Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z nogami

Polecane posty

Gość gość

Od dwóch miesięcy chodze na silownie, wczoraj pierwszy raz miałam skurcze nóg, morfologie miałam robiona tydzień temu i było ok, skad u mnie takie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może bardzo się pocisz, razem z potem usuwane są sole mineralne i pierwiastki. Po każdym wysiłku fizycznym pij orsalit, płyn nawadniający dostarczy Ci utraconych elektrolitów i wody, dodatkowo kup sobie magnez i potas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak ci magnezu i potasu kup sobie muszyniankę, ma optymalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronnika28
to może być problem zarówno z niedoborem magnezu jak i potasem... właśnie powszechnie odbiera się częste skurcze jako brak magnezu, a dopiero przy konkretnym badaniu krwi wychodzi, że przyczyną jest potas... sama staram się przyjmować suplement i jednego i drugiego... bo łaśnie pokusiłam się o zrobienie jonogramu i wyszedł niedobór potasu, uzupełniam go suplementem katelin+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niepotrzebnie przepłacasz, bo są znacznie tańsze potasowe suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niedobór potasu, magnez mam w porządku, co sprawdzałam u lekarza już ze 3 razy, za każdym razem to samo, praktycznie te same zbliżone wyniki. Diety nie miałam szansy zmienić, bo w pracy musiałam jeść szybkie dania z mikrofalówki, a to większa część moich posiłków w ogóle. Znalazłam potas katelin dostępny bez recepty w aptekach, od 3 tygodni przyjmuję go regularnie i mam nadzieję, że wyniki mi się wreszcie unormują. Bo brak tego potasu może się skończyć nawet ciężkimi chorobami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz banany i pomidory albo przecier na kanapkach zamiast musztardy czy majonezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aspargnian Mg + K kosztuje w aptece kilka zlotych i powinien pomoc, pij tez duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×