Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

magiczny kubek czy warto kupić

Polecane posty

Gość gość

Chcę komuś w prezencie podarować kubek z pewnym nadrukiem. Waham się jednak, co do kubka magicznego (który na początku jest czarny a dopiero po zalaniu gorącym napojem odsłania nadruk), ponieważ nie wiem, czy czasem zdjęcie nie będzie gorszej jakości no i nie wiem, jak długo po zalaniu go gorącym napojem ten nadruk będzie widoczny. Czy ktoś miał i poleca? Polecacie jakieś konkretne firmy, może we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat polecam zamówić online. bardzo fajnie wykonują takie kubki w FotoBistro. cena dobra i jakość zdjęcia czy grafiki tez super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jestem zwolenniczką prostoty i jeżeli chodzi o tego typu prezenty to jestem jak najbardziej za. Ciekawym artykułem,który możemy znaleźć w internecie na ten temat jest http://www.cordi.pl/kubek-i-inne-nietypowe-mi ejsca-na-zdjecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskis

Jeśli kupować, to raczej te magiczne kubki, bo wyglądają zdecydowanie ciekawiej, są bardziej kreatywne, estetyczne i to będzie moim zdaniem lepszy wybór. Jak to się robi? W zasadzie na Empik Foto wybieracie tylko zdjęcie i typ kubka, a oni przesyłają wam gotowe rozwiązanie. I coś takiego powinno się wam całkiem sensownie sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×