Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warteria

pomysł na uniwersalny prezent

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie lepszym pomysłem niż AGD będą kosmetyki, w szczególności jeżeli mowa o uniwersalnym prezencie, szeroki wybór znajdziesz na https://www.magnavita.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersalny prezent to coś np. dla zdrowia i wygody. Polecam koszulki z wełną owczą od polskiego producenta woolmed. Kupiłam koszulki dla mamy i taty. Także fajny pomysł na uniwersalny prezent. dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może bon na autodetailing w www.hajmig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kosmetyki? Oczywiście te dobre i skuteczne, mowa o marce Colway, ja najczęściej zamawiam je na stronie www.kolagen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://perfumio.pl/ - perfumy zawsze są dobrym prezentem, jeśli oczywiście zna się gust drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.woolmed.pl koszulka z wełną owczą. bardzo fajny i praktyczny pomysł na prezent dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być to prezent dla kobiety, to z doświadczenia wiem że warto wybrać bukiet kwiatów, czerwonych róż. Można to zrobić w kwiaciarni internetowej www.AzaliaOnline.pl to duża wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg43g4
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szereg fajnych i ciekawych pomysłów na uniwersalny prezent znajdziesz na www.Bravis.pl często u nich zamawiam i mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna65
U mnie dla facetów sprawdza się pasek do spodni. Zamawiałam przez internet na modimoda.pl bo wychodzi po prostu taniej niż w normalnych sklepach a i tak wszędzie robią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia1157
Oszczędź na sobie cczyli zacznij od swojej szafy, przestań kupować w sklepach w galeriach i zacznij zakupy na modimoda, ja tak robię i w miesiąc zostało mi 200 zł w kieszeni, bo tam ubrania są za kilka złotych. dzięki temu mogę kupić mojemu facetowi co chcę i nie oszczędzać na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że super są kosze prezentowe! Patrz - kto nie lubi łakoci i jakiś fajnych herbar/kaw? Poza tym jest taki duży wybór w tym, że bez problemu coś znajdziesz. Możesz spróbować na https://www.tokante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pminf
uwazam, ze z tymi koszami to świetny pomysl :) od siebie dodam, ze takim bezpiecznym prezentem sa kwiaty... w zasadzie pasuja na kazda okazje :) Ostatnio nie moglem sie pojawic na urodzinach Siostry, ale wyslalem jej bukiet przez www.kwiatowaprzesylka.pl i byla zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety zawsze uniwersalnym pomysłem jest biżuteria ;) Szczególnie pięknie wygląda w blasku świątecznych lampek <3 Polecam sklep https://meikapearls.pl/10-bizuteria ! Mają piękną i kobiecą biżuterię z naturalnych pereł słodkowodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent

Uniwersalny prezent?

trumna - wpierw jako skrzynia do ogrodu a później w tym ogrodzie można się w niej zakopać. Jak się samemu nie skorzysta to zawsze można odsprzedać. Każdy potrzebuje trumny ale nie każdy jeszcze o tym wie. 

Warto zainwestować w przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikel

Zegarek to zawsze dobry i uniwersalny prezent, myślę, ze nie ma człowieka, który by choć raz nie pomyślał, że coś takiego mu się przyda 😉 ja osobiście mogę polecić firmę Jordan Kerr, mam już od 2 lat i myślę, że mają super stosunek ceny do jakosci, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z takich rzeczy, które się kazdemu mogą przydać to może laptop? W Play jest teraz Huawei Matebook D, bardzo fajny laptop, lekki i nadzwyczaj wydajny - idealny na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja nie ma "uniwersalnego pomysłu" każdy lubi coś innego, zależy to też od wieku solenizanta/solenizantki. 

Ja ostatnio dostałam taką fajną bluzę: https://www.crossjeans.com/women/sweatshirts-knitwear/sweatshirts/1591/sweatshirt?c=323

I teraz myślę, by za wypłatę dokupić do tego jakieś fajne obuwie, ale jeszcze nie upatrzyłam sobie jakiś konkretów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kosmetyki naturalne. Ja dostałam kiedys firmy Cosnature i są rewelacyjne. Jestem ogromną fanką kosmetyków naturalnych i produktów z dobrym składem. Ostatnio babeczka na siłowni poleciła mi aplikacje na telefon Skanerka do analizy skladu kosmetyków. Używamod miesiąca i jestem mega zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-es

Cos takiego jak uniwersalny prezent chyba nie istanieje - zawsze można trafić na osobę, która akurat nie lubi tego, co lubi więszość ludzi. A więszość ludzi lubi słodycze i alkohol, więc chyba można to uznać za prawie idealny prezent na każdą okazję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosma

Kosmetyki to dobry pomysł, pomyśl też o serii farmony. Chyba nie ma takiej osoby, która nie byłaby zachwycona tymi  naturalnymi kosmetykami, które naprawdę działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelina

No ten laptop prezentowany przez play  Huawei Matebook D to jest jakiś kosmos! Ja jestem bardzo podjarana nim i tylko czekam, aż mi abonament się skończy i go biorę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×