność że nikt nie przyjdzie to idę do obory wieczorem do moich krowę. Chodzę przed nimi i bawię się fiutem. Gdy któraś leży to wkładam jej w dupsko i ****** krowę. Lubię też wkładać fiuta w ciepła kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uległa. Lubię jak facet mnie zagarnia. Ja mu się biernie oddaję, pozwalam mu a może raczej nie stawiam oporu, jakiegokolwiek. Bierze wszystko co chce. Mój mąż na to patrzy, pozwala mi na to. Potem w domu …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. Jakbyś zawaliła mi konia w kinie i swoją rączkę oblizała ze spermy. Jak sobie pomyśle to juz mi twardnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×