Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile bierze dj a ile zespol

Polecane posty

Gość gość

ile kosztuje dj za prowadzenie i granie na weselu a ile zespol?ile placiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milion dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zespół 5 osób i płaciłam 4.5 tys , dj chciał 2,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dj mamy za2.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smieszne zeby jeden dj ,który nawet nie potrafi ani zagrać ani nie ma zdolnosci i umiejętności muzycznych tyle sobie życzył za puszczanie płytek. Dolicz potem jeszcze akordeonistę do marsza i biesiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile????? To juz lepiej dołozyc parę setek i miec zespół. Ja płaciłam 3 tys.a rozbawili mi tak gosci , że każdy miał zakwasy:) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj bierze 2 gramy i dużo nie zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy zdecydowanie DJ,w zeszłym roku płaciliśmy 1800zł i wszyscy super się bawiliśmy,byla super muzyka,fajne zabawy poznawcze dla rodzin,ogolnie swietnie spisał się jako Dj i wodzirej:) W tym roku byliśmy na weselu u znajomych,którzy byli u nas i oni mieli zespół,który był tak beznadziejny,że masakra,non stop disco polo,zero jakiś kawałków zagranicznych,zero zabaw a już nie wspomnę o pół godzinnych przerwach po 3 piosenkach:( znajomi bardzo żałowali tej decyzji z zespołem....ale cóż ..... wszystko zależy na kogo się trafi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak28
Wzruszające...i jak zwykle i wszędzie dj-e sie reklamują i krytykują zespoły. Masakra!!!! Mielismy w rodzinie tylko raz dj-a, pierwszy i ostatni, nawet 100 lat goscie musieli sami spiewać bo zanim włączył płytkę to juz goscie kończyli toast, tak samo z biesiadami, gorzką..... itp. w domu była cisza na wyjście bo nie było komu zagrać..... Sztuczność, nic żywego i wartościowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu była cisza na wyjście bo nie było komu zagrać.. xxx ja p******ę jaka wiocha :o grających cyganów przy wyjściu brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam DJ'a, za dwa dni wziął 2200. Było super bo facet też śpiewa w zespole nie było więc dla niego problemem zaintonowanie sto lat itp. Muzykę puszczał taką jaką sobie zażyczyłam, czyli do minimum ograniczone disco polo za to sporo kawałków z lat 80 tych i 90 tych. Za dobry zespół, który wiochy nie zrobi trzeba dać drugie tyle a i tak nie będzie pewności, że będą potrafili śpiewać po angielsku (u mnie było akurat wesele polsko-angielskie więc to istotna kwestia) Jeśli się jest fanem disco-polo i przaśnych klimatów, nawet tania kapela będzie ok, dla bardziej wymagających albo drogi zespół albo dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj- na weselu to jakaś kpina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc35
Ci dj-e co ośmielają sie porównywać do zespołów i nazywać ludzi i obyczaje wiochą w rzeczywistości słoma z gumiaków im wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedz na podkarpacie to se pogadamy i pokażesz czy masz jaja czy orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2800za dj duzo?muzyczka i zabawy wchodza w rachube czyli dj wodzirej.jak ktos woli zespol niech bierze zespol,ja wole dj bo juz ustalilam co chce uslyszec na mojej imprezie w wersji orginalnej i nie jest to kwestia finansowa "doloze pare stowek i bedzie zespol".po prostu nie chce bo mi sie to nie podobaja wesela na ktorych gra zespol i mam takie prawo i nie jestem ani lepsza ani gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu był Dj i wcale nie żalujemy tej decyzji:) Mieliśmy super muzyke,oczywiście,że przewinęło się disco polo bo nic nie mamy do tej muzyki z mężem. Byliśmy na kilku weselach gdzie była orkiestra i z tym bywało różnie...ostatnio na weselu na którym byliśmy był dwu osobowy zespół....poza disco polo chłopaki w ogóle nie wykazali się....strasznie brakowało muzyki z lat 70-90.Jak napisałam wyżej-nie mam nic do muzyki disco polo,ale słuchając ją non stop to najbardziej cierpliwemu człowiekowi by się znudziło....ale i byliśmy na weselu gdzie orkiestra tak dała czadu,że w ogóle człowiek nie miał ochoty schodzić z parkietu:) Wszystko zależy na jakiego Dj i na jaką orkiestrę się trafi. Oznajmiam,że nie jestem reklamującym się Dj jak tu wielu zarzuca.... Skoro jest w tej kwesti poruszany temat,to logiczne,że różne będą wypowiedzi.Dodam,że trzy lata temu byłam na weselu gdzie był Dj i nawet nie umial Młodych zaprosić na pierwszy tanieca,włączył muzykę,która Młodzi wybrali i heja a już nie wspomnę o reszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaaawe4
Za dj-a wiecej niz pięćset zł nie dałabym a to z prostego powodu,to że poziom dj-a jest na poziomie kilkuletniego dziecka - bo włączyć laptopa to ju.z kazdy porafi i nie nameczy sie tak jak zespół który musi śpiewać całą noc i grać, nie wspomnę że Ci ludzie wpierw muszą latami ćwiczyć. I chyba każdy rozumny człowiek, który się kształtuje w jakimkolwiek zawodzie powinien wiecej zarabiać od tego co nic nie potrafi. To logiczne, chyba że ktoś docenia i zachwyca się lenistwem dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik nie boli
chce uslyszec na mojej imprezie w wersji "orginalnej " :)................ Co tu wymagać pisowni od niewykształconego dj -a. Edukacja się kłania a nie pyskować na forach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jegomosc
Jeśli od DJ'a oczekujesz tego, że odpali laptopa i będzie "puszczał" muzykę to masz rację, więcej jak te 500zł też w życiu bym nie zapłacił. Z tym, że weselny DJ to spoooooro więcej - taki ktoś musi mieć porządny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, bardzo dużo wiedzę na temat muzyki, umiejętność spontanicznego dobierania muzyki do gustu i nastroju gości, na dodatek musi być też i konferansjerem, prowadzić zabawy i konkursy itp. To ciężka i wymagająca praca... ale cholernie wdzięczna. Nie wyobrażam sobie innej. Co do tego "ile bierze DJ" to kwoty są bardzo rożne, bo i różne rzeczy się pod nazwą "DJ" kryją... zresztą podobnie jest z "zespołem" bo można tak nazwać zarówno zestaw dwóch panów + dwa parapety jak i kilkuosobowy band, z perkusją i sekcją dętą. Jeśli chcesz zatrudnić w miarę profesjonalnego didżeja, który samodzielnie zajmie się zarówno oprawą muzyczną jak i prowadzeniem zabaw i dodatkowymi atrakcjami to musisz się liczyć z wydatkiem min. 1500zł. Im bardziej wzięty DJ tym ceny wyższe. Górnej granicy pewnie nie ma:) Warto zastanowić się zawczasu czego tak naprawdę potrzebujesz i jakie masz oczekiwania wobec swojego wesela. Skończyły się czasy, kiedy na weselu coś "musiało być". Teraz to młodzi mogą kreować swoje wesele, ustalać jego scenariusz, wybierać te elementy które lubią i bawić się konwencją. Zdarzyło mi się nawet grać na weselu, na którym nie było panny młodej:P Służę chętnie poradą - zresztą na mojej stronie www.djdowynajecia.pl w dziale "poradnik" znaleźć można kilka ciekawych porad jak wybrać dobrego DJa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem przekornie:)biorą za obsługę coraz mniej.Takie są prawidła rynku.Ceny mają swoją granicę,przynajmniej dla średniaków,wybór w omawianej materii jest tak duży,że nie warto przepłacać,kiedy jest równie dobra droga wynikająca z rozsądku tego "jednego dnia" w naszym życiu.A co do tematu.. dj bierze mniej,ale gra tak jak gra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas byl dj za 2,5 tys dobrze bawil towarzystwo, mial dobre zabawy ale jak na jedna osobe to bardzo duzo dj bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dj-e w całej kafeterii tak bezczelnie się reklamują, wszczynają kłótnie,wyzywają innych.......??? To już nie jest forum ślubne tylko jakiś marnych dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata36
dlatego, że ci dj-e nie maja wesel, wzięcia i nie dosyć, że nie mają bladego pojęcia o muzyce, instrumentach to jeszcze w chamski sposób zajmują się krytykowaniem warsztatu muzycznego. Chociaż dla nich zagranie "wlazł kotek na ....." to poziom nie do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu.zmijowate towrzystwo czytajcie ze zrozumieniem.Pytalam ile bierze kasy zespol a ile dj a nie zalety i wady pracy dj,wyzszosci jednego nad drugim.masakra.To wy zasmiecacie bezsensowna gadka te forum.pytanien-odpowiedz.ale coz Agata36 jak wolisz tu swoje flutracje wywalac to prosze,ale bij na inny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podzwoń i sie dowiesz to takie trudne? Kazdy region i kazda firma inaczej się ceni, ale widać myślenie boli o ile masz czym mysleć:) I nie zaśmiecaj gadką głupimi pytaniami i odzywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata36
pytasz o cenę a widać , zę jestęś jadowitym dj skoro tak cie prawda poruszyła. A "wypad" dziecino to możesz mówić do swojej matki, ojca bo nie jestem z tobą na ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jegomośc. - dobry saksofon jest więcej wart niz twój cały sprzęt i nie mów, ze masz cięzka prace bo jak bys musiał trąbić całe wesela az gęba spuchnie, albo spiewac całą noc jak woklalisci aż do chrypy i bólu gardła ...etc to wtedy mógłbyś sie wypowiadać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nie zakładaj głupich tematów bo nawet idiota wie ile biorą dj-e a ile zespoły, to tak jak byś zapytała ile kosztuje chleb a ile bułka tylko to zależy jaki chleb i jaka bułka i ile waży - jeżeli rozumiesz przenośnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie wiem bo raz w zyciu sie bierze slub i nie potrzebuje tego dziennie jak bulki czy chleba co za glupie porownanie maaatko jak w przedszkolu.skoro zamawiasz dj na osmy slub z kolei to po cholere wchodza ludzie na tematy o ktorych nie maja nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×