Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile bierze dj a ile zespol

Polecane posty

Gość gość
agata ty c*** a ty jakas tu lepsza jestes ze ktos za pani ci tu ma mowic?Babaka sie zapytala to po h*j wxhodzisz i sie udzielasz jak gowno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 3 osoby (jeden z najlepszych zespolow w okolicy bo rezerwowac trzeba na conajmniej 1,5 roku do przodu) i placilam 2200 (normlanie biora 2500 - ale to kolega mezaa i meilismy znizke.) okolice kedzierzyna kozla i gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak pierwszy raz sie bierze slub to sie dzwoni i pyta. Masz mózg kretynie?? Ktoś tu jest wyjątkowo tępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa c*** widac kto nie grzeszy inteligencja!po to stara k*****o jest to forum-aby sie poradzic i spytac a nie najezdzac na innych i siedzienie na topikach o masturbacji i doopczeniu.wyzywac tez potrafie.ale nie lepiej spytac sie forumowiczow co i jak a nie dzwonic to7zespolow i 8dj.zawistna szmata z ciebie,ktora zazdrosci ze ktos komus poslozy dobra radom komus pomoze tlusta,leniwa krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś tu ani kultury ani poprawnego słownictwa. Jeżeli ktoś mówi, że jesteś tępy/a tępa to przyjmij gorzka prawdę i nie pisz pod różnymi. A co na twój psychiatra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goerkaaa1
jak się jest leniwą krową to na pewno ciężko jest zadzwonić, ale widać, że myślenie boli, Zastanawiam się kto za taką niedojdę potem w życiu będzie myślał? Też inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna a ta sama psycholka nawiedzona lata po slubnych tematach i na kazdego najezdza...idiotko wez sie za robote a nie caly dzien na kafe i zasmiecasz tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 10:09-->belkot,jeden wielki belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co moj psychiatra na to?-pytal sie kiedy wpadniesz do niego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany...a nie możecie odpowiadać po prostu na temat?! Mnie to też interesuje, chociaż ślubu nawet nie planuję, a z zupełnie innych względów. I jestem ciekawa jak kształtują się przeciętne ceny w całym kraju. Dlatego chętnie bym też poczytała ile kto płacił za co. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te forum to jedna wielka porażka:( ludzie zadają pytania,oczekują odpowiedzi...ale co się dzieje? najeżdżanie,wyzywanie,zarzucanie kłamstwa...ech szkoda słów....skoro ktoś napisał ile zapłacił za DJ a ile za orkiestrę,to dlaczego zaraz tym osobom od DJ zarzuca się,że to właśnie podszywa się "marny" Dj?!!! Jeśli ja napisze,że u nas na weselu był Dj,który znakomicie poprowadził wesele,znakomicie rozkręcil gości,że puszczał super muzyke i że nie żałuje tej decyzji to też podszywam się jako marny DJ?! My zaplaciliśmy w sezonie letnim 1800zł,poza sezonem cena jest niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej widze tu pare normalnych osob,ktorzy chca PODYSKUTOWAC na temat.ja placilam za dj na slasku 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie w kazdym temacie odpowiadaja tylko sami pseudo -dj-e i reklamuja swój " fach" jacy to jesteśmy "profesjonalni" próbując wzajemnie podnieśc sobie cenę poprzez monolog za włącznie odtwarzacza, ech tylko głupi sie nabierze na ten tani chwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc34567
na sląsku 2500 zł ? a od kiedy to tam biorą dj, sam pochodzę ze ślaska, wiec nie ściemniaj i kultury dj. do innych osób a nie epitetami rzucasz sie na inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes na slasku to pewnie wiesz ile bierze dj santi....i jest to powyzej dwoch tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy za dj i wodzireja, czyli 2 osoby- 3300 warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja płaciłam 500 zł i wystarczy! za puszczanie płytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co fajnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dając d-j 2500 zł to tak jakbyś kupił butelkę mleka w markecie za 30 zł..A jak chce tyle kasy to niech taki d-j dra dla vipów i tych od tych co piorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchna86
ja za DJ'a z tej agencji www.djnaimpreze.info płaciłam 1500 zł, zdecydowaliśmy się na pakiet ekonomiczny, bo na więcej nie było nas stać, ale w cenie było oświetlenie, a DJ nie puszczał muzyki z laptopa, tylko używał konsoli, czy jak to się tam to nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewni dj wezmie mniej niz zespół w którym są min. 3 osoby, jak nie wiecej. Ja korzystałam z uslug firmy http://www.artmargot.pl/pl/oferta/dj___prezenterzy/ która wybrała dla mnie idealnego dj. Goście bawili się swietnie a ja nie żaluje, ze nie wzielam zespołu. A zapłacilam o polowe mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dobry dj + wodzirej sie cenią a jeżeli komuś zależy tylko na puszczaniu muzyki to niech obie wieżę postyawi i właczy plyte i niech leci . Dj tacy ja www.djdylo.pl znaja sie na swojej robocie grali u Ewy Chodakowskiej i innych .Prezentują sie na prawde bardzo dobrze godni polecenia byłam na kilku weselach jak prowadza i na prawde super od powitania gosci po biesiade za stolami animacje na sali podczas zabawy po oczepiny ! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu Dj na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widziałaś "dj z laptopami" co umieją tylko puścić muzykę na winampie to się nie dziw, że badziewnie. Tak to jest jak się szuka "dj'a wieśka za 50 zł". Dj a taki puszczacz to co innego. Prawdziwy dj swoje umiejętności zdobywa latami, granie z decków analogowych to jest prawdziwa sztuka i doceńcie to wreszcie. Dj musi mieć tyle aby starczyło mu na życie, na legalną muzykę (co sporo kosztuje), na naprawę i na nowe sprzęty. Doceńcie ich i nie pozwólcie, by wyginęli na rzecz pseudo dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz23
Nie ma nic gorszego jak oszukiwanie samego siebie. W branży rozrywkowej (organizator) jestem już sporo lat. Widziałem i słyszałem wiele. Nieporozumeniem jest już sam fakt porównywania "D-ja" i orkiestry. Orkiestry przez duże "O", nie człowieka orkiestry lub 2-3 symulantów/statystów bo to w zasadzie to samo co D-j. Każdy liczy pieniążki bo na nie pracuje, niestety jeśli młodzi organizują wesele to musza liczyć się z kosztami ale również zapewnienia gościom pewnego poziomu imprezy. D-ja co do zasady wybiera b. rzadko - ze względów na koszty natomiast orkiestre (5 i więcej osób grających na żywo) wybiera się ze względu na presiż i szacunek dla zaproszonych gości. Żeby być szczerym, 2-3 osobowe "zespoły" to w zasadzie to samo co D-j tyle że koszt 2-3 krotnie większy plus "od osoby" na sali za tenże "zespół" nie wspomne że owi w większości nie mają pojęcia o muzyce i potrafią tylko wcisnąć play i stop a w razie konieczności o umieją nawet zagrać STO LAT!!! lub kończąca się piosenka "pociąg" w połowie zabawy gości:( A opinie ta wyrobiona jest o doświadczenie. Poprzedni właściciel restauracji którą kupiłem 5lat temu szukał oszczędności m.in. na zespołach. Organizował np. Andrzejki, Sylwestra..... szukajac różnych 2-3 samogrająów Dj-jów.....itd. efekt był tego że z roku na rok rzesza klientów topniała. Po kupnie restauracji oprócz koniecznych remontów , konserwacji rozejrzałem się na rynku za zespołami. Na chwilę obecną współpracuje z 3 kapelami grającymi na żywo tak aby nie było monotonii i zawsze impreza jest udana. Efekt tego jest taki, że zawsze podaczs organizacji imprez np. Sylwester itp. wszystkie stoły są zajęte, sala trzeszczy w szwach a opnie gości są pozytywne. Nie można ciągle gości karmić jakimiś półśrodkami i taniochą. Gusta i preferencje się zmieniają a rynek oczekuje pewnego poziomu. Było w zeszym roku u mnie wesele na 40 osób z D-jem. Co z tego że goście między sobą mówili że jest "super" jak po minach i samej zabawie było widać zupełnie co innego, a impreza skończyła się zaraz po kolacji o 2.00. Dobry zespół można już znaleźć za 3-4tys. Prawda jest że to jest przynajmniej 4-5 a niekiedy nawet 6 osób ale efekt, atmosfera, dźwięki prawdziwych instrumentów, możliwości (prowadzenie oraz przeróbki utworów) to jest to czego na codzień zwykły człowiek nie ma i robi to zawsze pozytywne wrażenie. mp3 mamy na codzień w radio. Uważam, że jeśli już ktoś organizuje impreze i zaprasza gości to powinien im zapewnić max. dobry klimat a nie ukrywajmy, że muzyka jest kluczem udanej imprezy. Aby wyjść na przeciw klientom np. Młodej Parze = praktykuje 50% upusty "od głowy" za zespół bo ile to kilka osób tak naprawde zje lub wypije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 -3 osobowa kapela to n ie to samo co dj, sądzę, ze jesteś jeszcze nieopierzonym w tej branży. dj nie śpiewa, nie zagra na żadnym instrumencie, ani biesiady ani marsza na wyjście, nie dogrywa partii muzycznych... nawet jak zespół korzysta z midi to trzeba je dopracować, doszlifować a na tym trzeba się znać i poświęcać swój czas, nie ma gotowych midi które przyzwoicie brzmią - dj żadnej z tych rzeczy nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zespół 3 osobowy juz sprawdzony wcześniej który grał na Saksofonie, Akordeonie i Keayboardzie,, spiewali genialnie na żywo, fantastycznie prowadzili wesele, zabawa była super koszt tylko 3 tys zł to i tak mało, byłam na weselach gdzie zespoły był 5-6 osobowe i porażka! często wokale anemiczne i nie potrafili rozruszać imprezy a to podstawa! Nie ważna ilośc osób ale jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest didżejem, nawet nie byłam w stanie się powstrzymać od dodania filmiku z jego wyczynami na utalentowani.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocnyIrek
Zdecydowanie zespół weźmie więcej pieniędzy ponieważ w zespole jest kilka osób a DJ jest jeden. Oczywiście każdy z nich ma swoje wady i zalety i należy przeanalizować je i wtedy wybrać. W dokonaniu wyboru może pomoże ten artykuł http://shzmykwa.pl/category/slub-i-uroczystosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ widziałam różne porady odnośnie cen zespołu i dj-a na wesele. Dodatkowo znajdziesz tam spis zespołów i dj-ów na wesele z każdego województwa, wraz z od razu podanymi cenami za wesele więc możesz porównać od ręki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×